Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

toprak yemiş gibi hissediyorum yaa :)) inş canım hepimiz için tabi...

zaten içimizde bitki yeşericek,yürürken kökler sallanacak bitarafımızdan.az kaldııı..rabbim bu emeğimizin karşılığını biran önce versin yoksaa bitkisel hayata giricezkaydirigubbakcemile3 sonumuz hayırlı olsun kızlaaar:CüvCüv:

bugün esimle biryere gitmistik, ben arabada bakledim, esimde markete girdi. tam karsima bir araba durdu, icinden bir bayan bir adam indiler. sonra arka kapiyi acip icinden minik bir kiz ocugunu indirdi adam, sonra karisiyla kol kola girip gitti benim de icim gittiii :a015:

kıyamam ben sanaaa:1hug: inşallaah senindee arabanla bebişler sürüsünü gezdirisiiin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:canım ben az kaldı ha gayret baak hepimiz akıntıya karşı kürek çekiyoooz..ya sabıııır ya selameet tatlım beniim:1hug:

duru... 100 gr'lık aspirini ikiye böll dedi hergün içiyoru... böğürtleni yaptım şimdi onunda gitsin ilthapları bende içicem tabii :)) içsin büzün eziyet banamı...

kızlaaar siz daha uyumadınızmıııııı?

bebek aspirini neden amaa.kan tahlili sonucundamı verdi doktor ben anlamadım.ne işe yarıyoki kızlaar ??ay geçen bir topikte okudum yemin ederim gözlerim fal taşı gibi açıldı..yok böyle bişeey,gerçi belkide doğrudur şimdii dalga geçmiyimdee.BAZILARI HAMıLE KALMAK ıÇıN KÜP ŞEKER KOYUYOLARMIŞ ALTTAAAA....

zaten içimizde bitki yeşericek,yürürken kökler sallanacak bitarafımızdan.az kaldııı..rabbim bu emeğimizin karşılığını biran önce versin yoksaa bitkisel hayata giricezkaydirigubbakcemile3 sonumuz hayırlı olsun kızlaaar:CüvCüv:

yawww şimdi ben evvimde değilim yaaaaa otomatiğe bağlanmışııımmmm huzursuzum arkadaşşş delikafadulden yawwwww ben bu süt maydanozbuharımı bugün yapamadımmm eee adaçayımdan kusur kaldııımmmm :çok üzgünüm:polenimi gece yatarkende acık yiyodumm eeee böğütlenimide içemedimmmm peki ben nasıl uyuyacammm şimdiiiiiii uykuuumm yoookkk

duru... 100 gr'lık aspirini ikiye böll dedi hergün içiyoru... böğürtleni yaptım şimdi onunda gitsin ilthapları bende içicem tabii :)) içsin büzün eziyet banamı...

kaydirigubbakcemile3içsin içsindee adamcağzın metabolizmasını bozma buseferkaydirigubbakcemile3 yada spermlerini çifter çifter yapıp ,ikiz,üçüz doğurmayasın...:1shok:-tatlicadiarzu-..verceksen bol bol keçibuyuzunun pekmezini ver bak o çok iyimiş..

Allah'im yaaa cok komiksiniz kizlarrrr. seker, aspirin, bögürtlen, hayir, incir, sogan

kocakarilara döndükk laelaelaelaelae

yawww şimdi ben evvimde değilim yaaaaa otomatiğe bağlanmışııımmmm huzursuzum arkadaşşş delikafadulden yawwwww ben bu süt maydanozbuharımı bugün yapamadımmm eee adaçayımdan kusur kaldııımmmm :çok üzgünüm:polenimi gece yatarkende acık yiyodumm eeee böğütlenimide içemedimmmm peki ben nasıl uyuyacammm şimdiiiiiii uykuuumm yoookkk

kaydirigubbakcemile3 birgünde içmeyi ver canıııım..bakarsın bu gece tutarmış..hehehe peki de bakem banaa KOCAN YANINDAMII??.yanındaysaaaaa:jeyyar: anladın sen onuu..çevir kontağı sengözlerimebaksanab çalışmalara başla farzetki bugün tatil hiç bebişi düşünmee temeem.. bu gece tutarmııış allaaaaaahhihoyyyt:dance:hihoyyyt:dance:

