Sivilceli Ciltler yıllardır çözüm bulamadığım sivilce ve sivilce izlerimi aynısefa kremiyle yok ettim!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bir de bu aynı sefayı sadece sivilcenin üzerine mi sürüyoruz yoksa yüzün tamamına mı.
ben bir hafta kullandıım.ama elma sirkesi kullanmadım sadece bu krem.
ve ilk dört gün o kadar güzel oldu ki cildim.
ama sonra sivilceler çıktı daha kötü oldu ben de bıraktım.

ben gecen yıl kullandım 2 3 ay kullandım sanırım. çünki bir şişe bitmek üzereydi. izler geçti. yüzüm özellikle gece yatarken sürüyorum ve sabah aydınlık berrak oluyor yumuşacık. benim cildim çok yağlı bir cilt değil. karma belki bazen kuru.
benim cildim hepppp akneliydi kAHRETSİNKİ ÖLE 2006 yılında 4 ay sabah akşam roacutan kullandım hepsi geçti. çok çileli bir dönemdi. aralık ayında başladım. mayıs gibi bitti 55 faktörlü güneş koruyu ile yüzümü korudum. yüzüm mükemmeldi. SONUÇ: EKİM KASIM gelince yine başladı önce küçük küçük sonra büyükler geldi önemsemedim felan gider herhalde dedim gitmedi. sonra artık ne yaparsan yap hafif antibiyotiklermi dersin, soyucu akne kremleri ki ciddi soydular etkili de oldu bir ara geçti. yüzüm incecik oldu. isotrexin acnelse bunlar iyi ama kışın kullanılcak. tabi ne kullandım sa kullandım iyileşme var. fakat EKİM KASIM yine aynı pik yapıyor akneciklerim. lekeler felan oluyor. kil maskesi aspirin maskesi bal, adaçayı, ne duyduysam yaptım ya.
artık anladım. EKİM KASIM çoşuyor bunlar içeriden hafif bir anti biyotik almak şart azro monodox felan sonra dışarıdan temizle ve gerçekten elma sirkesi iyi geliyor. aynı sefa kreminide hem nemlendirici olarak hemde lekeler için sürdüm . iyi geldi kış gelincede iyice güneşin etkisi azalınca da soyucu kremle tedavi devam. ama yazın gerçekten güneş koruyucu su lazım ama onlarda sivilce yopıyor cogu zamn. veeeeeee
yine bir EKİM kasım dönemi ben yine tarla gibiyim. ne evlenince geçiyor ne çoçuk dogurunca bence.. bu benim çilem.

Aynısefayı bende kullanıyorum şuan, ilk başta hiç ümidim yoktu hatta annemin zoruyla başladım kullanmaya ve sadece 1 hafta oldu etkisini göstermeye başladı. Kırmızı ve çukurlu sivilce lekelerim vardı yavaş yavaş belirsizleşmeye başladı. Önce kükürtlü sabunla yıkayıp sonra aynısefayi sürüyorum. Öneriyorum herkese

Aynısefayı bende kullanıyorum şuan, ilk başta hiç ümidim yoktu hatta annemin zoruyla başladım kullanmaya ve sadece 1 hafta oldu etkisini göstermeye başladı. Kırmızı ve çukurlu sivilce lekelerim vardı yavaş yavaş belirsizleşmeye başladı. Önce kükürtlü sabunla yıkayıp sonra aynısefayi sürüyorum. Öneriyorum herkese

canım kullandığın kremin markası ne acaba? ben mecitefendiyi duydum ama almaya cesaret edemiyorum. deneme tahtası oldu yüzüm ya:KK61: bir de çok yağlı bi krem mi? yapısı nasıl?

merhaba markasını yazabilir misiniz?

Senin lekeni geçiren aynisefa kremi degil canim elma sirkesi. Leke gecirmede en etkili sey

çok sivilcem yok ama siyah noktam gözeneğim birde alerjik kızarıklık gibi bir nevi egzamabir durumum var.
bunudamı kullansam

X