Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioxcin Şampuan Kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Evrenim,
Cevabın için teşekkür ederim. Normalde saç dökülmesi problemim yoktur, saçlarım sağlıklıdır. Boya, perma vb. işlemler de yok. Sadece mevsimsel kısa süreli ve az miktarda oluyordu. Fakat bu sefer tutam tutam dökülmeye başladı. Sabah kalktığımda yastığımda bir sürü saç görmeye başladım. 2 gündür dökülme azaldı. Fakat yine de randevu aldığım için doktora gittim, bioxin önerince de internetten yorumlara baktım. Bugün ilk kez kullandım. Bakalım sonuç ne olacak?

Evrenim,
Cevabın için teşekkür ederim. Normalde saç dökülmesi problemim yoktur, saçlarım sağlıklıdır. Boya, perma vb. işlemler de yok. Sadece mevsimsel kısa süreli ve az miktarda oluyordu. Fakat bu sefer tutam tutam dökülmeye başladı. Sabah kalktığımda yastığımda bir sürü saç görmeye başladım. 2 gündür dökülme azaldı. Fakat yine de randevu aldığım için doktora gittim, bioxin önerince de internetten yorumlara baktım. Bugün ilk kez kullandım. Bakalım sonuç ne olacak?

canim bioxcinle beraber sac kremide kullan derim cunku bioxcin saclari cok sertlestiriyo ve taramak cok zor oluyo. ben "elsece" kirilma karsiti kullaniyorum ve saclarim gercekten kisa bi surede canlilik kazandi ve parlaklik. suan ellerim hep saclarimda dolaniyo:KK1:
umarim sende ve bir cok arkadaslar bu urunun faydasini gorur.

Bende duydum bu şampuanı kardeşim kullandı memnundu.saçları sıklaştı.meraklandım bende kullanmak istedim.ilk aldığımda yanlış almışım bir süre bioblas kullandım. bir işe yaramadı.kardeşime gösterdim yanlış almışsın dedi.neyse şişesi bitmeden bioxin aldım.eczaneden aldım 25 tl para verdim zor zamanımda.oda bir işe yaramadı.dün akşam sonunu kullandım durum hala aynı.Demekki herkeste aynı etkiyi yapmıyor bu şampuan.

bede bır sureden berı sac dökülmesıyle ugrasıyorum şu anda karısmlar falan kullanıyorum cok suku kesıldı. ama en yakınımdan halamın kızının sacları cok dokuluyodu hatta cok seyrelmıstı. bugun saclarını gördum şok oldum sacları cıkmıs yenı yenı baslarda bıoksın sampuan ve serumlarını kullnıyodu ıse yaramıyo dıye moralı bozuluyodu ama sabır ısı sanırım bır sene oldu nerdeyse kullndı ve etkısnı gösterdı. görsenız dık dık duruyolar cok komık:)) bende ılk kullandıgımda etkı etmıyor dıye bırakmıstım keske bırakmasaydım.:KK43:( gerçı cok fazla dokulmuyo benım saclarım ama onlerden acılma oldugu ıcın kapanmasını ıstıyorum. bıraz malıyetlı cunku ama durumumu duzeltıp en yakın zamada baslamayı dusunuyorum. inş.

bende bir ara serumunu kullandım işe yaramadı diye düşündüm fakat bir süre sonra azda olsa saçlarımda cıkma oldu...şimdide şampuanını kullanıyorum saç dökülmem çok azaldı ama saçlarım inanılmaz elektrikleniyor şekil vermekte zorlanıyorum...kullanan arkadaşlarda böyle bir durum mevcut mu acaba?

Kizlar ben de kullandim sampuani.. Kullanmadan once babama sordum tuylenme yapar mi diye babam doktor hayir demisti ben de kullanmistim ancak gobegimde ve sirtimda tuylenme yapti kullanmadan once bunu goz onunde bulundurun derim ayrica ben cok da buyuk bi faydasini gormedim gene de kullanmak isteyen varsa serum seklinde de satiliyo onlari deneyin derim ben fakat onun da bi yararini gormedim

bende bioxin kullanıyorum yaklaşk 2 haftadır ilk kullanımdan beri etkisi gördüm inkar edemem saç dökülmesini azaltıyor tamam ama çabuk yağlandırıp elektiriklenme yapıo bnde bu da çok rahatsız etmedi artk karar sizin:)

bundan bende eşimde kullanmışdı bir daha asla almam bile bırakdığınız anda daha beter oluyor kullanırken tek faydası sadece dökülmeyi azaltıyor bence başka yöntemler denemek lazım

ben de bioxcin şampuanı kullanıcısıyım. 2 aydan fazladır kullanıyorum. tiroidlerden dolayı bir saç dökülmem var. şuan gayet memnunum eskisi kadar çok dökülmüyor. kullanmadan önce gezdiğim her yerde dökülürdü,yastığımda. şimdi sadece saçlarımı kuruturken bir kaç tel dökülüyor. onun haricinde zaten dökülme muhakkak olur. mühim olan aşırı olmasın.

