Sivilceli Ciltler yıllardır çözüm bulamadığım sivilce ve sivilce izlerimi aynısefa kremiyle yok ettim!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Slm arkadaşlar...26 yaşındayım, yaklaşık 12 yıldır sivilce ve sivilce izlerimden kurtulamıyordum..son 2 haftadır yüzümü sabunumla yıkadıktan sonra suyla seyreltilmiş elma sirkesiyle silip ardındanda aynısefa kremi kullanıyorum.(elma sirkesini sadece akşamları kullanıyorum çok kötü kokuyor ama süper ) sivilcelerim ve izleri yok oldu diyebileceğim kadar azaldı :dance: şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar :teytey:

canım senin kullandığın aynı sefa kreminin markası neydi? resmini bulup ekleyebilir misin? ne kadara aldın. bir de elma sirkesini kullanmasak olabilir mi acaba?

bende 3 gundur aynısefa yağı kullanıyorum aktardan aldım önce sabunla yıkıyorum yuzumu sonra çilsil ile siliyorum(onuda aktar tavsiye etii 6,5 ytl üzerinde %100doğal yazıyo) sonrada aynı sefa yağıyla masaj yapıyorum aksamda sadece çilsil kullanıyorum izlerin rengi acıldı diyebilirm

bu arada dermokilin testerini almıştım banyodan sonra kullandım süper bi ışıltı verdi cildime

canım senin kullandığın aynı sefa kreminin markası neydi? resmini bulup ekleyebilir misin? ne kadara aldın. bir de elma sirkesini kullanmasak olabilir mi acaba?

canım kusura bakma kullanmayı bilmiyorum şu konuları takip etmeyi öğrenemedim..:bbo: canım kullandığım kreminin markası aktarım aynısefa kremi..fiyatı en fazla 10 ytl tam olarak hatırlayamıyorum hep toplu bişeyler aldığımız için..bence elma sirkesiyle kullan daha etkili oluyor ama yinede sen bilirsin canım...sevgilera.s.

bende denemek istıyorum bu kremi.paylasım için tesekkürler.

rica ederim arkadaşlar umarım bir faydam olur sizlerede..sevgiler

bana aktar bi arkadaş verdi bu kremi kokusu çok güzel.vazelin,kakao yağı,aynısefa yağı,kantoron yağı,portakal yağı,jojoba yağı,kaysı yağı buğday yağının karışımı olan bi krem.banada leke için verdiler.başta iyi geldi ama çok sık kullanmamak lazım heralde birden suratumu sivilce bastı bu yağıda suçlayamam belki cildim mikrop kapmış olabilir bişeyden.çünkü içinde gerçekten yaralı yağlar var

sucla canm cunku dogru ben aynısefa yı goguslerımdekı catlakları azaltsın dıy kullandm hertarafı sıvılce bastı nerdeyse goguslerımde bıle ız kalıyodu muthiş yağlandırıyo hıc tavsıye etmıyorum bende tavsıye uzerıne kullandm

sucla canm cunku dogru ben aynısefa yı goguslerımdekı catlakları azaltsın dıy kullandm hertarafı sıvılce bastı nerdeyse goguslerımde bıle ız kalıyodu muthiş yağlandırıyo hıc tavsıye etmıyorum bende tavsıye uzerıne kullandm

evet galiba suçlamamam lazım artık çünkü sürdükçe sivilce çıkıyo bitmek bilmedi.başta çok hoşuma gitti izleer vardı geçti.ama sonra bi sivilce furyasıdır geçmek bilmedi.önceleri umursamadım çünkü sivilce ilaçları önce alttaki mikropları çıkarır sonra temizlemeye başlar dedim.bekledim ama yok bende nasıl bi mikrop varsa çıka çıka bitmedi.bıraktım artık ya çoooooook uzun bi süre beklemek gerekiyo temzilenmesi için yada yağlı ciltleri azdırıyo.bende öyle çok uzun bekliyemem hergün insan içine ıkıyoruz sonuçta.

baksana sende göğsünde kullanmışın orasıda hep sivilceli olurda bende derimki önce mikrobu çıkartıyo ama kimsenin göğsünde svilce çıkmaz kolay kolay hiç sivilce çıkmayan bi yerde bile sivilce çıkarıyosa artıkın ne diyim.

halbuki aktarda arkadaştı ben bunun sayesinde kurtuldum bidaha çıkmadı demişti ama herkezde aynı etkiyi yaratmıyo demekki

elma sırkesını nasıl kullanayım arkaadslar yanı nekadr su nekar sırke kullanayım

Bende denedim ama malesef bi faydası olmadı.Zaten artık pes ettim bişey kullanmamaya karar verdim yeter artık.Ben ne kullansamda eğer stres varsa sivilce mutlaka çıkıyo.Canım bişeye sıkılsın ağlıyım moralim bozulsun hoop yarım saat sonra alnımda bi tane kızarık şişkinlik 1 gün sonrada sivilce modunda.Kendi haline bırakıyorum artık onları Ey sivilcelerim özgürsünüz artıklülülülülülü

Bende denedim ama malesef bi faydası olmadı.Zaten artık pes ettim bişey kullanmamaya karar verdim yeter artık.Ben ne kullansamda eğer stres varsa sivilce mutlaka çıkıyo.Canım bişeye sıkılsın ağlıyım moralim bozulsun hoop yarım saat sonra alnımda bi tane kızarık şişkinlik 1 gün sonrada sivilce modunda.Kendi haline bırakıyorum artık onları Ey sivilcelerim özgürsünüz artıklülülülülülü