abooooooooooo ozaman bende içireyim benimkine benimki kusurmu kalsıınnnn ALLAH razı olsun tüühh bu ayda boş geçcektiiiii garibim ne söylesem yapıyoo zatennnn

bende ilkdefa bu ay adacayini denedim esimede taze havuc suyunu icirdim dünde ovulasyon testinde ikinci cizgiyi yakaladim bakalim hayirlisi adetim bir mayis

gamze yaa cok insafsizsin, bütün eziyet bana mi dio yaaa :))) adama yazikkkk

zeyn77 hadi hayirlisi cani, Allah gönlüne göre versin

Allah'im yaaa cok komiksiniz kizlarrrr. seker, aspirin, bögürtlen, hayir, incir, sogan

kocakarilara döndükk laelaelaelaelae

yakında bizim kocalar bizi BOŞAAAAAAR..hayır tamam biz yiğoruz içiyoruz ama o gariplerde habiree para harcıyolar..a.s

nolcek kız bizim bu halimiz nereye kadar gidicek.yaw benim yapacak başka kürde kalmadııı bideeee:mymeka: episini episini yaptım beaa olmuyo olmuyaaaakafamçokkarıştı

kızlaaar siz daha uyumadınızmıııııı?

bebek aspirini neden amaa.kan tahlili sonucundamı verdi doktor ben anlamadım.ne işe yarıyoki kızlaar ??ay geçen bir topikte okudum yemin ederim gözlerim fal taşı gibi açıldı..yok böyle bişeey,gerçi belkide doğrudur şimdii dalga geçmiyimdee.BAZILARI HAMİLE KALMAK İÇİN KÜP ŞEKER KOYUYOLARMIŞ ALTTAAAA....

yooookkk artııkkkkk

bebişimmmm şimdi ben kürlerimden bu akşam yoksun kaldım yaaaaa huzursuuuzzuummm uykuu tutmadıııııı yawwwwwwsenağlamasenağlamasenağlama

yok canım bozmaz sordum aktara iyiymiş... keçiboynuzunu yiyor 1 çorba kaşığı bakalım...ilk gün mırın kırın etii dedim tek başımamı yapıcm ben çocuğu :)) incirrde yapıyorum kendime incirleride kızartıp yiyo :)

yok canım bozmaz sordum aktara iyiymiş... keçiboynuzunu yiyor 1 çorba kaşığı bakalım...ilk gün mırın kırın etii dedim tek başımamı yapıcm ben çocuğu :)) incirrde yapıyorum kendime incirleride kızartıp yiyo :)

anaa ne güzelmiş yaa seninki öyleee. tebrik etim vallaa seni ve onuu. tasaruflu bir çiftmişsiniiizz.ne güzel takdir etim baaka.s ben incirleri ozaman hep attım valla içim gidiyoduu..

kaydirigubbakcemile3 birgünde içmeyi ver canıııım..bakarsın bu gece tutarmış..hehehe peki de bakem banaa KOCAN YANINDAMII??.yanındaysaaaaa:jeyyar: anladın sen onuu..çevir kontağı sengözlerimebaksanab çalışmalara başla farzetki bugün tatil hiç bebişi düşünmee temeem.. bu gece tutarmııış allaaaaaahhihoyyyt:dance:hihoyyyt:dance:

kocam yok yanımdaaaaasenağlamasenağlamasenağlamaben babamlarda kalıyorummmm

gamze yaa cok insafsizsin, bütün eziyet bana mi dio yaaa :))) adama yazikkkk

zeyn77 hadi hayirlisi cani, Allah gönlüne göre versin

niye yazıkki canım bugün aktar bir karışım verdi sinirlendirince diyorum bunuda yediririm :)) sonra dediğimi yapıyo...

anaa ne güzelmiş yaa seninki öyleee. tebrik etim vallaa seni ve onuu. tasaruflu bir çiftmişsiniiizz.ne güzel takdir etim baaka.s ben incirleri ozaman hep attım valla içim gidiyoduu..

ben atacaktım atma dedi kızartıyo üstünede keçi boynuzu :))) offff. servise hazır...afiyet olsun.

X