"Elma sirkesi+Su+Nar ekşisi" formülüyle zayıflayın

Ben bunda 2 sene önce çok kilolu bir kişi iken(118kg) bir arkadaşımın tarifi ile 8 ay içerisinde 45 kg verdim fakat ozamanda zombilere benzedim şimdilerde 82 kg dayım ve sürekli aynı kilomu koruyabiliyorum..

çok ucuz ve kolay tariftir,en azından bende işe yaradığı için paylaşıyorum..

Aktardan:
4 ytl'lik Çiçek tozu
2 ytl'lik hibisküs
2 ytl'lik keten tohumu
2 ytl'lik sandoroz sakızı
1 kg nar ekşisi

bu malzemelerin hepsini un gibi yapıp nar ekşisi ile beraber macun yapıp yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı (ilk 3 gün) sonrasında günde 1 defa tatlıkaşığı yenir,,,

kilo almamak için 3 günde bir 1 tatlı kaşığıyenebilir,,

hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerekir çünkü müshil etkisi olan bitkiler bulunduğu için... şifa olması dileği ile....

Alıntıdır.

Ben bunda 2 sene önce çok kilolu bir kişi iken(118kg) bir arkadaşımın tarifi ile 8 ay içerisinde 45 kg verdim fakat ozamanda zombilere benzedim şimdilerde 82 kg dayım ve sürekli aynı kilomu koruyabiliyorum..

çok ucuz ve kolay tariftir,en azından bende işe yaradığı için paylaşıyorum..

Aktardan:
4 ytl'lik Çiçek tozu
2 ytl'lik hibisküs
2 ytl'lik keten tohumu
2 ytl'lik sandoroz sakızı
1 kg nar ekşisi

bu malzemelerin hepsini un gibi yapıp nar ekşisi ile beraber macun yapıp yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı (ilk 3 gün) sonrasında günde 1 defa tatlıkaşığı yenir,,,

kilo almamak için 3 günde bir 1 tatlı kaşığıyenebilir,,

hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerekir çünkü müshil etkisi olan bitkiler bulunduğu için... şifa olması dileği ile....

Alıntıdır.

bunun sayesinde verdiğinden emin misin

ben konu nun iksirini deniyecegim gibi... kk takimindayken vermisdim, takim güm e düstü birakdim... simdi hepsini geri aldim :KK43:((

Arkadaşlar ben de yazdıklarınızdan etkilendim. Bugün başladım içmeye. Sabah iki kaşık. Çok hassas bir tat algım var. Özellikle sirkeye karşı. ( Ve bu durumdan çok hoşnutsuzum. Düşünün ki bir bardak suya, bir tatlı kaşığı sirke bile katıp içemiyorum.)
O kadar hassas olmama rağmen içilmeyecek gibi değil. Topikleri biraz inceledim. En çok soğan suyu ve lahana suyunu birlikte kullananlar memnun gibi geldi bana. Sanırım onlarla beraber deneyeceğim. İyi zayıflamalar dilerim.

Bu arada ben hazır sirke, hazır nar ekşisi ve klorsuz su kullandım. Yoksa ev yapımı mı kullanmam gerekirdi. Ama ev yapımı sirke ve nar ekşisini bulmam zor.

hala kullanan var mı arkadaşlar bu formülü varsa etkisini görüyormusunuz? ne alacağıma karar veremiyorum macun mu alsam yoksa kendi macunu mu kendim mi yapsam karar veremedim, bu formül hem ucuz hemde sağlıklı gibi

kızlar ben yaklasık 20gündür elma sırkesı suyunu 1bardak kahvaltıdan önce ve 1 bardak yatmadan önce ıcıyorum- bol bol wc cıkartıyor yedıklerımede dıkkat ederek sımdılık 4kılo kadar verdım ama bıkac gündür kılo vermem durdu. 1kasık elma sırkesını bır bardak sıcak suyla ıcıyorum
bununmu etkısı yoksa yedıklerıme dıkkat etmemınmı etkısı oldu kılo vermemde bılmıyom valla naniknanik 77kg oldum 2008 yazın 70kıloydum evlendıgımde 7ay sonra şişko oldum ama gerı 70 olmaya yemın ettım:))