Saç dökülmesine yönelik kesinlikle Bioxcin kullanımını öneririm.Benim saçlarım çok fazla dökülüyorudu ve iyice seyrekleşmişti.Eczanemin tavsiyesi ile ben kullanmaya başladım ve çok memnunum.Saç dökülmelerim yok deilecek kadar azaldı.Ayrıca saçlarımın seyrek olan kısımlarının yeniden kapandığını görebiliyorum.Kesinlikle herkes kullanmalı.

dermaroller almaya karar verdiğimde bu forumdaki tecrübelerden faydalanmak istemiştim ve hep şu yazıyordu sipariş ettim dün geldi yarın gelecek...kullandıkça bilgi vericem kullandım yüzüm kızardı ...devamı yok

ve kendime söz verdim ben aldığımda mutlaka bu verdiği sözü tutmayanlardan olmayacağım bu dertten muzdariplere kendi tecrübemi aktaracağım
biz türkler galiba şıp sevdiyiz ya alıp bir iki denemeden sonra bi köşede tozlanmaya bırakıyoruz ya kullandık ama hemen anında sonuç almadığımız için hemen pes ediyoruz ve burda verdiğimiz sözü de unutuyoruz gidiyor e bizden birileri bilgi bekliyor almıştın ya hani kullanınca ne olacağını yazacaktın ooooo ben unuttum gitti

ben 6 ay önce aldım saçım ve yüzümdeki akne çukurları için
saçım için 0.5mm yüzüm için 1.5mm
saçıma aldığım 0.5 mm kel olmadığım için iğnelerinin derime değmesi mümkün olmadı iğneler çok kısa kalıp derime teması hiç mümkün olmadı onu kaldırdım 1.5 mm lik olanı hem yüzüme hem saçıma uyguladım

kafamda tam tepe ve yanlarım gerçekten çok fazla dökülmüştü aynaya baktığımda direk ağlama moduna giriyordum her duştan önce saçıma öyle çok da özen göstermeden arkaya doğru tarar gibi 10-15 kez aynı yerden geçerek birazda bastırarak uygulayıp hemen duşa giriyordum çünkü açtığınız delikler 15 dakikada tedavi oluyor yani delikler doluyor ve sürdüğünüz ilacın bi anlamı kalmıyor

saçım için ilaç kullanmadım bana iyi gelen bi şampuan kullandım zaten duşta o açtığınız deliklerin yandığını hissediyorsunuz ama öyle dayanılmaz bi acı değil gayet katlanılır bi şey
çok mutluyum iyi ki almışım iyi ki hiç pes etmeden kullanmışım 1 ay oldu 2 ay oldu hala saç çıkmadı demeden inatla kullanmışım şimdi aynaya baktığında ağlayan kel olmak üzere olan o kadın gitti yerine aynaya baktığında saçlarını savuran mutlu kadın geldi lütfen saçlarınız konusunda sıkıntılarınız varsa hiç düşünmeden alın memnun kalmamak gibi bişeyin söz konusu olacağına inanmıyorum iğneler kafa derinize batıyor insan vücudunda kan dolaşımının en az olduğu kafada kan dolaşımı hızlanıyor ölü hücreler ya da tembeller deli gibi çalışmaya başlıyor ne kadar sık kullanım o kadar çok ve kısa zaman da saç demek

hergün duş hergün dermarollar gün aşırı duş gün aşırı dermarollar korkmadan ve asla pes etmeden saçın kalitesi de değişiyor benim saçlarım çok ince telliydi şimdi gerçekten çok daha kalınlaştı

yüzüme gelince 1.5 mm lik dermarollar kullandım saçlı deride ne olduğunu pek de fazla görmüyorsunuz ışığın altında bakınca saç dipleriniz kızarmış bunu görüyorsunuz ve doğal olarak sorun da etmiyorsunuz sokakta kimse eğ bakim kafanı demiyor

