Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

üzülme canım ya... biliyorum üzülme demesi kolay ama yinede insanın canı acıyo hepimiz her ay bu durumu yaşıyoruz bir umutla bekliyoruz hayaller kuruyoruz.herşeyin bi zamanı var demekki ama elbet bi sorun varsa tedaviye başlamak lazım.tez zamanda güzel haberler vermen dilegiyle öpüyorum.a.s.

Sağol canım güzel dileklerin için ....kendimi şartlıyorum kesinlikle üzülmiycem diye olmuyo tabiki......ALLAH büyüktür isyan etmemeye çalışıyorum. Umarım hepimiz hamile kalırızda patlama olur..:CüvCüv:.Polene devam...:lepi:

kırmızı kartı yedim bu sabah..senağlama eşim doğru aşılamaya dedi...

anaaam kıyamam ben sanaaa..canın sağolsuuun güzeliim beniiiiiim bak fotorafta da boynu bükük durmuşsun değiştir o resmiiiiyerimseniben hadi moralin düzelsin baaak..nolmuş aşılma belki tutaar kuzum beniim vardır ondada hayııır..yapın hem nevar ondaa aynı şey eşin yapmıyoda doktor şırıngayla içine pükürtüyo spermleri hem daha iyiiii..canıım herşeyin hayırlısııı olsuuun herşey gönlünce olsuuun..ilerde bebeklerimiz elimizde oluncaa geriye baktığımızda hatırlayacağımız çok şey olucaaak.bak evlat hasretiyle yanıp tutuşan arkadaşım var 4 yıl sonra bebişi oldu ama şimdi hiç ders almamışçasına bebeğine aradabi vuruyoo. nekadar acıı insan oğlu nankör arkadaşlaar.ama biz ilerdee bu günlerimiz her hatırladığımızdaa çocuğumuza sıkı sıkı sarılıcaaz..rabbimize şükrediceez..her istediğimiz heme oluncaa bi kıymeti kalmaz ki :1hug:

hihoyyytGÜNAYDIIIIIIINLAAAAAAAAR :teytey:canım arkadaşlarııım beniiiiiim..burda bugüüün çok güzeel bir güüüüüüüüün, güneşlii hemdee..ee hadi nerde buluyoruuz çıkalım bi gezeliimhihoyyyt:içelim:.bak sonra çocuğum oldu çıkamıyorum diyceksiniiiizz:1closedeyes: nasıl gidiyo kürleeeer??umarım herşey yolundadııır..çalışmalar nasıllyerimsenibenkaydirigubbakcemileŞenizl.dün gece bacaklarım havadaykeeen siz aklıma geldiniiiz:)):asigim: aceba aynı anda bu pozisyonu yapan kaç kişiyiz diyeee:))))varmıydı dün çalışmada bulunaan:asigim:yerimseniben..valla biz harıl harıl çalışıyoruuuz ,takatimiz kalmadııı-tatlicadiarzu-..kızlar ayrıca bugün yeni öğrendim rüyada yumurta görmek bebek geleceğini işaretmiş ,ben gördüüüüüüm:lepi:kucaklıyorum sizii..sağlıcakla kalıın dualarım sizinleee:1hug:

Şimdi bunu duydum ya aklıma takılır görürüm ben delikafadulden

anaaam kıyamam ben sanaaa..canın sağolsuuun güzeliim beniiiiiim bak fotorafta da boynu bükük durmuşsun değiştir o resmiiiiyerimseniben hadi moralin düzelsin baaak..nolmuş aşılma belki tutaar kuzum beniim vardır ondada hayııır..yapın hem nevar ondaa aynı şey eşin yapmıyoda doktor şırıngayla içine pükürtüyo spermleri hem daha iyiiii..canıım herşeyin hayırlısııı olsuuun herşey gönlünce olsuuun..ilerde bebeklerimiz elimizde oluncaa geriye baktığımızda hatırlayacağımız çok şey olucaaak.bak evlat hasretiyle yanıp tutuşan arkadaşım var 4 yıl sonra bebişi oldu ama şimdi hiç ders almamışçasına bebeğine aradabi vuruyoo. nekadar acıı insan oğlu nankör arkadaşlaar.ama biz ilerdee bu günlerimiz her hatırladığımızdaa çocuğumuza sıkı sıkı sarılıcaaz..rabbimize şükrediceez..her istediğimiz heme oluncaa bi kıymeti kalmaz ki :1hug:

