Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

canim bu ilaclari bilmiyorum. ben her hormonu yukselten dusuren bitkiler biliyorum ama su prolaktini dusreni arastirdim ama bulamadim. bizim gelinimizin de prolaktini yuksek. bilsem hemen ona da soyleyecegim.

ben de sinirli bir insanim. ama su anda oyle bir hayat yasiyorum ki stresten sinirden uzak. Amerika'dayim. filmlerdeki gibi sirin bir kasaba her yer yemyesil. calismiyorum da. e evdeyim. kime kizip sinirlenecem. esimle sorunlar vardi onlari da astik yavas yavas. sakinim yani genel olarak. ama dis gebelik gecirdigim icin surekli kaygi icindeyim. ya obur taraf da tikali ise diye.

merhaba size mesajım biraz geç olabilir yani cevabı almış olabilirsiniz ama ben sorunuzu daha yeni okuduğum için ancak yazabiliyorum. prolaktin hormonu, daha doğrusu hormon bozuklukları için hayıt meyvasını kullanıyorlar, katarlarda otu ,suyu ve tohumu satılıyor suyundan alın bence daha pratık. meyva suyuna koyup içiyorsun. hayıt meyvası az olan hormonlarıda fazla çıkan hormonlarıda kendi dengelerine getiriyor.... internete yazıp arastırabilirsin allah şifa versin kızlar:CüvCüv:

:nazar::eek::eek: ayyy kızlar pardon yaa zaten bir kaç sayfa önce de anlatmışsınız nasıl kullanıcağımızı.:eek:
şimdi ben bu akşam başlıyorum rutin çalışmalara ve akabinde adayağına :))))
ama kızlar polen-bal-arısütü karışımını sadece sabahları yiyebiliyorum akşamları hep unutuyorum. sadece sabahlarıda yeterli olur dimi kızlar????kaydirigubbakcemile5

adaçayı 50 gr
civan perçemi 100gr
yoğurt otu 100 gr
aslan pençesi 100 gr

iki yemek kaşığı karşımı suda kaynat(bir taşım) soğuduktan sonra süz.Bir çay bardağı yemeklerden önce 3 öğün için.(ılık)Bu karışım bitene kadar devam edin.

canım cevabın için çok teşekkürler sanırım 2 yemek kaşığı karışım 3 çay bardağı kadar suda kaynatılacak her gün taze yapmak gerekir değil mi birde adaçayının kendisi kullanılıyor sanırım yağı falan kullandın mı hiç çok sordum galiba ama bunlar bizim için yeni bir umut

yazılan ot karışımından 2 yemek kaşığı 1 lt suda bir taşım kaynatılır.sabah, öğlen, akşam aç karnına 1 çay bardağı içilir.ama ben kçük bir cezvede bir tutanm alıp bir taşım kaynatıp süzdükten sonra ılık olarak içtim ve her öğün taze olarak yaptım.

adaçayı yağını kullandım.Belli bir markanın idi.hatırlayınca yazarım.Sabah akşam 2 kere yarım kesme şekerine 2 damla damlatıp aldım.Bu tedaviden sonra (40 gün kadar) masaja başlanıldı (10 gün ) Ve masaja başlanıldığındakasık ve daha alt bölgemde dokunulan yerler şiddetle ağrıyordu.Masajın her seansı yaklaşık 7-8 dk sürüyor.Arkasından enerji verilip göbek deliğinden şişe çekiliyor.10 gün sonunda hiç ağrım kalmadı Ve adetlerimin miktarı düzeldi.Ve vücuttan kan topak ve pıhtılarını ilk adetimde korkunç bir şekilde attım .Bencee kanallarım gerçekten bu tedavi sonucunda açıldı.2.rahim filmimde kanallarımın ikiside açıktı.Bunu yapan da rus bir bayan doktor.

