Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

canım yazdıklarını okudum neyse yarısındayım çok güldüm allahda seni güldürsün ben de yapacam bugün iş çıkışı alayım diyorum ama ben tam yumurtlama haftamdayım şimdi yapmam uygun olmaz heralde ama içimden bir sesde hamile değilsindir iki gün yap diyor sabredemiyorum anlayacağın alayım en iyisi değilmi alayım alayım ben

arkadaslar belkı bılıyorsunuzdur ama ben yınede soyleyeyeım tam yumurtlama gununuz adet olduğunuz gunden 2 hafta sonra yanı pazar oldunuz bırıncı pazar değil 2pazar ogun ılışkıye gırın ve mumkunse 2/3 saat yerınızden kalkmayın

arkadaslar belkı bılıyorsunuzdur ama ben yınede soyleyeyeım tam yumurtlama gununuz adet olduğunuz gunden 2 hafta sonra yanı pazar oldunuz bırıncı pazar değil 2pazar ogun ılışkıye gırın ve mumkunse 2/3 saat yerınızden kalkmayın

CANIIIM BU HESAPLAMAYI NASIL YAPTIN BİLMİYORUM AMA DEDİĞİN GİBİ İKİNCİ PAZAR GÜNÜNDE BENİM TAM YUMURTLAMA GÜNÜM TAM İSABET..teşekkür ederiiim :1hug:a.s.AYRICA HAMİLELİĞİMİ SORAN ARKADAŞIMA MALESEF HAMİLE DEĞİLİM..:sm_confused:

günaydın kızlar ben dün iş çıkışı aldım ve akşam uyguladım öyle yakma falan hiç bir şey olmadı ama mentollü mendil gibi bir ferahlık oluyor sabah çıkardım ama akıntı falan yok benim sürekli kasığım da ağrı oluyor inşallah fayda eder

günaydın kızlar,yazılarınızı okudum.yalnız kafama takılan bişey var.bi doktorun yazısını okudum dün.hamile kalmak isteyen kişinin asla maydanoz,nane ve adaçayı kullanmamasını söylüyor.sizin yazdıklarınızla çelişen bi yazı bu.google dan bakın sizde okuyun.inşallah hayırlısı olur.:CüvCüv:

günaydın kızlar,yazılarınızı okudum.yalnız kafama takılan bişey var.bi doktorun yazısını okudum dün.hamile kalmak isteyen kişinin asla maydanoz,nane ve adaçayı kullanmamasını söylüyor.sizin yazdıklarınızla çelişen bi yazı bu.google dan bakın sizde okuyun.inşallah hayırlısı olur.:CüvCüv:

selam HONEY53..tam okumuşsunuz ama yazılanları anlayamamışsınız heraldeyerimseniben..evet dediğiniz doğru doktorlar açıklamalarına göre evet maydonoz nane ve adaçayı İÇMEK sakıncalıdır ama hamile bayanlar için geçerlidir..hamile kalmak isteyen bayanlar için değildir..nane idrar sökücüdür bakteri temizliyicidir hamile bayanara sakıncalıdır ..maydonozda öyle AMA YİNDE HAMİLE KALMAK İSTEYEN BAYANLAR ONUN BUĞUSUNDA OTURURLAR..BENİM AÇTIĞIM KONUDA ADAÇAYINI İÇİLMESİ DEĞİL ADAÇAYI YAĞINI PAMUĞA BATIRIP VAJİNA GİRİŞİNE KONULMASIYLA İLGİLİDİRa.s.:enbuyukkk:..onun amacı sadece keskin kokusu tüplerdeki rahimdeki ve rahim ağızı ilthapları söktürücü özelliği olması..SİZDE ADAÇAYI YAĞINI İNTERNETTE ARAŞTIRIN LÜTFEN EVEL ALLAH SONRA TIP AMA TIPINDA FAYDASINI GÖREMİYOSAK EN AZINDAN PİSKOLOJİMİZİ RAHATLATMAK İÇİN BU TÜR KÜRLER KULANMAMZI ŞART..sevgiler sağlıcakla kalın

