Devit 3!!

15 günlükken başlanıyor kimi dr 3 damla kimide 4 damla ver diyor oda mevsime göreymiş sanırım kışın güneş görmedikleti için 4 damla diyor doktor..başlamanda yarar var bir an önce..

doğumdan iki hafta sonra başlanıyor. teknologun dediği gibi kışın günde dort damla vereceksin. artık başlamanda yararı var, sık sık güneşe de çıkaramayacağız.

15 günlükken başladık...kaşıkla veriyorum 3 damlanın 1 kaşıkta kalıyo direlt ağzına damlatayım dedim açmıyo ağzını ben 5 damla veriyorum kendine gidende zaten 3 damla oluyor:emir_bebek::emir_bebek:

teşekkürler kızlar hemen başlıycam kontrole gııtık ama bir haftalıkken doktorumuz soylemedi haftaya gidicez ozaman yıne sorucam.

kızlar anne değilim ama kreşte öğretmenlık yaptım 2yıl .0 4 yaşla ilğilendım.zaten 1yaşına akdr kullancksınz devit3.ama daha iyi ve saglıklı bı formul sölımmı osgukta olsa bbeginizi günde 10dak 15dak gunese çıkarsın arkadaşlr daha iyi

15 günlükken başlanıyor biz multi tabs kullanıyoruz bunda a c d vitaminleri var bebek için daha yaralıymış devitte sadece d vitamini varmış hem tadı çok tatlı hemde daha yararlıymış ama karne karşılamıyor fiyatı 16 milyon ama emin ol bebek çok büyük zevkle emiyor.

X