"Elma sirkesi+Su+Nar ekşisi" formülüyle zayıflayın

nar ekşisinin zayıflattıpını ilk kez duydum elma sirkesi ve nar ekşisi vardı evde hemen başladım 1 hafta denicem bakalım sonuç ne olacak ama kilo vermenin püf noktası hareket etmek spor veya 1 saat yürüyüş az yemek kimse tv karşısında yatıp cips yiyerek kilo veremez biraz iradeli olmak lazım

arkadaşlar bunlar geçici çözümler en iyisi sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenip uygulamak...bence anneler çocuklarını dengeli beslenmeye alıştırsalar çocuklarının hiç kilo sorunu olmayacak:KK43:

Nar ekşisi ile zayıflayan bunu deneyen arkadaşlarımız sonuçları bizim le paylaşırsa sevineceğiz !

yaklaşık 20 gündür bu karışımdan içiyorum, sabah, öğlen ve gece yatarken, başlarda çok dikkat etmedim yediklerime ama son bir haftadır sıkı diyetteyim, pirinç lapasını denedim arada onun çok faydasını gördüm, 1,700 grama elveda dedim :)

şimdi de şu % 100 detoks yöntemini deniycem 2 günlüğüne, 2 gün kullanamam sirkeyi yasak çünkü asitli içecekler ama daha sonra devam etmeyi düşünüyorum.

kızlar dün tesadüfen internette bi yazı okudum bir kız yazmış 5 bardak suya 1 çay bardağı elma sirkesi 1 çay bardağı nar ekşisi koyup karıştırıyormuşsun her sabah aç karna 1 yemek kaşığı içiyormuşsun sonra yavaş yavaş 1 çay bardağına çıkarıyormuşsun annesinin bir arkadaşı yapmış 105 kilodan 64 e düşmüş hatta şey yazmış çok güldüm kadının göbeği yer çekiminden yere değiyomuş şimdi sırtına yapışmış diyo yani okadar zayıflamış bi deneyin isterseniz ama sayfayı bulamıyorum

cnm ne kadr sürede vermiş bu kiloyu bide yaparken nasıl bi diyet-egzersiz programı uygulamış?

kızlar bende bu sabah başladım,bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı sirke koyup içiyorum. sabah kahvaltıda bir dilim kepekli ekmek yiyiyorum diğer öğünlerden ekmeği kaldırdım ve ben tatlı delisiyim, haliyle tatlıya da hayır demek zorundayım artık bugünden sonra,günlük olarak kilo değişimimi yazacağım kızlar,işe yararsa hemen başlayın diyeceğim=) inşallah işe yarar kızlarr=)

Nar ekşisini ilk defa duyuyorum. yıllar önce elma sirkesi, diyet ve sporla fit bir görünüme ulaşmıştım ama şimdi spor yapacak vaktim yok :KK43: diyet olarak nasıl bir şey yapacağımı da bilememekle ılık su ve elma sirkesi karışımına başladım. bakalım neler olacak

X