Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

layd pacino..selam bu ara hepinize..YAW AKTARCILARDA NASIL OLMAZ? valla hayret ediyorum baharatçılarda falandamı yok..ben başladınız sandım artık heycanlanıyorum birinizden hamiş haberi gelcek diye vallaa ..ŞİMDİ BU YAĞIN ADI :ADAÇAYI YAĞI (hani içilen adaçayı yokmu onun yağı buu)bu keskin nanesmi bi kokusu var yediğindede acı damağında kalıyo acımsı yani PUL BİBER GİBİ YAKMIYO..daha açık nasıl anlatayım resmini falan koyarım olmazsa siz merak etmeyin..banada kayın valdem bulup getiriyo ama antalyada nerde ararsan var marketlerde bile..neyse BUNUN KULLANIMI ADETİN 5 GÜNÜMDE BEN YAPMAYA BAŞLADIM ÖNCE PEDİME KOYDUM HAFİF YAKTI (yine diyorum çok yanmıyo ama benim cildimle sizin cildiniz aynı olmayabilir diye YAKABİLİR YAZIYORUM.)dayanılmayacak kadarda yakıcı değil HULYANIN YAZDIĞI GİBİ..hem yaksa bile değer ben rahim filminden tut herşey yaptım YAĞIN ACISIYLA ONLARIN ACISIYLA HİÇ KALIYO TABİ İNŞALLAH SEN ONLARI YAŞAMADAN HAMİLE KALIRSIN ..tampon olayına gelelim ben çalıştığımdan dolayı eve geç geliyoruz yatmadan önce tampona yada pedime damlatım yatıyorum hem vucudum dinlenmiş oluyo hemde yağ etkisini daha güzel gösteriyo belimi sarıyorum çorabımı giyiyorum biliyosunuz iltihap soğukluktan olur üşütmekten o yüzden yumurtalıklarınızı sıcak tutun..SİZ İSTERSENİZ SADE PAMUKLADA YAPABİLİRSİNİZ AMA YA ÇIKARAMAZSANIZ DİYEE..BEN TAMPON ÖNERDİM O SİZE KALMIŞ..gece yapın sabah da çıkarın tamponu tabikide..YUMURTLAMA OLMAZ LAYD PACİNONUNDA DEDİĞİ GİBİ İLTHABI ÜŞÜTMEYİ ALIR SADECE..İLTHAB SPERMLERİN RAHİME GEÇMESİNE TÜPLERE ULAŞMASINA ENGEL OLUYO ARKADAŞLAAR..SİZ BU YAĞILA BERABER POLEN TOZUNUDA UNUTMAYIIN OKMUU??ONUDA YAPIN ODA İLAVE OLSUN ..ha bide kızlar ilişkiden sonrada tamponu yaparsanızda iyi olur hem spermler dışarı çıkmamış olur hemde spermlerin yolunu açmış olur..:)))EŞİM DİREKT İÇİNE DAMLATALIM YAĞI DİYO MESELAA ONUNKİ DAHA PARLAK FİKİR..HEHEHEH valla ne yapıcağımızı şaşırdım artık ...DAHA AÇIKLAMALI YAZMAYA ÇALIŞTIM BENDEN BUKADAR NASIL KULLANIRSANIZ KULLANIN NASIL NEZAMAN BAŞLARSANIZ BAŞLAYIN ARTIK YETERKİ İNANIIIIN EN ÖNEMLİSİ BUU ALLAHIN İZNİYLE OLUCAK..öpüyorum hepinizii sağlıcakla kalııın

valla canımcım ciddiyim ki aktarlar benden bıktılar:)ama yok orda.artık kadıköye gidicem fizana bile gideriz canım sonunda işe yarıcak allahın izni ile.ord allahın izni ile bulabileceğimi sanıyorum.pamukla koymak bana göre en kolayı onda hiç bi sorun yok.o zaman adaçayı yağınada devam kızlar:KK70:peki damlatma olayını ne zaman yapıyoruz onuda bi öğreniversem be canım başını ağrıttık:KK66:

canım ben yiyorum bana da bal tarçın ve polen karışımı bir bal geldi eşimin arkadası bingölden getirmiş.hergün yemeye çalışıyorum.paylaşımın için sagol canım.inş umutlarımız güneş olup içimizi ısıtır.gerçekleşir.