fıstıklarım merhaba.nasıl gidiyo kürler.yahu kaç sayfa oldu kaç kür verildi deneyen sonuç alan yokmuuuuuuuu.ben allahın izniyle polen tozuna başladım.eşimede keçi boynuzlarını kaynattııımm.adet olup bittikten sonraa adaçayı yağınada başlıycam.ayyyyy zaman geçmez valla.sonuç almak için taaa öbür adetimi beklicem.ama olsun inşalllah olur.yeterki faydası olsun beklerim.ay kızlar ya bide benim adet günüm 23ü yani dündü.normalde erken gelir 1 gün bile geçmezdi.acaba bikaçkez adaçayı yağı koydum denemk için ayyyyy olmuşmudur bişiler.yok yok okadar çabuk olmaz dimi.1 gün geçsede gelir o kırmızı zarflı mektup.ya ben sizi çok seviyoooooooom.allah hepimize bebiş verir inşşşşaaaaaalllllllllllah canlarım benim.Şeniz

yaaa ikinizedee çok ümitliyiiim hadi inşallaaaah ..ALLAAAAH DESENİZEEE TEYZE OLUCAAM YAKINDAA eğer kız olursa hiiç karışmam benim ismim oluceeek :))sevgileeerr

canım benim inşallah ...hepimize bir an önce bebişler veririr güzel allahım.ben hepiniz için dua ediyorum.

fıstıklarım merhaba.nasıl gidiyo kürler.yahu kaç sayfa oldu kaç kür verildi deneyen sonuç alan yokmuuuuuuuu.ben allahın izniyle polen tozuna başladım.eşimede keçi boynuzlarını kaynattııımm.adet olup bittikten sonraa adaçayı yağınada başlıycam.ayyyyy zaman geçmez valla.sonuç almak için taaa öbür adetimi beklicem.ama olsun inşalllah olur.yeterki faydası olsun beklerim.ay kızlar ya bide benim adet günüm 23ü yani dündü.normalde erken gelir 1 gün bile geçmezdi.acaba bikaçkez adaçayı yağı koydum denemk için ayyyyy olmuşmudur bişiler.yok yok okadar çabuk olmaz dimi.1 gün geçsede gelir o kırmızı zarflı mektup.ya ben sizi çok seviyoooooooom.allah hepimize bebiş verir inşşşşaaaaaalllllllllllah canlarım benim.Şeniz

canım benim inşallah gebesindir benide umutlandırdın bende bu yazıyı iki gün önce okudum hemen gittim aldım o gecedende merak ettim yaptım dün yumurtlama günümdü eve gidergitmez yaptım sonra çıkardım sonrasını anlarsın inşallah tutar bu ay bende merak ettimşimdi inşallah gebe sindirde banada umut olur beni haberdar et:emir_bebek::kahve:

canım benim inşallah gebesindir benide umutlandırdın bende bu yazıyı iki gün önce okudum hemen gittim aldım o gecedende merak ettim yaptım dün yumurtlama günümdü eve gidergitmez yaptım sonra çıkardım sonrasını anlarsın inşallah tutar bu ay bende merak ettimşimdi inşallah gebe sindirde banada umut olur beni haberdar et:emir_bebek::kahve:

canım benim malesef bu sabah adet oldum.ama üzülmedim hiç.çünkü biranönce düzenli olarak elma yağını kullanmak için adet olmak istiyodum.canım bide yumurtlama gününde yapma bence.yumurtlama dönemine kadar yap.yani adetinin 5.gününden itibaren yumurtlama gününe kadar.pes etmek yok kızlar.olmasa bile devam.valla ben çok umutluyum.hepimiz için dua ediyorum canlarım benimmmm.

yaaa ikinizedee çok ümitliyiiim hadi inşallaaaah ..ALLAAAAH DESENİZEEE TEYZE OLUCAAM YAKINDAA eğer kız olursa hiiç karışmam benim ismim oluceeek :))sevgileeerr

ayyy canım benimmmm.malesef adet oldum canım ya.ama söz eğer bu verdiğin kürlerle hamiş olursam bide kızım olursa senin adını koycam.amaaaaaaaaaaaa arnavutgüzeli çok uzun olur.hele bi hamiş kalalım ismini yazarsın.bizde memnuniyetle koyarız.çok öptüm seni tatlım.