ama yüz başka onu da kafamda yaptığım gibi gelişi güzel uyguladım ilk önce uygularken bi şey anlamıyorsunuz sadece burun göz civarı ve alnınız biraz acıyor sanırım yağ oranı az diye yanaklarda hiç bi acı olmuyor 2-3 dk sonra resmen kıpkırmızı oluyor yüzünüz bu arada hemen krem sürdüm tabi ben argan yağı kullandım faslı kadınların mucize yağı diye
bu işlemi akşam yatmadan yapmanızı tavsiye ederim gündüz yapınca bütün gün kıpkırmızı dolaşmak gerekiyor eşim ilk yaptığımda saçına uygulada yüzüne lütfen yapma dedi içinden neler söyledi allah bilir

kremide sürdükten sonra iyice yanmaya başlıyor yüzünüz ben dayanamayıp dolaptan bi buz kalıbı alıyorum yüzümde gezdiriyorum buz bitene kadar bu kadarı bile yanmayı durduruyor başka bi kalıp buza gerek kalmıyor bildiğiniz klasik rakı bardağına konan buz bi ceviz kadar

kızarıklık ertesi gün yerini bronz bi görüntüye bırakıyor tıpkı denizde bronzlaşmış gibi o açılmış binlerce delik kabuk bağlıyor çocukluğumuzda dizlerimizdeki yaraların kabuk bağladığındaki gibi farkı burda yaralar çok küçük ama binlerce doğal olarak da aynı anda kabuk bağlayınca siz cildim karardı diyorsunuz burada ne kadar çok kadın bunu yazıp yaptığına pişman olmuş herkes ama ne çaresizlik yüzümün rengi değişti yüzüm karardı diye onlarca mesaj onlar deliklerin üstünün kabuk tutmasıyla oluştu bir iki güne dökülecek zaten elinizi yüzünüze değdirdiğinizde cildiniz pıtır pıtır ne bekliyordunuz ki dermarolları alınca üstünde bir sürü iğne olduğunu görmediniz mi allah aşkına e o iğneleride sağdan soldan enine boyuna aşağı yukarı suratınızda gezdirmediniz mi ne bekliyordunuz cilt hiç reaksiyon göstermeden bebek poposu gibi oluverecek değil di herhalde

üstelik bu derdi söyleyip kızlar korkmayın o renk değişimi bundan bundan oldu ilk banyoda döküldü bi sorun yokmuş cilt rengi değişmiyormuş ben de ne korkmuştum da yazsanıza bi çok kadın böyle bi yan etkisi var sanıyor herkes başına gelen şeyi facia gibi yazmış 2 güne geçtiğini yazmamış bu da çok can sıkıcı

sonra bu bronz görüntü gene güneşte yanmış derinin soyulması gibi daha farklı bi biçimde tabi dökülüyor yanak ertesi gün dökülürse göz çevresi bi sonra ki gün burun daha bi ertesi gün falan dökülüyor alttan da öyle yapmadan önceki cildinizden çok da farklı bi cilt çıkmıyor sabır gerektiren zaman gerektiren bi süreç cildin başına gelenler yukarda anlattığım gibi hal böyle olunca bunu sık sık yapamıyorsunuz en başta eşiniz sizi öyle görmek istemiyor cildim daha sıkılaştı kendimi aynaya bakınca daha mutlu hissediyorum ama çukurlarım falan kapanmadı ama bunun için dermarolları suçlayamam saçımda kullandığım gibi düzenli bi şekilde kullansaydım saçımda yaptığı mucizeyi eminim ki yüzümde de yapardı

cilt için kullanımı gerçekten zor bi ürün haftada bir o da hafta sonu tatil gününde yapılıyor iş ya da hafta içi tempo var çarşı pazar çocuğun okulu vs vs bi ton fondöten sürüp çıkarsınız tabi dışarı ama o zaman da yaptığınız işlemin bi anlamı olur mu bilemiyorum hafta içi yapsanız ayrı dert hafta sonu yapsanız ayrı dert hafta sonu hiç bi yere gitmeden olmuyor işte bu gibi bi çok nedenden ötürü yüzde dermarollar kullanmak gerçekten zor ben kullandım memnun kaldım diyemiyorum çünkü bi düzene oturtamıyorsunuz bu hafta yapamam yemeğe gidicez bu hafta yapamam misafir gelecek neden mi yok ama bu nedenler gerçekten bahane değil gittiğiniz yerde kıpkırmızı oturabilecekseniz ki güneş ışığı daha bi ayrı yanmasına neden oluyor o zaman yaparsınız

kıssadan hisse saç için mükemmel yüz için de öyle olduğundan eminim ama tecrübe edemedim ben pes etmeyeceğim ama sık ama uzun aralıklarla cildime de uygulamaya devam edeceğim saçımda 6 ayda sonuç aldım ki düzenli kullanarak yüzümde ne zaman sonuç alırım bilemem ama değişimi gördüğüm ilk anda sizinle paylaşıcam