herkeze günaydın ben 6 yıllık evliyim ve 4 yıldır bebek için uğraşıyoruz herşey yolunda olmasına rağmen yinede bekliyoruz 2 defa aşılama yaptırdık ama malesef dün bütün gün yazdıklarınızı okudum eşim keçiboynuzu kürünü yapıyor bende dün soğan kürüne başladım şu polen bal ve adaçayı yağınada başlaıcm ama uygun günlerde değilim birde şu ot karışımı nı okudum allahım hangisini yapsam bilmiyorum allah herkezin yardımcısı olsun inşallah herkeze teşekkür

Selam KIZLAR..yazılarınızı okudum ne güzel diğer şeylerde paylaşmışsınıız..teşekkür ederim sizlere..MİSSSİELİF..CANIM geçmiş olsun ..sana ne tür tedavi yapıldı bilmiyorum ama bayağı zaman geçmiş ama inşallah bu kürler sana yardımcı olur.bende aynı senin gibi hiç ama hiç bir sorun yok çok şükür ama bende bekliyorum bu kürleri deniyorum allahın izniyle bakalım nolucak..sende biz ne yazıyosak yap canım ben bu kürü 7 yıl çocuk sahibi olmak isteyen bi bayandan aynı zamandada babaanemden aldım bende deniyorum bakalım nezaman allah muradıma erdirecek..!!!!PATRİCİA BEN SADECE SABAHLARI YİĞORUM AÇ KARNIMA AKŞAMLARI İÇİN Bİ FİKRİM YOK..sende sabahları ye yakman daha hızlı oluyo genelde akşamları ise metabolizman duruyo..SİZE KOLAY GELSİN ALLAH BİRAN ÖNCE ŞU KÜRLERİN SONUCUNU ALDIRSIN BİZEE..sevgiler..

Selam KIZLAR..yazılarınızı okudum ne güzel diğer şeylerde paylaşmışsınıız..teşekkür ederim sizlere..MİSSSİELİF..CANIM geçmiş olsun ..sana ne tür tedavi yapıldı bilmiyorum ama bayağı zaman geçmiş ama inşallah bu kürler sana yardımcı olur.bende aynı senin gibi hiç ama hiç bir sorun yok çok şükür ama bende bekliyorum bu kürleri deniyorum allahın izniyle bakalım nolucak..sende biz ne yazıyosak yap canım ben bu kürü 7 yıl çocuk sahibi olmak isteyen bi bayandan aynı zamandada babaanemden aldım bende deniyorum bakalım nezaman allah muradıma erdirecek..!!!!PATRİCİA BEN SADECE SABAHLARI YİĞORUM AÇ KARNIMA AKŞAMLARI İÇİN Bİ FİKRİM YOK..sende sabahları ye yakman daha hızlı oluyo genelde akşamları ise metabolizman duruyo..SİZE KOLAY GELSİN ALLAH BİRAN ÖNCE ŞU KÜRLERİN SONUCUNU ALDIRSIN BİZEE..sevgiler..

:kahve:anacım ben çok sabırsızım, ada yağını bir pamuda damlatıp vagin girişine koydumi içine itmedim. ama iltahap gelmedi be güzelim :1closedeyes:
acaba bir gündemi etkisini göstermedi. pişssttt kızlar sizde kaç gün sanra akıntı başladı????
tabi bende bir gün kullanıp bu soruyu soruyorum sizlere ama merak işte:):nazar:

ARNAVUTGÜZELİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
şimdi lavaboya gittimmmmmmmmmmm, baktım nasıl akıntı geliyor içimden bi gorsen, çok akıcı sıvı bi şekilde hani iltahap denilecek gibi biraz ama daha çok sıvı gibi , sizdede nasıl olmuştu kızlar. inanamıyorum yaa sadece bir günlük kullanımda olurmu boyle? dün gece değil ondan önceki gün kullandım elma yağını. ay bi fikir verin kızlar yaw