Üzülmemeye çalışıyorum.....Hepimiz için herşey güzel olsun...ALLAH hayırlısını ve sağlıklısını versin.......yalnız şu bebeğini dövene üzüldüm yaaa.....başka bir forumda geçen hafta hamile kalan bir arkadaşımız vardı bebeğini aldırmaya kalktı tabii bizlerde kızdık tepki verdik....şimdi aldırmayacak..yani korunmayla hamile kalmış....ben ALLAHIN bizi sınav yaptığına inanıyorum....Ve biliyorum ki hepimiz hamile kalacazz:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: kızlar sizleri çooooookkkk seviyorum...

kız arnavutların en güzeli; ben rüyamda neler görüyorum bir bilsen...bakıyorum yorumuna en altta küçücük bir yerde çocuğu olmak yazınca zıplıyorum havaya :roflol: bak benim rüyalarım;ıspanak=çocuk ekmek=çocuk anne,baba=çocuk ölüm=çocuk yemek=çocuk ...böyleee gidiyorrr :roflol:

slm kızlar burda da hava mükemmel ya bu adaçayı bende yan etkimi yaptı ne oldu rahmimde açayiplik hissediyorum sanki bi kasılıyo bi büyüyo gibi iki gündür mahvoldum dün yapmadım inşallah problem çıkmaz

kırmızı kartı yedim bu sabah..senağlama eşim doğru aşılamaya dedi...
moralini bozma canım bir gün gelecek o kırmızı kartı 9 ay görmüyeceksin inşallah:CüvCüv: üzme tatlı canını :teselli:

hihoyyytGÜNAYDIIIIIIINLAAAAAAAAR :teytey:canım arkadaşlarııım beniiiiiim..burda bugüüün çok güzeel bir güüüüüüüüün, güneşlii hemdee..ee hadi nerde buluyoruuz çıkalım bi gezeliimhihoyyyt:içelim:.bak sonra çocuğum oldu çıkamıyorum diyceksiniiiizz:1closedeyes: nasıl gidiyo kürleeeer??umarım herşey yolundadııır..çalışmalar nasıllyerimsenibenkaydirigubbakcemileŞenizl.dün gece bacaklarım havadaykeeen siz aklıma geldiniiiz:)):asigim: aceba aynı anda bu pozisyonu yapan kaç kişiyiz diyeee:))))varmıydı dün çalışmada bulunaan:asigim:yerimseniben..valla biz harıl harıl çalışıyoruuuz ,takatimiz kalmadııı-tatlicadiarzu-..kızlar ayrıca bugün yeni öğrendim rüyada yumurta görmek bebek geleceğini işaretmiş ,ben gördüüüüüüm:lepi:kucaklıyorum sizii..sağlıcakla kalıın dualarım sizinleee:1hug:
bugün burda bir yağmur yağıyor bir güneş açıyor aydının havası işte
daha çalışlmalara başlamadık çünkü daha adetimin 10. günü ama yinede dün gece :eek:kaydirigubbakcemileanladın sen onu
evet bende duymuştum yumurta görmek bebeğe işarettir inşallah geliyor bu ay bebeğin hadi bakalım çalışmalara son hız devamkaydirigubbakcemile3

moralini bozma canım bir gün gelecek o kırmızı kartı 9 ay görmüyeceksin inşallah:CüvCüv: üzme tatlı canını :teselli:

daha çalışlmalara başlamadık çünkü daha adetimin 10. günü ama yinede dün gece :eek:kaydirigubbakcemileanladın sen onu
evet bende duymuştum yumurta görmek bebeğe işarettir inşallah geliyor bu ay bebeğin hadi bakalım çalışmalara son hız devamkaydirigubbakcemile3

canım bozmamaya çalışıyorum ne yapayım...inşallah hepimiz 9 ay kırmızı kartı görmeyiz..Hepimiz hamile kalırız.....:ecrin_bebek::emir_bebek::Saruboceq:

herkese günaydınnnn haftanın son günü nasılsınız bakalım...bu arada herkese hayırlı cumalar

günaydın arkadaşlar adetim yarın diye sabah test yaptım ama negatif çıktı :çok üzgünüm: Napalım kısmet değilmiş henüz

kız arnavutların en güzeli; ben rüyamda neler görüyorum bir bilsen...bakıyorum yorumuna en altta küçücük bir yerde çocuğu olmak yazınca zıplıyorum havaya :roflol: bak benim rüyalarım;ıspanak=çocuk ekmek=çocuk anne,baba=çocuk ölüm=çocuk yemek=çocuk ...böyleee gidiyorrr :roflol:

allahh iyiliğinii versiiin seniiiiinkaydirigubbakcemile3 abuuu ne bu garrriiii..anacım sende bebişini fazla düşünüyosuuun..rahat bırak onudaa habire kulaklarını çınlatıyosunduuurr..bak sonra yaramazlıkları giricek rüyalarınaa..ozamanda görürüüm ben seniiii..-tatlicadiarzu- ahanda böyle olucaaan.kaydirigubbakcemile3 canıım beniim sen hakkatten bu aralar bombayı patlatıcaksııın sen bugün yarın bize müjdeli haberlerini vericeksiin sanırıııım:dance: :teytey: :dance: :teytey: bak bunlar hepisi işareeet..rabbiim o yüzünü güldürsüüüünn nur topuu bebişerin olsuuun:ecrin_bebek: :ecrin_bebek::1hug:

slm kızlar burda da hava mükemmel ya bu adaçayı bende yan etkimi yaptı ne oldu rahmimde açayiplik hissediyorum sanki bi kasılıyo bi büyüyo gibi iki gündür mahvoldum dün yapmadım inşallah problem çıkmaz

yok canıım için rahat olsuun.hiç bir sorun olmaz ama için rahat etmesini istiyosaan biraz ara ver hergün yapmaa.hem adaçayı yağı rahmini uyarır normal bişey..demekki tepki veriyoo..alerjin olmadığı sürece bişey olmaazz..sağlıcakla kaaal..:1hug:

[

evet bende duymuştum yumurta görmek bebeğe işarettir inşallah geliyor bu ay bebeğin hadi bakalım çalışmalara son hız devamkaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

canıım nasılsıın sen bugüüün..sağool çalışmalaraa hiç durmadaan devam ediyoruuz..ama dün dinlendim biraz hatta eşimi kandırdıım..tamam dedim sonraaa dediim ohoo bi baktım horul horuul uyumuşhihoyyyt hihoyyyt hihoyyytama bugüün malesef kaçamam elindeenkaydirigubbakcemile3allah sizedee versiin görcem ben siziiii bir kaç gün sonraaa..valla ben yoğun bir tempodayım hatta zayıfladım gibi kalori harcıyoruz yaa:1closedeyes:sositososito...valla bebiler bi geliceek tam geliceek hepimiz birkaç ay arayla hamile kalıcaz gibime geliyoooo..:teytey::dance::teytey::dance:

günaydın arkadaşlar adetim yarın diye sabah test yaptım ama negatif çıktı :çok üzgünüm: Napalım kısmet değilmiş henüz

canıım beniiiim sen sıkma canınıııı..ben anladııım seniii sen özellikle bizi bekliyosuun dimiii aynı anda kalalıııım diyeeeeyerimseniben...vardır canıım bir hayııır bundadaa..nolur bol bol dua et tamam..bak bizde burdaa boynu bükükler gibi bekliyoruz rabbimizden bir umut napalım..keşke yanında olsaktaa bol bol konuşabilsek o yüzden aklımız sende kalmasııın..olaya bide bu yönden baak ..allah demekki bizim hala gezmemizii istiyoo kocişlerimizle bol bol zaman geçirmemizi istiyoo.zaten ömrümüzüün sonuna kadar bebişlerimizi olmiycazmıııyerimsenibendualarım seninleee..bak kesin bende adet görcem bu ay ama alştım artıkııına.s.

