Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

E

EU2

Ziyaretçi
CADIARZUkızlar ben 2 yıllık evliyim ve son 1 yıldır korunmuyoruz..klomenden tutun gonafen,serephone herşey kullandım..sonra rahim filmi çektirdim temzi çıktı tüplerim açık..olmadı sonra aşılama oldum oda olmadıı neden sizcee piskolojik tamameen kafaya fazla takmamdan..neyse ben saddete gelim GEÇEN KUAFÖRDE Bİ BAYANIN 7 YIL ÇOCUĞU OLMAMIŞ VE ONA HAMİLE KALAN Bİ BAYAN ;1 ÇAY K.POLEN TOZU VE 1ÇAY K.BAL AÇKARNINA HER SABAH YEMİŞ VE YARISINA GELMEDEN HAMİLE KALMIŞ TABİ BU KÜRDEN 3 KİŞİ SIRAYLA HAMİLE KALMIŞ ONDAN SONRA..BEN BUNU DUYAR DUYMAZ HEMEN AKTARCIYA GİTTİM VE ALDIM FİYATTIDA ÇOK UYGUN AYRICA BEN BUNA DİĞERLERİNDEN DAHA ÇOK İNANDIM(isterseniz polen tozunuda internetten araştırın nekadar yararlı bi besin olduğunu göreceksiniz) ..ben bunu 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı dayanamadım sizinle paylaşmak istedim belki sizin metabolizmanız buna daha hızlı tepki veriri diye hiç belli olmaz ayrıcaa kızlar ayağınızı sıcak tutmaya çalışın ..AYRICA babaanemgilin 2 çocuktan sonra bidaha çocuğu olmuyomuş taki ELMA YAĞINI (aynı zamanda ada yağı diye bilinen)bir pamuğa sürüp bide sıvıyağına batırıp kiloduna koyup öyle 2-3 sefer yaptıkatn sonra aşırı derece akıntısı olmuş meğerse tüplerdeki ve rahimdeki iltihapı akıtmış üşütmeyi almış ve ondan sonra tekrar hamile kalmış..ben onuda yaptım adet sancımı yoketi zaten oda karnını çok ısıtıyo ..a.s..KIZLAR UMARIM BU YAZDIKLARIM SİZE FAYDASI DOKUNUR HAYIRLISI OLUR HEPİMİZ İÇİN..:Saruboceq:

paylaşımın için saol :KK66: pek bu kür ne kadar uygulanıo , belli zamanları varmı yoksa istenildii zaman başlanabiliomu
bide diğer elma yağını koyup ne kadar bekletiosun ??

canım elma yagıveya ada yagını nerden bulucaz biliyosun biz pcoslular duydugumuz her seyi yapmak istiyoruz harıl harıl araştırıyoruz

ben de deniycem bakalım iş yarıycakmı..paylaşımın için teşekkürler canım..

CADIARZUkızlar ben 2 yıllık evliyim ve son 1 yıldır korunmuyoruz..klomenden tutun gonafen,serephone herşey kullandım..sonra rahim filmi çektirdim temzi çıktı tüplerim açık..olmadı sonra aşılama oldum oda olmadıı neden sizcee piskolojik tamameen kafaya fazla takmamdan..neyse ben saddete gelim GEÇEN KUAFÖRDE Bİ BAYANIN 7 YIL ÇOCUĞU OLMAMIŞ VE ONA HAMİLE KALAN Bİ BAYAN ;1 ÇAY K.POLEN TOZU VE 1ÇAY K.BAL AÇKARNINA HER SABAH YEMİŞ VE YARISINA GELMEDEN HAMİLE KALMIŞ TABİ BU KÜRDEN 3 KİŞİ SIRAYLA HAMİLE KALMIŞ ONDAN SONRA..BEN BUNU DUYAR DUYMAZ HEMEN AKTARCIYA GİTTİM VE ALDIM FİYATTIDA ÇOK UYGUN AYRICA BEN BUNA DİĞERLERİNDEN DAHA ÇOK İNANDIM(isterseniz polen tozunuda internetten araştırın nekadar yararlı bi besin olduğunu göreceksiniz) ..ben bunu 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı dayanamadım sizinle paylaşmak istedim belki sizin metabolizmanız buna daha hızlı tepki veriri diye hiç belli olmaz ayrıcaa kızlar ayağınızı sıcak tutmaya çalışın ..AYRICA babaanemgilin 2 çocuktan sonra bidaha çocuğu olmuyomuş taki ELMA YAĞINI (aynı zamanda ada yağı diye bilinen)bir pamuğa sürüp bide sıvıyağına batırıp kiloduna koyup öyle 2-3 sefer yaptıkatn sonra aşırı derece akıntısı olmuş meğerse tüplerdeki ve rahimdeki iltihapı akıtmış üşütmeyi almış ve ondan sonra tekrar hamile kalmış..ben onuda yaptım adet sancımı yoketi zaten oda karnını çok ısıtıyo ..a.s..KIZLAR UMARIM BU YAZDIKLARIM SİZE FAYDASI DOKUNUR HAYIRLISI OLUR HEPİMİZ İÇİN..:Saruboceq:

elma yağını bide sıvı yağ yani ayçiçek yağınamı batırcaz ısıtcakmıyız peki daha açık yaz canım ...a.s.