şekerim bizim bu kafalardan kurtulmamız lazım galiba sivilcelerden kurtulmamız için. cildiyeciye gitceğime psikoloğa giderdim bu günkü aklım olsa,-tatlicadiarzu- avuç avuç roaccutane yuttum, sıkıntılarıma sıkıntı kattı ama sivilceler gitti mi, hayır delikafadulden
kafaya takmamayı öğrenene kadar kurtulamayız. ha bi de sen şükret tek tek çıkıolarmış, ben sıkılınca toplu halde çıkıolar, gözlerimin içi hariç bütün yüzümdekafamçokkarıştı

ben de sivilceler için aynı sefa kremi kullanıyorum
bana iyi geldi arkadaşlar
lekelerde de fark var

aynı sefa merheminin satışını ben yapıyorum almak isteyenler bana ulaşabilirler:)

geçtiğimiz cuma Amerikan Hastanesindeki Dermatolog'a muayeneye gittim.
problemim; cildimdeki minik izler, sivilceler ve hafif kızarıklardı.
bana bi kaç hormon testi verdi yaptırmam için.
birde kullanmam için Tretin kremini verdi.
bır bezelye tanesi kadar sürmemi ve haftada 3 gece sürmemi söyledi
göz altına ve burun kenarlarına kesinlikle deydirmememi belirtti.Ve sabırlı olmamı söyledi. En iyi etkiyi 3 ay sonra alacakmışım.
1 haftadan beri kullanıyorum. dün itibariyle soyulmalar başladı dudak kenarı ve çene bölgesinde
ama bir çok yorum okudum bu krem hakkında (bu sitede) hepside olumlu. sadece sabredicem.
kötü yanı cildime pudra weya fondoten tarzı brşey süremıorum.pul pul dökülüyor. Ki doktorumada söyledım onun içinde bana bı fondoten tawsie etti içinde ilaç takwiesi warmış.eczanelerde satılıyormuş sadece.
Kağıdım ewde kaldı onuda bulup yarın buraya yazıcam. reçeteye yazılmıo.

Birde bu kremi kullanırken cildimi su ile neyle temizlerim diye doktoruma sordum farketmez dedi. Bana önerebileceğiniz bi sıvı warmı yanetkisi olmayan kullanıpta memnun kalan?
Başka Tretin hakkında yazmak isteyen varsa yazsın bilgilendirsin .. good luck! yerimseniben

Ben de Tretin kremi bu sitede duymuştum geçen yaz, 8 aydır kullanıyorum, ilk başlarda çevremdekiler cildimin biraz düzeldiğini söylemişti, hemen fark edilmişti değişiklik. Ama o kadar, daha da ileriye gitmedi iyileşme, kaldı öylece. Benim problemim sivilce değildi, 10 yaşındaki derin sivilce izleriydi :) bebişler duruyor nihayetinde. Yüzüm bazen çok kaşınıyor, kızarıklık oluyor, ama hiç pul pul dökülme olmadı :KK43:

geçtiğimiz cuma Amerikan Hastanesindeki Dermatolog'a muayeneye gittim.
problemim; cildimdeki minik izler, sivilceler ve hafif kızarıklardı.
bana bi kaç hormon testi verdi yaptırmam için.
birde kullanmam için Tretin kremini verdi.
bır bezelye tanesi kadar sürmemi ve haftada 3 gece sürmemi söyledi
göz altına ve burun kenarlarına kesinlikle deydirmememi belirtti.Ve sabırlı olmamı söyledi. En iyi etkiyi 3 ay sonra alacakmışım.
1 haftadan beri kullanıyorum. dün itibariyle soyulmalar başladı dudak kenarı ve çene bölgesinde
ama bir çok yorum okudum bu krem hakkında (bu sitede) hepside olumlu. sadece sabredicem.
kötü yanı cildime pudra weya fondoten tarzı brşey süremıorum.pul pul dökülüyor. Ki doktorumada söyledım onun içinde bana bı fondoten tawsie etti içinde ilaç takwiesi warmış.eczanelerde satılıyormuş sadece.
Kağıdım ewde kaldı onuda bulup yarın buraya yazıcam. reçeteye yazılmıo.

Birde bu kremi kullanırken cildimi su ile neyle temizlerim diye doktoruma sordum farketmez dedi. Bana önerebileceğiniz bi sıvı warmı yanetkisi olmayan kullanıpta memnun kalan?
Başka Tretin hakkında yazmak isteyen varsa yazsın bilgilendirsin .. good luck! yerimseniben

Canım benim acil fondoten bulmam gerekiyor. Cildim sorunlu bir cilt doktorunun önerdiği ürünün ismi nedir acaba ? boshayallersmile

selam kızlar. 21 yaşımdayım ve kalçamda nerden baksanız 8-9 senelik sivilce izlerim var. ergenlikten kalma. o kadar eski izlere de etkili olur mu dersiniz?
bi de bacağımda batık oluyodu. ben de duramıyo oynuyodu hep cımbızla iğneyle falan. oralarda da izler kaldı. aynısefa kremi onlar için de işe yarar mı acaba. bacağım yara içinde resmen. artık akıllandım oynamıyorum ama eski izler gitmedikçe bi şey değişmiyo

X