canım benim malesef bu sabah adet oldum.ama üzülmedim hiç.çünkü biranönce düzenli olarak elma yağını kullanmak için adet olmak istiyodum.canım bide yumurtlama gününde yapma bence.yumurtlama dönemine kadar yap.yani adetinin 5.gününden itibaren yumurtlama gününe kadar.pes etmek yok kızlar.olmasa bile devam.valla ben çok umutluyum.hepimiz için dua ediyorum canlarım benimmmm.

kısmet canım senin ilk bebeğinmi olacak bide yumurtlama günüme denk geldi okumam benim sürekli kasıklarım da ağrı oluyor iki gün yaptım sanki rahatladım şimdi yapmıyacam artık adet olmamı bekliyeceğim polen ve balı da aldım kımet belki gelecek ay beraber hamile kalırız

kızlar ben 3gündür soğan kürüne başladım..geçen ay kullandığım klomen +pregl kist yapmış..4cm lik hemde..bu ay herşey yasak beraberlik bile yasak..inanılmaz derecede rahmimde kasıklarımda agrım var..öksürükte iyice bunaldıyor..öksürünce sanki rahmim dışarı fırlayacak gibi agrıyor..canım çok yanıyor kızlar..bu ay soğan kürünüde kist için kullanıyorum..öbür ayda adacayını deneyeyim bari..önce Yaradanımdan sonrada verdiği nimetlerden inşallah derdimin devası bulurum kızlar..hepiniz sağlıcakla kalın..

gülücük senin problemin kisttenmi kaynaklanıyor benimde kasıklarım fena ağrıyordu 5 cm kistim var iki gün adaçayı yağı kullandım çok iyi geldi şimdi bıraktım adetimi bekliyeceğim çünkü öyle kullanılıyormuş soğan kürünü kullananlar hep ağrıdan şikayet ediyor içinimi temizliyor acaba nasıl akıntın falan çok mu

kızlar ben 3gündür soğan kürüne başladım..geçen ay kullandığım klomen +pregl kist yapmış..4cm lik hemde..bu ay herşey yasak beraberlik bile yasak..inanılmaz derecede rahmimde kasıklarımda agrım var..öksürükte iyice bunaldıyor..öksürünce sanki rahmim dışarı fırlayacak gibi agrıyor..canım çok yanıyor kızlar..bu ay soğan kürünüde kist için kullanıyorum..öbür ayda adacayını deneyeyim bari..önce Yaradanımdan sonrada verdiği nimetlerden inşallah derdimin devası bulurum kızlar..hepiniz sağlıcakla kalın..

bu soğan kürü hangi soğanla oluyo 3 çeşit soğan var biri mor renkli o değil zaten ama ben pazarda gördüm bembeyaz soğan var o mu yoksa bildiğimiz kahverengi kabuklu olan soğanla mı yapçaz bu kürü ne olur acil cevap bekliyorum...fisfisfis

kısmet canım senin ilk bebeğinmi olacak bide yumurtlama günüme denk geldi okumam benim sürekli kasıklarım da ağrı oluyor iki gün yaptım sanki rahatladım şimdi yapmıyacam artık adet olmamı bekliyeceğim polen ve balı da aldım kımet belki gelecek ay beraber hamile kalırız

evet tatlım ilk bebek ama zor bebek olmuyo bir türlü.yumurtlama döneminde kasıklarında ağrı olması iyiye işaret.çünkü o ağrı senin yumurtalıklarının tıkır tıkır çalıştığını gösteriyo.valla tıpta çok çare aradık.3 aşılama 1 tüp bebek deneyimim oldu.ancak malesef olmadı.şimdide alternatif tıpta çare arıyorum.tekrar tüp bebek denemem için maddi ve manevi toparlanmamız lazım.gerçekten masraflar büyük külfet.inşallah bu kürler faydalı olur hepimize.herşeyin hayırlısı canım.öptümmmm

X