Uçurtma Avcısı /Khaled Hosseini

nevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
39
0
Bugüne kadar okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. Bu yazarın ilk kez bir kitabını okudum bundan sonra diğer kitaplarını da alacağım.
Kitap dostluğu, sadakati, arkadaşlığı, ihaneti, pişmanlığı o kadar güzel anlatıyorki, bittiğinde de etkisinden kurtulamıyorsunuz. Aynı zamanda da Afganistan'da savaşın insanlara ne büyük acılar yaşattığını, Talibanın neler yaptığını görüp hayrete düşüyorsunuz.Ben kitabı 2 günde bitirdim.
Bu kitap filmede uyarlanmış en kısa zamanda cd sini alıp izlemeyi düşünüyorum. Ama filmin kitaptaki tadı vermeyeceğinden eminim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

ben uçurtma avcısı nın filmini izlemişytim.. ağlaya ağlaya.. nası bi öyküdür bu.. çok aıklı. bende tavsiye ederim..

şahane bir kitaptı, okumayan herkese tavsiye ederim.
satırların arasında kaybolacak kah gülümseyecek kah gözyaşı dökeceksiniz

haşarı kedininde dediği gibi bi çok duyguyu bi arada hissettim ama tek kelimeyle muhtesemdi.Her sayfada ayrı bir süpriz var gibi okudum ve çok kısa bi sürede bitirdim.
Okumanızı tavsiye ederim a.s.

harika bi kitaptı çabucak bitti çok hüzünlenerek okumuştum yazarın diğer kitabı bin muhteşem güneşide tavsiye ederim hiç sıkmıyo insanı bu kitaplar.

müthiş bir kitaptı tek kelimeyle.ben genelde polisye kitapalr severim.ama bu kitabı kitapçının tavsiye üzerine okumuştum lütfen herkes okusun.ilk defa birkitap ağladım böyle bir kitap yok.müthiş bir kitaptı.yazarın diğer kitabınıda alın BıN muhteşem güneş diğer kitabının adı.oda tek kelimyele müthiş

bin muhteşem güneşi okudum çok beğendim uçurtma avcısınıda alıp okumak istiorum hemen

'Senin için bin tane olsa yakalarım' Kesinlikle muhteşem bir hitap ağlaya ağlaya okuyorum her sayfasını kesinlikle okumadan ölmeyin

tavsiyeleriniz üzerine bu kitabı alıp okuyacağım arkadaşlar

bu kitabı tavsiye üzerine aldım ama bir türlü başlayamadım şimdi sizlerdende bu kadar olumlu yorumlar okuyunca heveslendim hemen başlycam

aranızda yenıyım,ama çocukluğumdan alışkanlık tv hiç ama hiç izlemıyorum,yalnız yaşıyorum ve evimde tv yok,kitaplar çocuk yaştan beri en iyi dostlarım,ve bu kitap inanın yüreği olanı ağlatıyor,ben maf omuştum,2 arkadaşa verdim yorumları amannnn ne var bunda,şok oldum...

Bütün gün oturup bütün gün ağladığımı biliyorum ağlamaktan başım ağrıyodu artık ablama verdim ama daha okumaya yani başladı bakalım oda etkilencek mi

Bütün gün oturup bütün gün ağladığımı biliyorum ağlamaktan başım ağrıyodu artık ablama verdim ama daha okumaya yani başladı bakalım oda etkilencek mi

yok bacım yok,biziz ağlayan,ben ne fana aoldu,ağlamaktan,2 arkadaşı hiç etkilemedi,şok oldum..

kızlar evet çok etkileyici bir öyküydü.3günde uykusuz kalıp su gibi içtim...ama...
hasan ın iftiraya uğrayıp hazaracata gidişine kadar güzeldi..,sonrası yeşilcam klişeleri gibi..ok abartılar var..ne tesadüf ki herkes birbirinin eşi dostu akrabası bişeysi çıkıyor...
birde zırt pırt farsça kelime koymuş..koptum bazı yerlerde okurken..bir tek nan ın ekmek olduğunu biliyorum okadar....
bir de amerikan yalakalığı yapıyor bazı yerlerde...
o emir in suratına tükürmek istedim..ha bir de assef denen caniyi elime bir verseler :kızgın:ona bir de elveda rumeli deki dimitri ye anyı nefreti beslediğimi bilirim... :mymeka:

kızlar evet çok etkileyici bir öyküydü.3günde uykusuz kalıp su gibi içtim...ama...
hasan ın iftiraya uğrayıp hazaracata gidişine kadar güzeldi..,sonrası yeşilcam klişeleri gibi..ok abartılar var..ne tesadüf ki herkes birbirinin eşi dostu akrabası bişeysi çıkıyor...
birde zırt pırt farsça kelime koymuş..koptum bazı yerlerde okurken..bir tek nan ın ekmek olduğunu biliyorum okadar....
bir de amerikan yalakalığı yapıyor bazı yerlerde...
o emir in suratına tükürmek istedim..ha bir de assef denen caniyi elime bir verseler :kızgın:ona bir de elveda rumeli deki dimitri ye anyı nefreti beslediğimi bilirim... :mymeka:

bak yorumların süper,ama zaten adam kanada yaşıyor,talıbandan kaçmış,yanı amerikan yalakalığı yapması normal,zaten ortadoğu bunun gibi vatan sevgisinden yoksunlar yüzünden çöküyor,sanki din talıbana özgü,

bu kitabın methini çok duydum son günlerde. bir an önce bulup okumak istiyorum ama bulamadım bir türlü.

X