]PATRİCİA..iyiii işte sevindim tam yazıcaktım bekle gelir anca bi gün koymuşsun diyeee aşağsını bi okuduum bende çok şaşırdıım inanaan..vallaa KIZLAR BUNU Bİ KABULLENİN ARTIK BU ÖNERDİKLERİM TAMAMEN DOĞAL KÜRLERDİR HEMEN SONUÇ ALICAZ DİYE BİRŞEY YOK BİZİ UYARAN KİMYASAL MADDELER YOK İÇİNDE ANCAK KULLANICAZDA VUCUDUMUZ ONU DENGELLİYCEK ONADaN SONRA SONUCUNU GÖRÜCEZ..geceleri koyun sabahları çıkarın bunu bi 5-6 gün hele bi yapın bazılarınızda akıntı olur bazılarınızda olacak diye bir şart yok..bunu düşünüp de piskolojinizi bozmayın yaw..KURABN OLDUĞUM ALLAHIM BİZE BEBİŞLERİMİZİ NASİP EDİCEKTE BİRAZ ZAMAN VAR KRİZİ ATLATMAMIZI İSTİYO GALİBA HEM BİZİM SAĞLIKLI BEBEKLER DÜNYAYA GETİRMEMİZİ İSTİYO DAHA BİLGİLİ ANNE ADAYI OLMAMIZI İSTİYO:))SAĞLICAKLA KALIIN ..sevgiler..[/COLOR][/B]

]PATRİCİA..iyiii işte sevindim tam yazıcaktım bekle gelir anca bi gün koymuşsun diyeee aşağsını bi okuduum bende çok şaşırdıım inanaan..vallaa KIZLAR BUNU Bİ KABULLENİN ARTIK BU ÖNERDİKLERİM TAMAMEN DOĞAL KÜRLERDİR HEMEN SONUÇ ALICAZ DİYE BİRŞEY YOK BİZİ UYARAN KİMYASAL MADDELER YOK İÇİNDE ANCAK KULLANICAZDA VUCUDUMUZ ONU DENGELLİYCEK ONADaN SONRA SONUCUNU GÖRÜCEZ..geceleri koyun sabahları çıkarın bunu bi 5-6 gün hele bi yapın bazılarınızda akıntı olur bazılarınızda olacak diye bir şart yok..bunu düşünüp de piskolojinizi bozmayın yaw..KURABN OLDUĞUM ALLAHIM BİZE BEBİŞLERİMİZİ NASİP EDİCEKTE BİRAZ ZAMAN VAR KRİZİ ATLATMAMIZI İSTİYO GALİBA HEM BİZİM SAĞLIKLI BEBEKLER DÜNYAYA GETİRMEMİZİ İSTİYO DAHA BİLGİLİ ANNE ADAYI OLMAMIZI İSTİYO:))SAĞLICAKLA KALIIN ..sevgiler..[/COLOR][/B]

kaydirigubbakcemile2 KIZ BU ADA YAĞI İDRAR YOLLARINDAKİ ENFEKSYONUDA GİDERİYORMUŞ, BİZİM İŞ YERİNDEN Bİ KIZ DEDİ. aslında bişey daha dedi ama , bunu bi deneyelim işe yaramayanlar için hemen soyleyebilirim. sonuçta herkese her kür olmuyor.
ben yine bi yazayım denemek isterseniz bilmiyorum ama . kız okadar emin anlattıkı , normal pedinize rakı dokuyormuşsunuz kızlar. oda aynı sıcaklıkla içinizdeki iltahabı alıyormus. yani elma yağı rakı bahane. önemli olan keskin kokulu yakıcı bir şeyin içinizden o iltahabı sokup alması kızlar. ben şu anda çok mutluyu8m, demin o akıntıyı görünce ey allahım dedim, neler yaratıyorsunda biz faydalanmasını bilmiyoruz işte:)
neyse sendende allah razı olsun arnavut güzeli bu topicki okumasaydım nerden duyup yapacaktım bu kürleri:1hug:
kız kızım olursa senın adını koyarım adın ne ?:1hug:

canımsııın senin kızın olsunda adını ADA koy bence:)))kuzum evet ben boşunamı çırpınıyoruuum burada ayağınızı sıcak tutun herşeyin başı sıcaklık spermler de sıcağı seveeer DİYE DİYE TÜY BİTİŞTİ DİLİMDE:)))))))..rakı biraz tahriş edebilir sakın ama adaçayı yağı kullan sen onu nasılsa içiyosunda..ADIM SUNA:))PATRİCİA CANIM SEN KEŞKE Bİ GÜN BOŞ ZAMANINDA YAVAŞ YAVAŞ ŞİMDİYE KADAR YAZDIKLARIMIZI Bİ OKUSAAN VARYA ORDA DAHA NELERE İYİ GELDİĞİNİ OKUYACAKSIN..MALESEF BAZILARI Bİ BAŞ SAYFAYI BİDE SON SAYFAYI OKUYOLAR TABİ BİŞEY ANLAMIYOLAR BUSEFER VAZGEÇİYOLAR..OYSA DİĞER SAYFALARDA OKADAR AÇIKLAMALI YAZDIKKİ DİĞER ARKADAŞLARLA.İLTHABA ENFEKSİYONA ,DAHA AKLIMA GELMİYO RAHİM AĞIZI YARALARINA V.S.SEVGİLEEER

canımsııın senin kızın olsunda adını ADA koy bence:)))kuzum evet ben boşunamı çırpınıyoruuum burada ayağınızı sıcak tutun herşeyin başı sıcaklık spermler de sıcağı seveeer DİYE DİYE TÜY BİTİŞTİ DİLİMDE:)))))))..rakı biraz tahriş edebilir sakın ama adaçayı yağı kullan sen onu nasılsa içiyosunda..ADIM SUNA:))PATRİCİA CANIM SEN KEŞKE Bİ GÜN BOŞ ZAMANINDA YAVAŞ YAVAŞ ŞİMDİYE KADAR YAZDIKLARIMIZI Bİ OKUSAAN VARYA ORDA DAHA NELERE İYİ GELDİĞİNİ OKUYACAKSIN..MALESEF BAZILARI Bİ BAŞ SAYFAYI BİDE SON SAYFAYI OKUYOLAR TABİ BİŞEY ANLAMIYOLAR BUSEFER VAZGEÇİYOLAR..OYSA DİĞER SAYFALARDA OKADAR AÇIKLAMALI YAZDIKKİ DİĞER ARKADAŞLARLA.İLTHABA ENFEKSİYONA ,DAHA AKLIMA GELMİYO RAHİM AĞIZI YARALARINA V.S.SEVGİLEEER

hihoyyytkaydirigubbakcemile2hihoyyyt herkese duyururum ben şimdi bunu :sm_cool:
illaki bebek için değil yanı sonuçta idrar yolundakı, rahimdeki yada yumurtalıklarda iltahap herkese zararlı:)
sanırım bu akşam bi çalışma yaparız kocişle:) sonra hemen pamuga dokup içime hapsedicem küçük bebişlerimi :)
gelişmelerden haberdar edicem canım çok öptüm hoşçakal:1hug:

selam serap evet ben bizzat denedim.ilişkiden sonra tekrar pamuk koyup yatıyorum hem içimdeki spermleri hapsediyorum hemde o bölgeyi sıcak tutuyorum .Yağın keskin kokusuda spermlerle beraber yolculuk yapmış oluyolar..bence sende yap..SENDE DİĞERLERİ GİBİ SPERMLERİ TÜKÜRÜK BİLE ÖLDÜRÜYO E BU YAĞ DA ETKİLEMESİN DİYE BİR SORU SORARSAAN,HEMEN CEVAP VEREYYİM..İLİŞKİDEN SONRA ZATEN SPERMLER RAHMİNE DOĞRU ULAŞTIĞINDAN DOLAYI ,SEN PAMUĞUDA VAJİNA GİRİŞİNE KOYDUĞUN İÇİN HİÇ BİR TEMASTA BULUNULMUYO O YÜZDEN RAHAT OLABİLİRSİN..

