Şampuan ve Saç Kremleri Sa dzletirici ampuan

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.303
9
Kızlar saçları düzleştirici şampuan var mı? Nette gezinirken birkaç tane gördüm ama aranızda kullanan varmı? veyahut kullanıp sonucunu gören?

Nivea`nin var ben kullandim kokusu falan süper, düzlestiriyor ama ben yinede biraz fön cekiyorum
dene istersen

hadi yaa öle bişe varmıymış ben görsem bile işe yaramaz bu derim malum normal şampuanların üstünde de yok ipeksi saçlar yok bilmem ne falan yazıo ama alıosun hep aynı hep aynı

benim saclarim dogal olarak hafif dalgali ve bu sampuani kullandigim zaman daha kolay fön cekebiliyorum

Elseve'nin böyle bir ürünü var yoğun düzleştirme adı altında.
Bu türde saç kremide de var.
Kuru,sert,asi saçlar için olduğu yazıyor.
Benim saç tipime uymadığı için alıp kullanmadım.

2mxoe1l.jpg

Bir de pantene'nin düzleştirici seri adı altında saç bakım seti var.
Bunun da asi,elektriklenen ve sürekli uçuşan düz veya hafif dalgalı saçlar için olduğu yazıyor.
Kullandığım şampuanı değiştirmek istemiyorum ama bu seti deneyeceğim.

16hixsn.jpg

elseve tavsiye ederrim düzleştrici etki yazıyo üstüne. ben kullandım gerçekten düz oluyo.

Elseve Fön Çekme Sütü canlarım yaa bunu kulananız varmı merak ettim.faydası varmıdır.a.s

canım elseve kullandım pek faydasını gormedim şimdi elidor aldım yok ya duzlesmıyo daha doğrusu zaten duzlessin demiyorum fonu kolay olsun istiyorum ama inan pek faydasını gormedim canım

bende elseve in kullandım.. saçlarım hafif dalgalı we çok yıpranmış ama gayet ii gelio tabi yine de hafif bir fön istiyo malesef.. zaten düm düz olması da imkansız bence

arkadaşlar bu panten exstra düzleştirici kullanan var mı! yorumlarınızı bekliyorum lüüüüüüütfeen

elseve iyi bence..sonuçta yıkayınca düz olmuyor saçlar tabi ki de..(keşke çıksa öyle bir şampuan) sadece yatıştırıyor ve fön işlemini ya da evde düzleştirmeyi kolaylaştırıyor....

Ben nette çok araştırma yaptım Alterna Hemp Straight diye bir şampuan. Ama hiç yorum yok. İddalıda yazıyorlar. Çok merak ettim.

John frida, düzleştirici şampuan ve kremi
Tabii dümdüz yapmıyor ama benim saçlarımı fön bile dümdüz yapmıyor
Serumu falan da var. Kolay şekle giriyor, bu şampuanı keşfetmeseydim son 6 yıldır olduğu gibi 2 cm lik saçlara devam edecektim Artık uzatıyorum:)))

X