bu siteye sadece söz verip sözünü tutmayan kullandığı halde bilgi vermeyen o bir sürü kadına çok bozuk ve çok kızgın olduğum için üye oldum

bi kadın olarak saçın ne kadar önemli olduğunu ben dökülünce çok iyi anladım o yüzden lütfen saçında sorun yaşayanlar hiç düşünmeden 1.5 mm alın üzülerek geçen hergün saça daha çok zarar veriyor bu stresi iyi biliyorum gerçekten değmez alın ve sık sık düzenli kullanın pes etmek yok sonra çıkan o minicik saçları görünce dünyalar sizin oluyor

herkese mutluluklar hoşçakalın

bi şey unuttum dermarolların temizliği ben su kaynatıp her kullanımdan sonra üstüne döktüm 1-2 litre kaynar su ardından da oksijenli suya batırdım kuruduktan sonra kutusuna koydum bunu her kullanımda yaptım aldığım dermarollar en ucuz olanlardan ama hiç bi şey olmadı iğnelerin rengi bile değişmedi ki buna çok dikkat etmek gerek küflü bi iğneyi cilde sokmak söz konusu bile olmamalı

tekrar hoşçakalın

Evet ben de uzun süre kullandım en ufak bir faydasını görmedim, en az 6 ay kullanmak gerekiyor diye denedim hatta en son 3 lü paketi ile aldım diye bitirene kadar kullandım dökülmeyi azaltmadı bile.

Ben oldukça uzun süre kullandım. Minimum 5 kutu kadar hatırlıyorum ama emin değilim şu an baya öncedendi. Açıkçası etkisini gördüm ama aynı zamanda ilaç da kullanıyordum. O yüzden tek başına bu etkili oldu diyemem. Ama en kötü yanı saçlarımı kazık gibi yapması..

ben 2 haftadır kullanıyorum. saçlarım yağlı olduğu için kazık yapan şampuanlara alışkınım. ayrıca saç kremi olarak elseve arginine kullanıyordum çok memnundum. şimdi de gliss 3 kat keratin kullanıyorum bundan da baya memnunum. şampuandan da ayrıca memnumum....

Selam arkadaşlar, dünde yazmıştım. Eşmin saçları çok dökülüyor. Kel kalmaya başladı gibi :)))) Dün eczaneden Bıoxcin aldık. Bakalım nelerle karşılacağız. Kullananlar ve memnun kalanlar yada kalmayanlar bana yardım edin...:KK52:

7 ay kullandım inatla hakkındaki yorumlara bakarak ama bir etki görmedim sıradan bir şampuandı benim için saç dökülmesi konusunda açıkçası şampuanlardan fazla bir şey beklememek gerektiğini öğrendim çünkü bu alanda epey farklı marka kullandım sonuç olarak sadece defne sabunu kullanıyorum güzel etkilerde gördüm.

Son bir aydır kullanıyorum, saç dökülmem ve saç köklerinde ağrı var banyodan çıkınca saçlarımı tarayamıyorum ağrı daha da şiddetleniyor üstelik dökülmeme etkisini hiç ama hiç görmedim eskisi nasılsa şimdide öyle 3-5 ay kullanmayıda düşünmüyorum parama yazık.

Nerdeyse 2 ay olacak kullaniyorum bir faydasini görmedim... Saçlarim o kadar dolaniyor ki mecburen dustayken taramak açmak zorunda kaliyorum ve bi avuç dolusu saç elime geliyor... Içim aciyor...! Yurt disinda yasadigimdan salak gibi gittim birde bu yaz kampanya var diye (3er'den) 6 paket aldim... Hayir simdi parasina mi yanayim yoksa faydasini görmedigim sampuan kutularinin elimde patlamasina mi yanayim... Hala kullanmaya devam ediyorum ama hiç umudum yok etkisinden... :KK43:(((

ben yarısına kadar kullandım daha da fazla dökülmeye başladı.Bazılar dökülmesi muhtemel saçları döker sonra durur dedi.Ama ben devam edemedim.Sonra şampuanıma çamterebentin koydum dökülmesi durdu çok memnunum

Çam terebentini nasıl kullandınız acaba?? vücutta kıllanma yaptığıyla ilgili yorumlar okumuştum. Dikkat edilmesi gerekiyor mu sizce???

6 yil kullandim dokulmei durdurdu fakat vucutta tuylenme yapiyor dikkt edin' yikarken basinzi egerek durulayin' ayni zamanda sac. Dokulmesi evet sampouanla onlenebilir fakat icten tedavi yani cinko vb vitamin eksiklgini gidererek dokulmeyi engellemek adina desteklemnzi tavsiye ederim

X