EVET TARÇINDA ÇOK İYİ DEASY ,BENDE ONU BALLA KARIŞTIRIP SICAK SUYLA ÇAY GİBİ İÇİYORUM..biliyosun tarçının rahimdeki yaraları bile iyleştirme özelliğine sahip..İNŞALLAH CANIM YAA AMİİİN ..LAYD-PACİNO o damlatma işini ciddiye aldığını inanamıyoruum:))) yaw şakaydıı cesaret edebilirmiyim bilmiyorum ama düşünmüyor da deyilim dur bakalım akşam bi yapalım olmazsaa...eyvaaah HAKINIZI HELAL EDİİN KIZLAAR..yarın olanları yazarım artık..:)))

eger suya damlatıp içemiyosanız biyerde okudum bi öneri olabilir sizin için bildigimiz sakıza yarım çay kaşıgı bal ve bir tutam tarçın dökün çigneyin hamile kalmak için yazıyodu altarnatif tıp bölümünde balın faydaları diye bikonu var orda okudum gün içinde tekrarlayın yazıyodu ama şu elma yagı nı bende deniyim çünki idrar yolunda lokosit çıkmıştı doktor antibiyotik verdi bide fitil ama bazenn azda olsa yanma oluyo aktara koşuyorum ya elma yagı diycem yada adaçayı yagı dimi kızlar bunu zeytin yagla karıştırıp günlük pedime damlatıyım olur heralde ben bida maydanozun iltahabı aldıgını okumştum kaynatıp bi kovada üzerine oturuluyo iltahabı alıyo diye okudum ayy amma yazdım rabbim gönlümüze göre versin

EVET TARÇINDA ÇOK İYİ DEASY ,BENDE ONU BALLA KARIŞTIRIP SICAK SUYLA ÇAY GİBİ İÇİYORUM..biliyosun tarçının rahimdeki yaraları bile iyleştirme özelliğine sahip..İNŞALLAH CANIM YAA AMİİİN ..LAYD-PACİNO o damlatma işini ciddiye aldığını inanamıyoruum:))) yaw şakaydıı cesaret edebilirmiyim bilmiyorum ama düşünmüyor da deyilim dur bakalım akşam bi yapalım olmazsaa...eyvaaah HAKINIZI HELAL EDİİN KIZLAAR..yarın olanları yazarım artık..:)))
kız ne var damlatmak ta bebek işi aslında eğer işe yararsa neden olmasın..zaten öyle tedavi yöntemleride var özbekistanlı doktor aidin salih rahimde hastalık iltahab olanlar için acı kavun(halk arsında ebu cehil kavunuda diyolar)msl onu rahime enjekte ediyosun tabi bu tedavinin sadece bi aşaması..bu sadece bi örnek bu bilgiyle diğer arkadaşların aklını bulandırmayalım..gerçi şuda var eğer o doktorun verdiği tedaviyi harfiyyen uyguladığın taktirde kısırlığa bile çözüm var.denenmiş ve görülmüştür.bana sorucak olursanız madem böyle bi tedavi şekli var sen neden yaptırmadın:)malum tedavinin bi bölümünde sülükte yapıştırlıyo ve ben sülük yapıştırmaktan çok korkarım:) bu arada cesaret edebilen varsa sülük te mükemmel bi tedavidir zira ben kendim bizzat denedim ve gördüm doktorların çare bulamadığı kronik arpacık hastalığımı kalıcı bi şekilde tedavi etti:):lepi:

zeytohnm canım en sağlamı pamuğa damlatıp tampon gibi uygulamak gibi geliyo bu gün bende aktara gidip alıcam inş. durmak yok:)

kızlar bende denemeye başladım bugun adaçayı yağını 1 yıldır bende korunmuyorum ama olmuyor.inşallah bu yağ işe yarar da hepiizde hamile kalabiliriz.tampon a biraz zeytinyağ ve adaçayı yağı damlattım.çok rahatsızım şuan ama işe yarayabileceği düşüncesi ile sabrediyorum kızlar.Allah herkesin gönlüne göre versin.

kızlar bu adacayı yagı yakıyorsa bı zarar vermesın ıcerıye malum hassas yerler oralar ben korkuyorum taa ıcerıye nasıl koyulur.

benim herhangi bir yanma olmadı az bi sızlamış gibi oldu geçti şimdi.öyle acı yemiş gibi yanma değil.
bişey olmaz canım o kadar da hassas olsada vajina kendi kendini temizleyen bi bölge.yağ zaten uçucu özelliğe sahip anladığım kadarıyla.korma bence.

