"Elma sirkesi+Su+Nar ekşisi" formülüyle zayıflayın

beyza 25

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
291
11
kızlar dün tesadüfen internette bi yazı okudum bir kız yazmış 5 bardak suya 1 çay bardağı elma sirkesi 1 çay bardağı nar ekşisi koyup karıştırıyormuşsun her sabah aç karna 1 yemek kaşığı içiyormuşsun sonra yavaş yavaş 1 çay bardağına çıkarıyormuşsun annesinin bir arkadaşı yapmış 105 kilodan 64 e düşmüş hatta şey yazmış çok güldüm kadının göbeği yer çekiminden yere değiyomuş şimdi sırtına yapışmış diyo yani okadar zayıflamış bi deneyin isterseniz ama sayfayı bulamıyorum

bu bizim forumda da var (KK da yani) elma sirkesiyle zayıflama gibi bir başlık altında....ama biz de nar ekşisi yazmıyordu...elma sirkesi, bal ve su karışımıydı....elma sirkesi çok faydalı ama ben yaptım çok net bir sonuç alamadım, belki de düzenli yapmıyorum diyedir bilmiyorum ama elma sirkesini evimden eksik etmiyorum, ayrıca durulama suyuma koyuyorum, kepeklenmeden de koruyor böylelikle...

kızlar birde kadın troit hastasıymış tiroit hastaları zor kilo veriyor bence denemeye değer benimde biraz kilo vermen lazım bende denicem

birde bunu deneyelim bakalım nasıl olacak
zayıflamak istiyorum yaaaaa:a015::a015:

kızlar toprk yiyn zayıflatıyomuş deseler onu da yapcaz nerdeyse ama hominigırtlak yediğimizde bu zorluklar çekeceğmizi düşünmedik dimi hiç

kızlar lahana hapını hiç denedinizmi merak ediyorum bend ekilıo vermek istiyorummmm daaaaaaaaa
deneyenler varsa yazıın lütfennnnnnn

nar eksisi kisira cok yakisio ama suluusu nasil bisey acaba bide hakketen zayiflatcakmi off offff

ASİNEM sakın alma hiç bir şeye faydası yok paranı heba etme illa bi şey kullanmak istiyorsan fx15 araştırıp onu deneyebilirsin kolay gelsin

hanımlarsakın ama sakın hap gibi şeyler denemeyinn..ben bi ara okyanus hapı mıydı neydi onu içtim de evet doğrudur zayıflatıyor...ama nasıl mı??insanın beynini düşüncelerini uyuşturuyor halsiz düşürüyor o kadar halsiz bırakıyor ki insanı inanın acıksanız bile kalkıp yemek yemek istemiyorsunuz yani hasta oluyorsunuz ve yemek yemiyorsunuz ...ben hala düşündükçe bile hasta oluyorum..sakın ama sakın bitkisel şeyler dışında birşeyler kullanmayın...

ben denedim hapı kilo vercem diye kilo aldım iştah açıyo tavsiye etmem arkadaşım genede sen bilirsin

merhaba kızlar sayfayı açalı çok oldu ama ben daha yeni başladım bu konularda çok tembelim açıkçası yada çak aşırı kilom yok diye herhalde ama vermem gereken 8 kilo var neyse bu sabah itibariyle başlamış bulunmaktayim tadını kötü zannediyodum ama çok hoş bi tadı var valla 1 kaşıkla başlancak dedim ama valla 7 kaşık içtim bence denemeye değer sonuçtan sizi haberdar ederim olurmu[COLOR="Purple"[/COLOR]

merhaba kızlar sayfayı açalı çok oldu ama ben daha yeni başladım bu konularda çok tembelim açıkçası yada çak aşırı kilom yok diye herhalde ama vermem gereken 8 kilo var neyse bu sabah itibariyle başlamış bulunmaktayim tadını kötü zannediyodum ama çok hoş bi tadı var valla 1 kaşıkla başlancak dedim ama valla 7 kaşık içtim bence denemeye değer sonuçtan sizi haberdar ederim olurmu[COLOR="Purple"[/COLOR]
Arkadaşım konuyu detaylı yazarsan sevirim aç tokmu yapan kişiden detaylı bilgi edirirsen bizlere çokyardımcı olursun sana kolaygelsin.a.sa.s

Arkadaşım konuyu detaylı yazarsan sevirim aç tokmu yapan kişiden detaylı bilgi edirirsen bizlere çokyardımcı olursun sana kolaygelsin.a.sa.s

canım valla ben bir başka sitede buldum bu iksiri bir kızın teyzesinin bir arkadaşı yapmış elma sirkesi 1 bardak nar ekşisi koymuş sabahları sadece sabahları yemekten yarım saat önce 1 yemek kaşığıyla başlıyosun yavaş yavaş 1 çay bardağına çıkarıyosun sonradanda devamlı 1 çay bardağı içiyorsun ben başladım dün bakalım ne olcak yalnız ben tadı güzel diye 1 kaşık içicem diye 7 kasık içtim bi tuhaf oldum canım bişey yemek istemedi bütün gün ama bugün 1 kaşıkla başladım inşallah yardımcı olmuşumdur sana arkadaşım

pardon canım 5 bardak suya 1 çay bardağı elma sirkesi 1çay bardağı nar ekşisi yanlız küçük çay bardağı kullan

canim gün icindemi yavas yavas cikartiliyo yoksa günde 1 defami iciliyor acebayoks gün boyu o iksiri icip bitiriliyormuymus... kafam karisti :S

hayır günde bir kere sadece sabahları mesela bugün 1 çorba kaşığı içiyorsun yarın iki kaşık öyle öyle 1 çay bardağı olana kadar devam ediyorsun sonra devamlı bir çay bardağı içiyorsun karışımı yapınca buz dolabında saklarsın anladınmı şeker

okadar formul uyguladimki hic biri bi ise yaramiyo
balli elme sirkeli su istim oda istah kapatiyo ama ien faydasini goremdim
bi arkadas demis duzenli kullanmadim bende belkide oyuzdendir
kizlar sadece yediginize dikkat etceksiniz ve saglikli kilo verceksiniz ,vede spor
ben artik digerlerine inamiyorum ,belki yardimci olabilir ama kesinlikle kilo verdirmez

X