Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

slm kızlar.. bugün nasılsınız bakim.. ben iyi değilim.. çok stresliyim bugün ve artık bebek için uğraşmıyacam.. olmuyo anladım bunu.. ya artık midemde kaldırmıyo hiçbir kürü uyguluyamıyorum.. ve artık yumurtladığımıda hissetmiyorum..:1no2: her ay adetimin bitiminden 11. günden hissederdim bişeyler.. geçen ay hiç akıntım olmadı hiçbirşey hissetmedim.. ve aynısı bu aydada var.. :çok üzgünüm: bunu biliyorumki bütün çabalarım boşa ve artık uğraşmıyacam.. :çok üzgünüm:

canııım saçmalama lütfeeen nedemeek uğraşmıycaaam,,ben napıyorum burda hiç bıkmadan usanmadan size habire cevap yazıyorum hemde benim tavsiye ettim kürle hamile kalamamak daha acııı,benide düşün lütfen ,bende habire kulanıyorum ama malesef hiç birşey olmuyoo:1no2: ..LÜTFEN kendini toparlaa ve kürleri yapmadan öncee aklından onların nekadar lezetli olduklarını geçiiircokacimcoook..tamam gözünü sevim hemen pes etmee :1hug:,,HEM HER AY YUMURTAN ÇATLAYACAK DİYE BİRŞEY YOK ,,bu ay olmadıysa öteki ay olur kesin olur hemde sen kafanı takma..çabalarım boşa dediğin sürece boşa kürek çekmiş oluyosuuun BİZ DEMİYORMUYUZ HERŞEY KAFAMIZDA BİTİYO HERŞEY DÜŞÜNCE GÜCÜMÜZ YAPIYO O YÜZDEN KENDİNİ SALMA TAMAM kucaklıyorum senii ha gayret sonra bebişin oldumu intikamını alırsıııın:-)emir_bebek:poposunu ısırırsıın):emir_bebek::1hug:

ya böyle pat dıye sordum ama sen cıkmadanyakalıyım ıstedım kusura bakma ben okuyorum bı kac ündür sızı soğan kürü yapıyorum şu an bıtmek üzere sonrada ıncır kuru denıyecem asılama da düsünüyorum bu ay umarım bı sey olmazılaclarve ıncır dokunmaz bılın var mı

Arnavutgüzeli sennin dediğin bir çay kaşığı polen ve balı eşimin gittiği ürologda eşime söylemişti karıştır ve hersabah iç diye bi kaç ay yaptık ama ben yapmadım şimdi bendemi yapsam ne varmı öyle hamile kalan

hihoyyythihoyyythihoyyytarnavutgüzeli [/COLOR yukarıdakı yazı sana

Arnavutgüzeli sennin dediğin bir çay kaşığı polen ve balı eşimin gittiği ürologda eşime söylemişti karıştır ve hersabah iç diye bi kaç ay yaptık ama ben yapmadım şimdi bendemi yapsam ne varmı öyle hamile kalan

var tabi arkadaşım hemde 3 hamilemiz var:))ben nerdeyse bu konuyu kapatıcaktım kii,okadar teşekkür geldiki vazgeçtim e tabi sonuç alanlarıda görünce kaydirigubbakcemile5bence sende yap hiç durma ..polen tozunun faydalarını iyi kötü biliyosundur ..

slm arnavutğüzelı ıncır kürüne ne zaman baslanıyor

canıııım adetin 4. gününde ben başladım..7adet inciri yıkayıp 3 bölüyorum ,klorsüz yani hazır 500ml suyu önce kaynatıp incirleri atıyorum .10dk öyle kaynatıyorum sonra bir buyuk boy havucu içine halka halka kesip içine atıyorum 5 dk da öyle kaynatıp soğutup süzüyorum o kürüde ikiye bölüyorum,sabahları aç karnına içiyorum ..diğer yarısınıda akşam 6 gibi iiyorum..böyle işte 21 gün kulanıp 7 gün ara veriyosun tekrar 21 gün daha içiyosun...ben 21 gün içtim adetim 1 gün gecikme ile simsah geldi çamur gibi ilk defa hayatımda böyle oldu ..bakalım bekliyoruz boynum bükük ..allah artık bana acısıın:Saruboceq:

mrh arkadaslar ben yeni uye oldum yazdiklarinizi okudum ayni dert bende de var cok kafama takiyorum olmuyo diye.dusunmek istemiyorum ama olmuyo.bende hsg cektirdim sonuclarini yarin alicam bakalim dr um ne dicek.ama ben de bu tavsiyelerinizi degerlendiricem.ilk isim polen tozu ve adacayi yagi almak

mrh arkadaslar ben yeni uye oldum yazdiklarinizi okudum ayni dert bende de var cok kafama takiyorum olmuyo diye.dusunmek istemiyorum ama olmuyo.bende hsg cektirdim sonuclarini yarin alicam bakalim dr um ne dicek.ama ben de bu tavsiyelerinizi degerlendiricem.ilk isim polen tozu ve adacayi yagi almak

hoşgeldin canım aramıza.. umarız sen faydasını görürsün.. :teselli:şimdilik bir kaçımız halen beklemediyiz.. elbet bizimde yüzümüz gülecek..:emir_bebek: en önemli faktör stres yapmayacaksın.. ama nerdeeee..:1no2: ben onu beceremiyom işte.. inşallah sonuçların temiz çıkar :Saruboceq:

kızlar merhaba, ben bu topiği 1 saat kadar evvel buldum, okuyorum okuyorum.. sonuna gelemiyorum.. epeyce sürecek heralde.

