bebein hareketlerini ne zaman hissedeceim

Derya_idil

illaki zayıflamam şart!!!
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
3.036
7.122
18. hafta bugün biitti yarın 19. hafta gireceğz ama ben hiiçbişey hisetmiyorum zaten bebeğe bişey olacak diye çok korkuyorum neden hareker etmiyor ne zaman edecek benimle aynı olanlar hep hissediyorlar ama bende hiçbişey yok:sm_confused::sm_confused:

korkma o yerinde rahat belki de çok hareketli diil çoooook aklına takılıyosa ultrasona girmekten çekinme,,geceleri dinle onu en çok geceleri sen dinleniyoken hareketlenirler

denizcim günaydın şekerim:Şeniz:
ben daha yeni hissetmeye başladım.bak senden birazcık ilerdeyim.
o da nasıl oldu biliyor musun,aslında bbiraz kıpırtı vardı içimde ama bağırsak hareketi diyordum.
ultrasona gittiğimde uyuyordu.doktor uyandırmak için biraz salladı.
baktım aynı anda bende de hareket oldu..
korkma canım.
22.haftalara kadar hissedeceksin sende.
sabırlı ol ok.

umarım öyledir hafta içi gitmeye çalışacağım doktora bakalım ne diyecek

bende pazartesi gidicem kısmetse..
iyi haberler alıcaz artık canım benim..
kafanı takmak yok..:teselli:

bende 2 hafta önce hissetmeye başladım ilk gebeliklerde böyle olabiliyormuş üzülme bir kaç hafta sonra sende hissedersin

umarım hissederim ilk bebeğimi kaybetğim için çok tedirginim işte elimde değil dha zamanım var yani

umarım hissederim ilk bebeğimi kaybetğim için çok tedirginim işte elimde değil dha zamanım var yani

canım sakın kafana takmaaaa.amannn haa.o zamanını beklliyodur annesi.hem karnında zaten o haftada bebekler cok hareketli oluyorlar ki 18. haftadasın sen.ben 16 haftada seyirir gibi hissettim.4.5 ayımda ben hissettim tekmelerini 5.ayda babası hissetti.acele etme o içeride iyidir.a.s.

ben de hissetmek istiyorum.internete göre hissetmememiz normal ama dediğin gibi hissedenlerde çok.

canım bende 12. haftamdayım...bebeği ultrosonda gördük ellerini ayaklarını hızla kıpırdatıyordu.. ama ben hissetmiyordum ...bi anda çok korktum ...dr sordum bana dediki:en erken 16-18 .haftalarda en geçde 20-22 haftalarda hissedersin..
korkma tatlım rabbimin izniyle sağlık sıhatle bebeğini kucaklıyacaksın inşallah... hayırlısı olsun ..

Son düzenleme:
daha var canım benim, bir iki hafta daha bekle olur mu??
cinsiyetiniz belli oldu mu bu arada??

çok erken daha canım korkma.ben de 20.haftada sadece 2 tık hissettim soona arkası geldi.şimdi sörf yapıo içerde,uyutmuo bile!!ama seni anlıorum ben de her gün öldü bebeğim die ağlıodum..

18. hafta bugün biitti yarın 19. hafta gireceğz ama ben hiiçbişey hisetmiyorum zaten bebeğe bişey olacak diye çok korkuyorum neden hareker etmiyor ne zaman edecek benimle aynı olanlar hep hissediyorlar ama bende hiçbişey yok:sm_confused::sm_confused:

bu aralar hissedersin acele etme canım.zaten o şu an çok hereketli, sen sadece şiddetli olanları duyarsın,demekki senin bebişin hiç tepinmiyooo uslu olcak,benimki gibi 16, haftada başlamamış annesini pataklamaya:roflol:

çok erken daha canım korkma.ben de 20.haftada sadece 2 tık hissettim soona arkası geldi.şimdi sörf yapıo içerde,uyutmuo bile!!ama seni anlıorum ben de her gün öldü bebeğim die ağlıodum..

aynı işte uyanır uyanmaz aklıma geliyor acaba bişey mi oldu bebğime diye
benimle aynı olan 2 arkadasım var ikiside hissediyor ama onların 2. bebkleri
çok merak ediyorum çok tedirginim elimde değil işte

bende bugün 18+3 günlük hamileyim ben tam olarak hissetmiyorum ama ara ara seyirme oluyor sanırım bebebğimin işareti o aynı durumdayız

Ben de 19+3 üm. Arada bir seyirme şeklinde hissediyorum sanki ama ondan da emin değilim. İlk bebeğim benim. Ben de artık tam hissetmek istiyorum. Bebeğim yaşıyor mu diye merak ediyorum bazen:KK43:

bende 17+5 im. syirmeler oluyor. dün akşam sırt üstü yatmıştım bazı seyirmeler şiddetli oluyo eşim bile gördü.

bi de bişey soracam siz bu seyirmeleri nerde hisediyorsunuz? benim genelde göbekle rahim arasında ki çizgi var ya orda pıt pıtlar oluyo ve sol tarafımda oluyo. sizinki nasıl :))

bende 16+5 deyım. hıssetmıyorum daha... cok hafıf karıncalanma var tam o rahım arasındakı cızgıde..

18. haftadan itibaren ufak seyirmeler bölee pıtpıtlar şeklinde oluyoo ve uzun bi süree böle gidiyoo 25. haftalardan sonraa çok net hissediyosunuz ve dışarıdan bile görüyosunuz
biraz sabredin olur mu arkadaşlar

20+1 oldu ve bebegim iki gündür hic durmuyor pit pit...cok hareketliymis benimki doktor dedi..ultrasonda resmini cekemedi düzgün hareketli oldugundan..belki ondandir arasira degil baya bi gün icinde 9 kere falan hissediyorum

X