PATRİCİA..bu üsteki yazılanı ben daha önce yazmıştım senin için tekrar kopyaladım daha bunun gibi birsürü açıklamalı şekilde yazılarım var..artık ben bile hatırlamıyorum inan:))))canım evet hemen kocişinle çalışmalara başla sen biz hergün çalışma yapıyoruz içim dışım sperm olduu:)))hehehedaha ilk ay deneme bu ..sevgileerr..bizi mutlaka haberdar et zaten merak ederim bak been çok fenayım:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

arnavut güzelim senin bu kendini parçalarcasına anlattığın faydalı bilgiler için sana çok teşekkür ederim bende aynı sorundan müzdaribim hayıt kullanıyorum 2 aydır soğana başladım 4 gün oldu kocişede keçiboy. içiryom bakalım bi aktarda benim mutfak oldu bu arada adaçayı biberiye tarçın zencefil hayıt boynuz ne ararsan varkaydirigubbakcemile5

iyi geceler arkadaşlar

maalesef adet oldum.:1no2:bu ay çok ümitlenmiştim.benim normalde göğüslerim şişmez.heralde bu polen ve bal gögüslerimi dolgunlaştırdı.zaten orda yanıldım.birde şunu farkettim.adet olmadan önce lekelenmem olurdu.şimdi direk adet oldum ve adet kanım sıvı şeklinde.ayyy.bilmiyorum.her şeyi inceler oldum artık.CADIARZU
arnavutgüzeli84 bilgiler için gene tşk ederim.umudumuz bir dahaki ay.bu ayda soğan kürü deneyim diyorum..:teselli:

bende pco var inanın arkadaşlar tedavilerden yoruldum artık maddi ,manevi yara aldık.sorun da bende olduğu için inanın kocamın yanında kendimi eksik görüyorum.Çok kötü bi duygu anlatamam.Yüce Rabbim banada bi evlat ver nolur.

herkese merhaba.aranıza yeni geldim.bütün sayfaları baştan sona bıkmadan okudum.rumuzumdanda anlayacağınız gibi bebek sahibi olaıyorum.rahim filmimde tüplerim kapalı çıktı ancak filmin çekildiği esnada sol tüpüm açıldı.ama yine hamile kalamdım.büyük ihtimalle enfeksiyon nedeniyle tekrar kapandı.bende elma yağını denesem bi faydası olurmu.NE OLUR KIZLAR CEVAP YAZIN.çünkü çok yoruldum tedavilerden.5 yıldır hiç korunmadan bekliyoruz.3 aşılama 1 tüp bebek deneyimim oldu. maddi manevi yıprandık.toparlayamıyoruz.eğer bana bi umut verirseniz beni çok rahatlatmış olucaksınız.sevgiler.rabbim hepimizi bebişlerle sevindirsin.