oh bee deneyeen nihayet olduu:)))çok sevindim KARAKIZ tebrikler dediğin gibi ilk koyduğunda biraz yanma oluyo ve geçiyoo..kesinlikle zararı yook adaçayı yağının ..ben size gece koyun demedimmiii ne güzel gece uykunuzda hisetmiycektinizde rahatsızda olamiycaktınız:)))))şaka şakaa İLLAKİ ZEYTİN YAĞINA BATIRMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ BENCEE..hani gözümüzü sildiğimiz yuvarlak pamuk yokmu onu katlayın iikiye sivri ucunu yağ damlatın birazcıkta olsa içine sokunuz:)kusura bakmayın açık yazmam gerekiyoo özüür:))ZEYTOHNM MAYDONOZ SUYUNU İÇMEK DE ÇOK FAYDALI İDRAR YOLARI ENFEKSİYONU İÇİN BİREBİR...ay bende ibrahim saraçoğlunu geçtiim bide hamile kalırsaaam tamam artık beni SEDA SAYANDA GÖRÜRSÜNÜZ :)))))))hehehe LAYD-PACİNO SÜLÜĞÜDE SEN DENE Bİ BAKİİM NASIL OLUYOMUŞ BAAK BEN BİRSÜRÜ KÜR VERDİİM..sülüğü nerden bulacaz aktarılardada olmazki bu velet:))):)))yok öyle duydum falan birebir uygulayacaksın bize örnek vereceksiin..hadi kolay gelsiin sanada ...sizlerde kızlaar ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUUN:)

LAYD_PACİNOO SEN HALAA AKTARCIYA GİTMEDİNMİİİ....ohoo biz hamile kaldık kalıcaaz olmazki bebişlerimiiz beraber büyüsün ama teyzesiii...hemen gidip alıyosun hatta aktarcıda yapıyosun eve gelene kadar ohoo..:))

peki bu polen adet duzenini saglarmi kizlar bende adet duzensizligi var yumurtalarim buyumuyor pkos sanirim

canım karışımını şimdi aldım bende bu akşam aktara uğrayıp alıcam bakalım adetliyim zaten haftaya rahim filmim var inş ii gelir...

yanlız arnavut canım adaçayı yağını pamuğa sürsek içimize kaçmazmı dersin gerçi ben rahim filmim var bakalı sonuca göre... ne yapacaz...

kız arnavut uğraşma benle hehe:)gittim.üzerinde adaçayı yağı yazıyo bide acı elma çayı yazıyo ama dediğin gibi keskin bi nane kokusu var ordaki bütün aktarlara sordum bu yağ dediler işte:)şimdi uyguladım öyle yanma fln olmadı bende sadece böyle serinlik hissi yarattı bende.hadi hayırlısı yaa olsun artıkın.

ya sülük işinede geince arnavutgüzeli84 ben sülük tedavisi yapmıştım işte ama çocuk olayları için değil başka bi rahatsızlığım ilei lgili..ama sülük zaten bi hastalık için değil sülük denen hayvancıkları msl hastalıklı bölgeye koyuyosun inanın ordaki hastalığı kirli kanı bi çekiyolar,ayrıca hasta olmayan yere yapışmıyolar hastalık nerde ise kendileri gidip buluyolar.allahın izni ile hızla iyileştiğini kendi gözlerimle gördüm.bu işi yıllardır yapan bi ablamız vardı ona yaptırdım.zaten peygamberimizi hadisi şerifinde şöyle söylüyor:sülük yapıştırın,hacamat yaptırın ve az yiyin.bende bu sıralar belimden hacamat yaptırıcam rahim hastalıkları için belden hacamat yaptırlıyo.hacamat ne diye sorarsan güzelim hacamat yaptırıcan yere jiletle çok minik çizik atıyo ve oraya kupa kapatıyolar ordaki hastalıklı ve kirli kanlar kupaya doluyo ve öyle korkulduğu gibi bişeyde değil ben bi kere yaptırmıştım kızlar ama yine hamilelik olayları için değil romatizma için:)

sultan49 gönül rahatlığı ile yapabilirsin inan hiç bi şey olmuyo ben bizzat denedim.ki bence en sağlam yöntem bu.

leyd senin bahsettiğin jiletle olan kan akıtmadn annem genç kızlığında yaptrmış.
yüzünde çok sivilcesi varmış omuzuna yakın yerlerde vardı izleri ama artık görünmüyo bile tabi sonuç mükemmmel bi daha hiç sivilcesi çıkmamış.artık yapan varmıymış hayret valla.anneme sormuştum o zaman böle yapıyolardı köylerde demişti.şimdi birsürü ilaç tedavileri var deişti.

inan okadar çok yaptıran varki şimdilerde müsait olduğum bi zaman hem kendim hemde eşim için gitmek istiyorum.evet karaciğer akciğer vs. gibi organlarda olan hastalıklar için omuzlardan yaptırılıyo özbekli doktor kitabında yazmıştı bende ordan okumuştum.zaten ciltle alakalı sorunlar karaciğerden gelen sorunlardan olurmuş o yüzden omuzlarından yaptırmış olablir.kitabı aldığım zaman daha detaylı bilgileri aktarırım.

X