paylaşımın için teşekkürler canım.
umarım sonucunu alırsın..

evet kızlar bende size bi yol söyleye bilirim.annemlerin köyünde yaptırdım bende bel kısmıma bardak çekildi bi kaçtane sizlerde bilirsinz soğuk algınlığına iyi gelir ondan sonra yakı(eczanelerde satılıyor) yapıştırdılar biraz yakıyor yakı ama bu yolla hamile kalanlar çokmuş bizzat bana bunu yapan kadının kızınında olmamış ona da yapmış ve o ay hamile kalmış o da şuan 2.5 aylık hamile.benimde reglime 3 günüm var şuan bütün regl öncesi belirtilerim var bakalım 3 gün olumlu olumsuz yazarım sizlere.Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar.Herkes kalbini bütün tutsun ve inancımızı yitirmeyelim lütfen.

paylaşımın için saol :KK66: pek bu kür ne kadar uygulanıo , belli zamanları varmı yoksa istenildii zaman başlanabiliomu
bide diğer elma yağını koyup ne kadar bekletiosun ??

BSKK..O KÜRÜ BAYANIN DEDİĞİNE GÖRE kavanozun yarısına gelmeden hamile kalmış o üçünüde karıştırıp içmiş ama BEN AKTARCIDAN ALDIĞIMDA sütle kulanmamam gerektiğini söyledi çünkü SÜT PANZEHİR OLDUĞU İÇİN ETKİSİNİ %50 DÜŞÜRÜRMÜŞ bende sadece aç karnına sabahları kalktığımda bi çay k.onadn bide bal alıyorum..istediğin kadar uygulayabilirsiin sadece hamile kalmak için değil ayrıca çok faydaları var..tadı çok çok güzel değil ama ballakarıştırıp içildiğinde güzel oluyo olmadı ılık suya karıştırıp için..EVET İSTEDİĞİN ZAMAN BAŞLAYABİLİRSİİN..Rica ederiiim ayrıca inşallah siz benden öncee hamiş kalırsınızdaa bende bu olaya vesile olmuş oluruum:)

GÖNÜL ÇELEN..BABAANEM ELMA ADAÇAYI YAĞINI PAMUĞA BATIRIP BİDE YAKMASIN DİYE SIVI YAĞINA BATIRIP TAA İÇİNE SOK..AYIPTIR DEMESİ ANLADIN UMARIM:)))AMA o çok yakıcı olduğundan dolayı benim bugün hastalığımın 5 günü o yüzden dün yaptım direk pedime döktüm hiç yağısız ama baya yandııım:)siz isterseniz günlük pedinize dökün üzerine tekrar bir ped yapıştırın öyle koyun..belki bazılarınız hassastır kabartmayın biyerlerinizii:))bana bişey olmadıı ama ıstı ve inanamazsınıski resmen ağızımdan elma yağı kokusu geliyodu ..o yağ bilindiği gibi bütün kanalları açıyo eritiyo resmen iltihabı..bi bardakta adaçayı içitiim öyle yaptım.BUNU KARNINIZ AĞIRDIĞI ZAMNDA 5-6 DAMLA DAMLATIN YARIM ÇAY KAŞIĞI ŞEKERİN ÜZERİNE VE YİĞİN GÖRECEKSİNİZ BAK HEMEN GEÇİCEK..bence deneyin oda biraz yağ kokuyo amaa :)))haa eşinizdee umarım o kokuyu yadırgamaz

canım sneın gunun nemzn bende yazdın ya hamıleyım deycksın sandım ama inş guzel habeler verrırsın bzıe canım ben şimdi reglyım ama gunum bıtsın baslıycz yıne yenı seylere:) sğl yinede canım elma yagınıda duymuştuk canım eşim kecı boynuzu kurunu içiyo

Son düzenleyen: Moderatör:
elma yagını adetten sonra 1hafta kullanılckmış kızlar kayınvalşdme duymuş onuda bıyerden

canım elma yagıveya ada yagını nerden bulucaz biliyosun biz pcoslular duydugumuz her seyi yapmak istiyoruz harıl harıl araştırıyoruz

