Sivilceli Ciltler yıllardır çözüm bulamadığım sivilce ve sivilce izlerimi aynısefa kremiyle yok ettim!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Slm arkadaşlar...26 yaşındayım, yaklaşık 12 yıldır sivilce ve sivilce izlerimden kurtulamıyordum..son 2 haftadır yüzümü sabunumla yıkadıktan sonra suyla seyreltilmiş elma sirkesiyle silip ardındanda aynısefa kremi kullanıyorum.(elma sirkesini sadece akşamları kullanıyorum çok kötü kokuyor ama süper ) sivilcelerim ve izleri yok oldu diyebileceğim kadar azaldı :dance: şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar :teytey:

mrb shekr bu aynısefa nası bi krem içeriği ne nerden ne kdra aldın?

böyle bi kremi ilk defa duydum biraz daha bilgi verirmizin nerde satılıyor eczane mi parfümeridemi

Canım sivilce izlerin çukurcuk şeklindemiydi?

nette araştırdım bunlar yazıyodu

BİLEŞİMİ
Calendula-sapogenin, eterli yağ, saponinler, glikozitler, Carotinoid, Xantophyll, acı maddeler, müsilaj, flavonlar ve organik asitler, Oleum rosa, Oleum Trecolor
ETKİLERİ
İltihap giderici, antibakteriyel, yara iyileştirici, mantar hastalığını iyileştirici, kaşıntı giderici, kaşıntılı ayak mantarı ve tüm cilt sorunlarını giderici.

AYNISEFA;

Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.

Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.

Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir. Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.
KULLANIMI:
Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

elma sirkesi gerçekten çok iyi...saça iyi geliyo onu herkez biliyo..ayrıca göğüs güzelliğinede iyi geliyo onuda duydum..yüze iyi geldiğini burda öğrendim..süper bişimiş ya bu eskiler çok iyi biliyolar kızlar böyle şeyleri...banada elma sirkesini anneannem tavsiye etmişti.

nerde satılıyor bu krem arkadaşlar suratım mahvoldu hamilelikten dolayı hep sivilce ve siyah nokta doldu bende oynamadan duramıyorum hep yara oldular :KK43:

elma sirkesi gerçekten çok iyi...saça iyi geliyo onu herkez biliyo..ayrıca göğüs güzelliğinede iyi geliyo onuda duydum..yüze iyi geldiğini burda öğrendim..süper bişimiş ya bu eskiler çok iyi biliyolar kızlar böyle şeyleri...banada elma sirkesini anneannem tavsiye etmişti.

Ben de çok kullanıyorum elma sirkesini saçıma ve cildime.
Ama gögüs güzelliği için nasıl kullanılıyormuş canım, ne etkisi varmış?a.s.

canım benim bende 26 yaşındayım bende 10 yıldır bu savaşı veriyorum denemediğim şey kalmadı aynısefa merhemini ben daha önce kullandım ama faydasını görmedim elma sirkesinide kullandım acaba benim aldığım aynısefa sahtemiydi
ha şuda var benim yüzümdeki sivilceleri gören yanık zannediyordu
şimdi okadar değil çok şükür ama ben tedavi yöntemiyle azalttım sivilce ve izlerini
senin adına sevindim canım darısı bana inş

island mrn cnm bu elma sirkesini saçlarına ve yüzüne nasıl kullanıosun ne işe yarıo cvplarsan sevinirim

island mrn cnm bu elma sirkesini saçlarına ve yüzüne nasıl kullanıosun ne işe yarıo cvplarsan sevinirim

Canım cildime suyla karıştırıp tonik niyetine sürüyorum. Cildim yağlı biraz dengeliyor:eek:
Saçım içinse, saçımı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yarım çay bardağı kadar sirke karıştırıp, saçıma döküyorum bu suyu. Friksiyon yaparak saçıma yediriyorum. Saçlarım da yağlı, yağını dengeliyor ve gözalıcı bir parlaklık veriyor. Saçlarım ışıl ışıl:nazar:
Yalnız ben uzun zamandır yapıyorum.a.s.

bana aktar bi arkadaş verdi bu kremi kokusu çok güzel.vazelin,kakao yağı,aynısefa yağı,kantoron yağı,portakal yağı,jojoba yağı,kaysı yağı buğday yağının karışımı olan bi krem.banada leke için verdiler.başta iyi geldi ama çok sık kullanmamak lazım heralde birden suratumu sivilce bastı bu yağıda suçlayamam belki cildim mikrop kapmış olabilir bişeyden.çünkü içinde gerçekten yaralı yağlar var

Canım cildime suyla karıştırıp tonik niyetine sürüyorum. Cildim yağlı biraz dengeliyor:eek:
Saçım içinse, saçımı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yarım çay bardağı kadar sirke karıştırıp, saçıma döküyorum bu suyu. Friksiyon yaparak saçıma yediriyorum. Saçlarım da yağlı, yağını dengeliyor ve gözalıcı bir parlaklık veriyor. Saçlarım ışıl ışıl:nazar:
Yalnız ben uzun zamandır yapıyorum.a.s.

tşkrler canım peki bunu saçımıza kullandıımızda kokmazmı yaa ??

yhaa bu kremi nrde bulablrz ve ne kdr srede etki ederr ?? hemn cvp verrsenz sewinrm çnkü sivilcelerle başım fena derttede :KK43::KK43:

tşkrler canım peki bunu saçımıza kullandıımızda kokmazmı yaa ??

Kesinlikle koku falan kalmıyor. Zaten 1 tas suyla karıştırıyorsun.
Yüzne sürdüğünde ilk an çok kötü kokuyor ama 2 dakika içinde kokudan eser kalmıyor.kaydirigubbakcemile2

mrb arkadaşlar...özür dilerim sorularınıza cevap vermek için biraz geç kaldım... bu kremi aktardan aldım..evet çok yağlı bir krem yıllardır yüzümden yağlı ürünleri hep uzak tuttum bu kremi kullanırkende biraz korktum açıkçası ama denedim sonuçta kaybedecek bişeyim yoktu artık...denedim ve cildim inanılmaz berraklaştı ve sivilcelerim yok oldu diyebilirim :dance: kesinlikle tavsiye ediyorum cildi inanılmaz derecede yeniliyor cildim artık berrak ve sivilcesiz:hooray:

ben de bi kaç gündür elma sirkesini kullanıyorum fakat biraz korkuyorum çünkü bu tür şeyler başta iyi gözüküyor ancak daha sonra kötü olacağımdan korkuyorum onun için sürekli kullanmıyorum şimdi eczaneden imex sabun aldım onu kullanıyorum :)

ya bu elma sirkesini yüze sürdükten sonra hemen ardindan yikicazmi yoksa öle durcakmi ?
ayrica bu krem yurtdisindada varmidir yoksa sadece türkyiedemi bulabilirim , tskrlr :KK66:)

ben aynısefa kremini aktardan aldım.12 ytl di sanırsam.yoğun ve yağlı bi krem.çok ince tabakalar halide sürmek gerekiyo.küçük bi şişede.sarı renkte.üstelik bunun diğer yağlardan farkı gündüzde sürülebiliiyo.dışarı çıkarken kullanabiliyorum.çok güzelde makyaj altı oluyo.denemenizde fayda var tabi.ama herciltte aynı etkiyide göstermeyebilir

X