ARKADAŞLAR SIRASIYLA LİDA,FX,LAHANA KAPSÜLÜ,HODİA KULLANMIŞ BİRİ OLARAK HEM DE ÇOK AŞIRI KİLOLU Bİ İNSAN OLMAMA RAĞMEN OLDUKÇA TECRÜBELİYİM.ALLAHTAN GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN Bİ SORUN YAŞAMADIM ASLA VE ASLA İLAÇ KULLANMAYIN NE OLUR HİÇ Bİ İŞE YARAMIYOR İNANIN..SADECE 3,5 KİLO VERDİRİR HIZLA GERİYE ALIRSINIZ ONUDA..AYRICA TANSİYON TİROİT YA DA BAŞKA SAĞLIK PROBLEMLERİNE YOL AÇIO...TANSİYONUMUN HER GÜN 6YA DÜŞÜP BAYILDIĞIMI BİLİYORUM..HAP ÇÖZÜM DEİL KARARLILIK VE YAPMAYA GERÇEKTEN İNANMAK ÇOK ETKİLİ İNANIN..:enbuyukkk:

Sanırım kullanıp kesin sonuç alan bir arkadaşımız yok,ben şu anda soğan suyunu deniyorum.Dönüşümlü olarak bu karışımıda kullanmayı düşünüyorum . Elma sirkesi ve nar ekşisinin tek başına bile zayıflamaya yardımcı olduğunu deneyen sonuç alan biri olarak bu karışım gayet mantıklı görünüyor.

ben deniyorum 2 haftayı geçti gayet faydalı tavsiye ediyorum sadece zayıflamak için değil bir sürü faydası var yine kkda bir bölümde okudum

düzenli kullanıp da zayıflama adına sonuç alan var mı ?

nar ekşisi zayıflamak için kullanılıyormuş,nette tonla nar ekşili macunlar satılıyor

başka sitelerde zayıfladıklarını yazanlar da olmuş

ben de yarından itibaren başlıyorum

1 çay bardağının beşte biri bir çorba kaşığına tekabül ediyor

bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı elma sirkesi ve bir çorba kaşığı nar ekşisi koyarak taze hazılayıp içmeyi düşünüyorum

bakalım nolcak :)
gerçi zayıflatmasa bile tonla faydası var

narı her mevsim bulamıyoruz,nar ekşisinin de marifetlerini öğrendiğimden beri bütün yemeklerime döküyorum :)))

ya kızlar soğan suyunu bende denedim yaklaşık 1 ay kadar 2 kilo verdim fakat bıraktım sadece nar ekşisi içsek nolur zayıflamaya faydası ourmu gerçi eşim senin kilon çok iyi diyo ama eski kiloma dönmek istiyorum boyum 1.67 ve kilom 64 hedefim 56-56 filan ama herkes kızıyo bana o kadar verme yakışmaz sana diye bide ben kilo verdiğim zaman ilk olarak yüzüm küçülüyo keşke kalçam küçülse hiç üzülmüycem valla ya biz kadınlar niye bu kadar kilolarımızla uğraşıyoruz bize yazık değil mi? erkekler yan gelip yiyip içip yatsın o valla bu dünyada erkek olmak varmış:) yarından itibaren bi deniycem 2 hafta nar ekşisine bakalım sonuç ne olucak sizi haberdar ederim.
SEVGıYLE KALIN ARKADAŞLAR!

kızlarrr kimseden ses çıkmamış,kullanıpta faydasını gören oldumu?kimse bişi yazmamış yeni doğum yaptım zayıflamam gerekiyo,kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa mutlu olurum.... opuyorumnanaktan

arkadaşlar birisi nar ekşisi içerek 1 ayda 20 kilo vermiş:1shok:inanamadım ya.
nar ekşisi %92 iştah kesiciymiş.
deneyen oldumu hiç.

3 kilo vermem lazımdı veremiyodum;elma sirkesini olık suyla ve balla sabah ve gece yatarken içmeye başladım aynı zamanda da 50 dk fitness yapmaya da başladım...ve kilo vermişim çok sevindim...bi türlü gitmiyodu ama gitmeye başladı kilolar kaldı 2,5 kilo....zemuszemus

X