iyi geceler arkadaşlarmaalesef adet oldum.:1no2:bu ay çok ümitlenmiştim.benim normalde göğüslerim şişmez.heralde bu polen ve bal gögüslerimi dolgunlaştırdı.zaten orda yanıldım.birde şunu farkettim.adet olmadan önce lekelenmem olurdu.şimdi direk adet oldum ve adet kanım sıvı şeklinde.ayyy.bilmiyorum.her şeyi inceler oldum artık.CADIARZUarnavutgüzeli84 bilgiler için gene tşk ederim.umudumuz bir dahaki ay.bu ayda soğan kürü deneyim diyorum..:teselli:
CANIIIM HİÇ SEN CANINI SIKMAA KIYAMAM..BENDE İLK HASTA OLDUĞUM GÜN ÖYLE OLDUM ÜMİDİMİ KAYBETMİŞTİM RESMEN ..AMA SONRAA yine toparladım kendimii bi 24 gün kullandım diye olması mümkün değil daha metabolizmam buna cevap vermemesi normal bu kimyasal içermiyo uyarıcı yokki içinde hiç bir kullandığınız ilaç bile 25 günde size sonuç veremez mümkün değil..düşün bak kullandığımız okadar hormon ilaçları bile bizim işimize yaramadı değilmi o yüzdeen sakın bırakma arkadaşıım tamam soğan kürünüde al takviye okadar ama bırakma ümidini kaybetme gözünüzü sevem deva olana kadar göreceksiniizz kii en kısa zamanda allah bize müjdeliycek..SİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM KÜRLERE DEVAAAAM...:1hug:a.s.

[/COLOR][/B]
herkese merhaba.aranıza yeni geldim.bütün sayfaları baştan sona bıkmadan okudum.rumuzumdanda anlayacağınız gibi bebek sahibi olaıyorum.rahim filmimde tüplerim kapalı çıktı ancak filmin çekildiği esnada sol tüpüm açıldı.ama yine hamile kalamdım.büyük ihtimalle enfeksiyon nedeniyle tekrar kapandı.bende elma yağını denesem bi faydası olurmu.NE OLUR KIZLAR CEVAP YAZIN.çünkü çok yoruldum tedavilerden.5 yıldır hiç korunmadan bekliyoruz.3 aşılama 1 tüp bebek deneyimim oldu. maddi manevi yıprandık.toparlayamıyoruz.eğer bana bi umut verirseniz beni çok rahatlatmış olucaksınız.sevgiler.rabbim hepimizi bebişlerle sevindirsin.

CANIIIM ARAMIZA HOŞ GELDİİİN:1hug:..OKUDUĞUN BÜTÜN SAYFALAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İNANKİ HEPİSİ SENİN VE YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN DAHA ÖNEMLİ ŞEYLER YAZIYO KEŞKE HERKEZ SENİN GİBİ YAPSA..ÖNCE ŞU BEBEK SAHİBİ OLAMIYORUM DÜŞÜNCESİNDEN VE BU SÖZÜNDEN VAZGEÇ HEMEN AKLINDAN ÇIKAR SEN VE HEPİMİZ EN KISA ZAMANDA ANNE OLUCAZ TEYZE OLUCAAAZhihoyyytLÜTFEN HERŞEY BEYNİMİZDE BİTİYO..SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM BENDE EN AZ SENİN KADAR BEBEK TEDAVİSİNDE PARA HARCADIM AMA OLSUN NE GÜZEL BÜTÜN KONTROLLERİM YAPILDI OKADAR BİLGİLİYİM Kİ ARTIK HERKEZE FİKİRDE VEREBİLİYORUM BUNUNDA BİR SEBEBİ VAR HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR HELE SEN Bİ BU KÜRÜ KULLANMAYA BAŞLA NE KAYBEDERSİNKİ??DİMİ AMMA DENEMEYE DEĞER KENDİNİ TOPARLA HEP POZİTİF OL VE KÜRLERİ HİÇ AKSATMADAN KULLAN TAMAM ALLAHA EMANET OL SAĞLICAKLA KAL..EN KISA ZAMANDA HAMİŞ HABERLERİNİ ALMAMIZ DİLEĞİLEEE:1hug:a.s.:nazar:HİÇ DURMA VE ELMA YAĞINA VE BALLI POLENE BİRAN ÖNCE BAŞLAA..sevgiler..

arnavut güzeli tşkrler baştan sona okudum adt olur olmaz başlıycam adaçayı yağına polen karışımınıda yarın eşime aldırcam

X