teksen camlıbele gıdenler

karamel86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
879
11
arkadaslar jınemede gıden varmı memnun kaldınızmı ben 1 kere tup bebek yaptım tutmadı sımdı 2.yı yapmayı dusunuyom bayramdan sonra ama gene oraya gıtsammı dıye dusunuyorum kararsızım bana yardımcı olurmusunuz veya nereyı ve hangı ddoktoru onerırsınız :1no2:

arkadaslar hıc teksen beye gıden yokmu hamıle kalan yada kalmayan onun hakkında yorum yapacak kımse yokmu

selam canım ben teksen beye degil de yıne onun hastanesı jınemedde munıp beye gıtmıştım doktorumdan ve hastaneden çok memnundum sonuç olumluydu ama erken doğumla kaybettım ama hastane ve doktor çok iyi teksen bey çok pahalı ama genel işlemler zaten gırıyo..... o hep başta....... tavsıye ederımmmmmmmmmmm

anlamadım gıttı adamın bı suru hastası var ama herhalde ya bu sıteyı bılmıyorlar yada onda tup degılde otekı turlu gıdıyorlar yaaaaaaaaaaa
kımse yokmu buna gıdıp yada merkezıne gıdıp hamıle kalan yoksa bende gıtmıyımmı
herkes nerdeyse alman hastanesıne gıdıyor oraya gıtsem karar veremıyom bayrama kadar karar vermem lazım bayramdan sonra 2. yapmayı dusunuyom ama bı daha husrana ugramak ıstemıyom sızce en ıyı merkez neresı herkez nerde hamıle kaldıgını ve kıme gıttıgını ve kac yasında oldugunu yazabılırmı arkadaslar

Canim kimin kismeti nerdeyse orasi olacak .......seçtiği yer...........bi yeri seç ve git konuş kararsiz kalma........bence dediğim gibi jinemed guzel bi hastane ama pahali olduğu için tercih edilmiyo.........umut tup bebek çok tercih ediliyo ekip çok iyi ve fiyat uygun..........zaten alman hastanesine bağli bi ekipi var.........ben üçünçü denememi çamlica medicanada oldum tutmasi ama yine orda denicem ...........rabbim herkese hayirli kararlar vermeyi nasip etsin ve hayirli bebişler................yolun açik ols canim

Canim kimin kismeti nerdeyse orasi olacak .......seçtiği yer...........bi yeri seç ve git konuş kararsiz kalma........bence dediğim gibi jinemed guzel bi hastane ama pahali olduğu için tercih edilmiyo.........umut tup bebek çok tercih ediliyo ekip çok iyi ve fiyat uygun..........zaten alman hastanesine bağli bi ekipi var.........ben üçünçü denememi çamlica medicanada oldum tutmasi ama yine orda denicem ...........rabbim herkese hayirli kararlar vermeyi nasip etsin ve hayirli bebişler................yolun açik ols canim

canım ama alman hastanesı ne kadar bu hastane ılaclar dısında 3.500 bın aralarında fazla bı sey yoktur bence ama bılmıyom bayramdan sonra yapca zatende almanmı jınemedmı dıye dusunuyom 2 sınden bırıne gıtcem bakalım hayırlısı

ben gittim kimseye tavsiye etmem teksen çamlıbeli orda olduğum sürece kimsenin tutmadi 30 yumurtam vardı dondurmadılar bile sadece para tuzağı orası yalan herşey orda işleri bitip paranı alana kadar sonra kimse yüzüne bakmıyor birde yüzde doksan diyolar umutlarımızı tüketiyolar hayatım boyunca giittiğim en kötü yer dikkate alın

ben gittim kimseye tavsiye etmem teksen çamlıbeli orda olduğum sürece kimsenin tutmadi 30 yumurtam vardı dondurmadılar bile sadece para tuzağı orası yalan herşey orda işleri bitip paranı alana kadar sonra kimse yüzüne bakmıyor birde yüzde doksan diyolar umutlarımızı tüketiyolar hayatım boyunca giittiğim en kötü yer dikkate alın

ben memnun kaldım. bence dr lar ve hemşireler herkes çok ilgili ve canayakın..benim dr um meriç bey ve bence süper bir doktor. herkesin fikri değişebiliyor doktor ve hastane konusunda.

Bende Jinemed te Melike Hanıma gidiyorum hastane çok temiz ve personel çok ilgili,2 aşılama yaptırdım orada ama ikiside maalesef tutmadı 3. içinde oraya gidicem çünkü dr'umu değiştirmek istemiyorum mart ayından beri gidiyorum oraya..

mrb arkadaşlar bende jinemedde gidiyorum daha doğrusu eşimin dr.u ordaydı microtese yapıldı spermler donduruldu o yüzden jınemedde mikroenjeksiyon yaptırmam gerekecek ama benım dr.um internatıonal hospitalda görev yapıyor işlemlerın oldugu gun jınemede gelecek gördüğüm kadarıyla hastane güvenli geldi bana jınemedde Meriç beyde dosyam şimdi içime kurt düştü gidenlerin yorumlarını tup bebek yaptıranların yorumlarını bekliyoruz.Ayrıca tutup tutmaması dr.ada bağlı ama farklı yerlerdede tutmayabılır Allah hepimize hayırlı sonuçlar versin...

alman hast. umut tüp ve bahçeci aynı kuruluştur bunlardan birine gimeni tavsiye ederim ben umut tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum ve inan çok memnunum rabbim yardımcın olsun

X