Bebek Beslenmesi doğalgazlı evler için,soğuk buhar makinesi gereklimi?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

selma_selma

karanfil...
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
84
0
arkadaşlar,malum havalar soğumaya başladı ve artık doğalgazlar yanıyor.Dolayısıyla odaların havaları kurumaya ve boğazlarımızı tahrişe başladı.Bebeğim için soğuk buhar makinesi almayı düşünüyorum ama sizce gerekli mi?Kullananlar varmı varsa hangi markayı tavsiye edersiniz ve kaça aldınız?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

selma , dediğin gibi ben de kaloriferleri yaktım , bebeğim de hem grip olduğundan hem de evin kuruyan havasından dolayı hırıltılı nefes alıyor, buhar makinesini çalıştırdığımda hırıldamıyor..
ben chicco soğuk buhar makinesini kullanıyorum 100 küsüre almıştım tam hatırlayamıyorum..
ancak buhar makinesini kullanırken makinenin temiziğine çok dikkat edilmeli günlük bakımı ve haftalık bakımı var .. haftada bir sirkeli su ile bekletiyorum canım yoksa temiz buhar yerine mikrop saçabilir etrafa.. hijyenine dikkat edildiği müddetçe çok yararını görüyorum canım..

evet cnm bebekleri ve küçük çocukları kaloriferlerin yanması çok etkiliyor. özelliklede çok sık boğaz problemi çeken ufaklıklar için kullanmak gerekiyor.

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim.Bende bir tane alayım bari.Minikanniş chicco dan memnun musun?İnternette Sinbo'dan da çok olumlu bahsediyorlar ama kararsız kaldım canım.

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim.Bende bir tane alayım bari.Minikanniş chicco dan memnun musun?İnternette Sinbo'dan da çok olumlu bahsediyorlar ama kararsız kaldım canım.

evet canım ben chicco dan memnunum.. ama sinbo hakkında fikrim yok:1no2:

kesinlikle gerekli canım faydasını gördüm.ben phılıps aldım 140 ytl 1 ay oldu alalı......
ablamlarda sinbo almayı düşünüyor ve çok uygunmuş su haznesi bayağı büyükmüş 10 lt galiba,benimkisi 2 ltlik olduğu için hemen bitiyor ve sürekli su doldurman gerekiyorr.

cnm sinboyu sormuşsun ben o markayı kullanmadım ama sinbo ürünleri genel anlamda çok çabuk bozuluyor diye biliyorum kullannalardan. ben başka bir ürününde ilk kullanımda elimde kaldı. daha chicco olabilir tefalin var phılıps arzumunda varmış

bende sımbo kullanıyorum yaklasık 1 yıldır.hıc bır sorun yasamadım su haznesıde buyuk.cokta uygun fıyata aldım.

X