bazı kürlerden bahsediliyor.

birisi özet halinde geçebilir mi nolursunuz?
soğan - havuç - incir... nedir bunlar?
nasıl yapılacak? ne zaman ve ne kadar yapılacaklar?

kızlar merhaba, ben bu topiği 1 saat kadar evvel buldum, okuyorum okuyorum.. sonuna gelemiyorum.. epeyce sürecek heralde.

öncelikle hoşgeldin;
Soğan Suyu Kürü:
Tarifi: Kaynamakta olan 2,5 su bardağı suyun içerisine 1 orta boy kuru soğanı 4´e bölüp atiniz. 5 dk. ağzı kapalı olarak kaynatınız. Öğleden evvel ve öğleden sonra aç karnına ılık içilecek.
Faydası: rahimde,yumurtalıklarda iltihap,kist varsa onları temizliyor..
İncir Suyu Kürü:
Tarifi:15-16 adet kuru inciri yarim litre kaynayan suya 7-8 dk kaynatınız. Daha sonra ılımaya bırakınız. Günde 2 kez sabah kahvaltıdan sonra ve öğle yemeğinden 15 dk. sonra içiniz.
Faydası: Yumurtlamayı düzenler. Yumurta kalitesini arttırır ve hamile kalmayı kolaylaştırır

keçiboynuzu kürü:
Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz ve üstüne birşey yiyip içmeyiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün sadece akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

öncelikle hoşgeldin;
Soğan Suyu Kürü:
Tarifi: Kaynamakta olan 2,5 su bardağı suyun içerisine 1 orta boy kuru soğanı 4´e bölüp atiniz. 5 dk. ağzı kapalı olarak kaynatınız. Öğleden evvel ve öğleden sonra aç karnına ılık içilecek.
İncir Suyu Kürü:
Tarifi:15-16 adet kuru inciri yarim litre kaynayan suya 7-8 dk kaynatınız. Daha sonra ılımaya bırakınız. Günde 2 kez sabah kahvaltıdan sonra ve öğle yemeğinden 15 dk. sonra içiniz.
Faydası: Yumurtlamayı düzenler. Yumurta kalitesini arttırır ve hamile kalmayı kolaylaştırır

keçiboynuzu kürü:
Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz ve üstüne birşey yiyip içmeyiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün sadece akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

hoşbuldum ve teşekkürler.
hemen tedarik edip uygulayacağım. sağolasın pumpkins.

bi de havuç kürünü sormuşsun,onun hakkında pek bi bilgim yok ama sanırım yine erkekler için sperm arttırıcı bişeydi yanlış hatırlamıyosam,bide yumurta çatlatmak için incir kürünün içine havuç atılıyo,altının kapanmasına yakın bi havucu küçük küçük bölüp incirin içine atıyosun 5dk daha kaynatıyosun,ve altını kapatıyosun,gelişen yumurtaların kolay çatlamasını sağlıyomuş.

öncelikle hoşgeldin;
Soğan Suyu Kürü:
İncir Suyu Kürü:

keçiboynuzu kürü:

vayy canım ya.. ne güzel izah etmişsin.. ben yazacaktımki sen benden önce davrandın..kaydirigubbakcemile5 bravooo .. ben bu kadar güzel anlatamazdım o kesin :eek:

bu arada aramıza hoşgeldin canım a.s.

teşekkürler kızlar.

inşallah.. isteyen ve bekleyen herkes.. en kısa zamanda alır meleğini kucağına.

kızlaar nasılsınıız bugüüüün??kürlere devammı sesiniz çıkmıyoo demekkiii harıl harıl içiyosunuuuz polenleri:))size kolay gelsin herşey gönlünüzce olsuuun..inşallah tez zamanda müjdelersiniz topiğii:))sevgiler

Canım slm. Bu konuyu bugün buldum. Sen ilk yazdığından bu yana 3 ay geçmiş sanırım, umarım kürlerin faydasını görürsün. Bende hamile kalmak istiyorum ama çaba pek göstermiyorum. Doktora gittim herhangi bişey yok, yumurtlama filan var, eşimin tahlilleride normal. Sadece rahim röntgeni çektirtmedim zaten doktor birkaç ay daha olmazsa çekeriz demişti, bende çok korkuyorum çektirmeye. Ya stresden benimki yada yaşım 35 oldu ondan bilemiyorum ama henüz bir hamilelik olmadı. 2 Sene oldu biz korunmayalı galiba... Yinede hayırlısı olmamasındada bir hayır vardır diye düşünmeye başladım.
Allah hepimizin gönlüne göre versin a.s.

arkadaşlar havuç kürünün en faydalısı katı meyve sıkacagındasıkıp günde bir bardak içmek ben araştırdım o şeklide faydası daha çok oluyormuş

X