Herkeze HAYIRLIIII CUMALAAAR..herşey gönlünüzce olsuun,dilerim açılan ellerimiz geri çevrilmesin..hayalini kurduğumuz ve keşke dediğimiz herşey bizim olsuuun..ALLAHIM BU HAYIR MUBAREK CUMA GÜNÜN YÜZÜ SUYU HURMETıNE SEVGıLı PEYGAMBERıMıZıN HATRINA ŞUANDA TÜM SIKINTI ACI KEDER ÇIKMAZDA OLAN DARA DÜŞMÜŞ KULLARINA SEN MERHAMET ET YARABBıM!! BıZLERı ELLERıMıZ BOŞ ÇEVıRME BıZ GÜNAHKAR KULLARINA SEN MERHAMET ET BAĞIŞLAMASI BOL OLAN RABBıM SENDEN BASKA GıDECEK YERıMıZ YOK ALLAHIM SENDEN BASKA ıSTEYECEK DıLEK KAPIMIZ YOKK SEN BıZı SIKINTILARIMIZDAN ıŞLEDıĞıMıZ GÜNAHLARIMIZDAN KURTAR YARABBıM YÜCE ALLAHIM DERT ÇEKEN DERMAN ARAYAN KULLARININ ıMDAT ÇIĞLIKLARINA SEN HAYIRLI ÇARELER HAYIRLI GÜNLER NASııP ET !!!BıZE HAYIRLI EVLATLAR NASııP EYLEE.. ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBıM .... ( amin)

canıım beniiiim sen sıkma canınıııı..ben anladııım seniii sen özellikle bizi bekliyosuun dimiii aynı anda kalalıııım diyeeeeyerimseniben...vardır canıım bir hayııır bundadaa..nolur bol bol dua et tamam..bak bizde burdaa boynu bükükler gibi bekliyoruz rabbimizden bir umut napalım..keşke yanında olsaktaa bol bol konuşabilsek o yüzden aklımız sende kalmasııın..olaya bide bu yönden baak ..allah demekki bizim hala gezmemizii istiyoo kocişlerimizle bol bol zaman geçirmemizi istiyoo.zaten ömrümüzüün sonuna kadar bebişlerimizi olmiycazmıııyerimsenibendualarım seninleee..bak kesin bende adet görcem bu ay ama alştım artıkııına.s.

Çok sağ ol canım ne kadar güzel yazmışsın.Evet bir ay daha uyuruz,gezer tozarız en azından:nazar: Tabi kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş:jeyyar: napalım artık bakalım yarın gelecek mi adet.Allahtan her şeyin hayırlısı.Evet hep beraber doğuralım çocuk bahçesi gibi olsun burasıkaydirigubbakcemile5 benimde dualarım sizlerle canım:1hug:

Herkeze HAYIRLIIII CUMALAAAR..herşey gönlünüzce olsuun,dilerim açılan ellerimiz geri çevrilmesin..hayalini kurduğumuz ve keşke dediğimiz herşey bizim olsuuun..ALLAHIM BU HAYIR MUBAREK CUMA GÜNÜN YÜZÜ SUYU HURMETİNE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN HATRINA ŞUANDA TÜM SIKINTI ACI KEDER ÇIKMAZDA OLAN DARA DÜŞMÜŞ KULLARINA SEN MERHAMET ET YARABBİM!! BİZLERİ ELLERİMİZ BOŞ ÇEVİRME BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SEN MERHAMET ET BAĞIŞLAMASI BOL OLAN RABBİM SENDEN BASKA GİDECEK YERİMİZ YOK ALLAHIM SENDEN BASKA İSTEYECEK DİLEK KAPIMIZ YOKK SEN BİZİ SIKINTILARIMIZDAN İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLARIMIZDAN KURTAR YARABBİM YÜCE ALLAHIM DERT ÇEKEN DERMAN ARAYAN KULLARININ İMDAT ÇIĞLIKLARINA SEN HAYIRLI ÇARELER HAYIRLI GÜNLER NASİİP ET !!!BİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİİP EYLEE.. ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBİM .... ( amin)

Ne güzel olmuş kız mevlüd lerin sonunda hocaların yaptığı dualar gibi olmuş:)
Allah kabul etsin dualarını aminnn:Saruboceq:

X