SELAM LİVAZA;polen tozunu AKTARCIDAN bulabilirsin..küçük kavanoz da satılıyo.içinde tane tane yuvarlak şeyler oluyo bal taneleri gibi ama biraz baldan acı..OK BAŞKA ŞEYLE KARIŞTIRMA DİYE YAZIYORUM:)onu 1 ÇAY.K. VE 1 ÇAY.K.BAL ÇİĞNE YUT..su da kullanabilirsiin ben öyle yapıyoruum. HAA KIZLAAR BİRDEE TARÇIN BOL BOL YEMEĞE ÇALIŞIN TARÇININDA RAHİMDEKİ YARALARI BİLE KAPATIYOMUŞ KÜÇÜK KİSTLERİ BİLE YOKEDİYOMUŞ BU BİLGİ BANA YURD DIŞINDAN GELDİ ARAŞTIRIN TARÇININ ÇOOK FAYDALARI VAR BAYANLAR İÇİN..BEN KÜÇÜK Bİ BAL KAVANOZU ALDIM İÇİNE SEVDİĞİM KADAR TARÇIN DÖKTÜM KARIŞTIRDIM ONU SICAK SUYA Bİ ÇAY KAŞIĞI YADA ARZUYA GÖRE DÖKÜP KARIŞTIRIP İÇİYORUM HEM TADI ÇOK GÜZEL HEMDE FAYDASI OLAN ÜSTÜ ..bunuda günde 2 fincanı geçemeyecek kadar tüketin..

BUMUYANİ,benim eşimde KEÇİ BOYNUZUN PEKMEZİNİ YİĞO..diyorumya herşey yapıyoruz daha geçen günlerde bi teyzemiz bana 40 düşmüştür diye beni bi yıkadılar..:))içinde 40 yaprak çeşidi alyansım bişeyler daha vardı okudu üfledi yıkadı ama nafilee:))yani demek istediğim hurafelere bile inanıyoruuuz artıık yeterkii tutsuun..yaa varya ALLAH BİZE GÜLÜYODUR ŞU AN..BEN VERMEDEEEN BOŞUNA UĞRAŞMAYIIIIIN DİYODUR..AMA OLSUN BİZ NİYET EDİYORUUZ DİMİ..HEM ALLAH NE DEMİŞ SEN ÇALIŞ BEN DAHA FAZLASINI VERİRİM YETERKİ İSTEKLİ OL ..vardır bi hayırBEBİŞİMİZ GELDİĞİ ZAMNADA SAĞLIKLI GELSİN BEREKETLİ ŞANSI BOL OLSUN İNŞALLAH..

amin canım amın. acaba balla polenı karıştırsakolurmu oleyesek.ballı polenieşim yemiştikızlar ilk hamilelğimde eşimeçok seyler denmıştık ve hamile kalmıştımozman ama düşk oldu denemk lazım dogal seyleride.ama tabıkıdediğimz gibi verck olan rabbım

arkadaşlar banada bi bayan hamilemisin dedi.bende değilim dedim.tedavi görüyorum dedim.oda bak bende kalamıyordum şimdi hamileyim..sana bişey diyeyim onu dene dedi.tabi ben hala denemedim ama.arısütü,polen ve bal...aktar yada baharatçıya gidip onlar hazırlıyorlarmış...

yabancım bu arısütü filan demişsin ya bunlar nasıl kullanılıyor onuda yazsaydın ya arkadaşım .günde kaç defa yemek yada içmek gerekiyo acaba

2kilo miski amber 2kilo bala kariştirlir sabh akşam bayan erkek yer canim bunuda denedik biz :) sonra has kovan balina cörekotu iyice dovulup karştirlir eger 2taraftada bi sorun yoksa olurmuş bebk canimama yine söyluyorum bizm için nezömansa hayirlsi ozman olcktir bzimdenemedigim bişi kalmadi kizlar..sadece sabirkaldi elimzde

kızlar gelen yazılara göre ben daha çok ümitlendiim .farkındaysanıız eskiler hep bu yöntemle hamile kalabilmişler.bunu paylaşalım herkezle ..HADİ NOLUR DENEYİN bakalım kim daha önce hamile kalıcak pozitif düşünelim ve başımıza güzel şeyler gelsin..BU AY HAMİLEYİİİİZ ya arı sütü yada Polen tozu herhangi birini kullanınikiside aynı vitamin ve mineraller içeriyo.. bi zararı yok aksinee ÇOK YARARLI..HAYIRLI OLSUUN hepimiz için vee NEOLUUR OLUMSUZ ŞEYLER YAZMAYALIM MOALİMİZ BOZULMASIN EN AZINDAN BU AY TAMAMMI...HEPİNİİZEE BAŞARILAR DİLİYORUUM..

X