Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar işte komilinin var ya normal zeytin yağları. asırlardan beri atalarımız saç derisi tedavilerinde, cilt tedavilerinde. ve hatta derisi çatlamaş ayakkabılara bile kullanırlarmış. aklına gelebilen herşeye iyi gelirmiş. kuaforumden duymuştum önceden. ve kuaaforde bakım yapılırkende hep fönle iyicene ısıtırlar kafayı:) kızlar deneyın valla. ben senelerdir badem yağı kullanırdım bu kadar iyi gelmemişti. birde kirpiklerime bi çözüm bulabilsem. hemen bir gecede uzayabilecek gibi bir iksir falan :):)

bitanem birde şu sac dökülmesine bi care bulsak
saclarım çok dökülmeye başladı nasıl durduracağım dökülmesini yardım edin canlarım
zeytin yağını bende bir deniyecem inşallah banada yararı olur canım
sonrasından bitlenmiyelim :):):)

kızlar işte komilinin var ya normal zeytin yağları. asırlardan beri atalarımız saç derisi tedavilerinde, cilt tedavilerinde. ve hatta derisi çatlamaş ayakkabılara bile kullanırlarmış. aklına gelebilen herşeye iyi gelirmiş. kuaforumden duymuştum önceden. ve kuaaforde bakım yapılırkende hep fönle iyicene ısıtırlar kafayı:) kızlar deneyın valla. ben senelerdir badem yağı kullanırdım bu kadar iyi gelmemişti. birde kirpiklerime bi çözüm bulabilsem. hemen bir gecede uzayabilecek gibi bir iksir falan :):)

evdeki yemeklik zeytinyağı yani anladım. kirpiklere hint yağı iyi geliyormuş diye duymuştum aklında bulunsun.

bitanem birde şu sac dökülmesine bi care bulsak
saclarım çok dökülmeye başladı nasıl durduracağım dökülmesini yardım edin canlarım
zeytin yağını bende bir deniyecem inşallah banada yararı olur canım
sonrasından bitlenmiyelim :):):)

saçı dökülenlerin paylaşım alanı diye bi topic var, onu inceleyebilirsin. ben çamterebentini öneriyorum. ısırgan ve lavanta da kullanan varmış. bitlenmeyiz korkma kaydirigubbakcemile2

Canım yaa bu bildiğimiz zeytinyağı mı yemeklerde kullandığımız ben hiç bilmiyorum gerçekten:1no2:

hihoyyytkirpıklerı gurlestıren yag baska
ben suam gozumu acamıyorum nerdeyse kırpıklerımın gurlugunden
kendım ıcat ettıgım bır yag bu
oncelerı oylesıne suruyodum kkokusu guzel dıye butun yaglar aynıdır hesabı dusundum
ama bırkac ayda baktımkı en az 2 katı gurlesmıs kırpıklerım bakarken bıle hıssedıyorum agırlıgını yogunlugunu
rımel falan kullanmıyorum kullanmayıda dusunmuyorum zaten kırpıklerımı bu rımeller dkmustu allaha sukur gerı kavustum onlara artık ıyı bakcamhihoyyyt

hihoyyyt allah seni:Saruboceq: ne yağı kız bu. bana özelden yazabilrmisin arkadaşım? benim kirpiklerim çok seğrek ve kısa. bana resmen bir mucize iksiri lazım

oncelerı oylesıne suruyodum kkokusu guzel dıye butun yaglar aynıdır hesabı dusundum
ama bırkac ayda baktımkı en az 2 katı gurlesmıs kırpıklerım bakarken bıle hıssedıyorum agırlıgını yogunlugunu
rımel falan kullanmıyorum kullanmayıda dusunmuyorum zaten kırpıklerımı bu rımeller dkmustu allaha sukur gerı kavustum onlara artık ıyı bakcamhihoyyyt

şimdi bende özelden yazarmısın diyicem olmiycek :) arkdaşım bari burdan yazda bizde nasiplenelim tabi istersen
sevgiler

Evet gerçekten bu kirpikleri gürleştiren yağ nedir?yazarsan seviniriz.Ayrıcs bayanlar sürdüğünüz zeytinyağı ve başka karışım yağların içine biraz bal koyarsanız saçlrınızın yıkadığınızda çabucak arındığını göreceksiniz.Hem bal her derde deva deneyin bak bakım sonrası ilk şampuan ile saçınızda yağ falan kalmayacak hemen akacak

olay ne sadece merak uyandırmak mı???
yazsana bakalım neymişş bu formull paylaşmak istemiyo olabilirsin tabii bunada saygımm olur fakat ozaman topik açmanın manası ne kii???

evet çok merak ettik ne yağı bu, hemde kendin uydurmuşsun.

Biri bi laf atıyor sonra ortada yok amaç ne anlamış değilim.gerçekten işe yarar bir şey keşfedilmiş olabilir ama bunu söylerkende şu gün açıklayacağım demesinin anlamı yok Patentinimi bu süreç içerisinde alacak acabaaaaaaaa:))))))))))))))))))))))))))))))))

Ben sadece badem yağı sürüyorum saçlarıma ve uzun bi süre bekletiyorum...
Daha ilk yapışta etkisini acayip gösterdi.
Ve ütüden yanmış olan saçlarımda gözle görülür bir düzelme var.Ve yumuşak oldu tavsiye ederim.

melek 25 hakkatten yaaaa, lafı söyledin sonra açıklamadın yağın ne olduğunu...
düş cüm evet badem yağıda çok faydalı oluyor. bide onu saf zeytin yağıyla karıştır. biraz ısıt öyle sur canım. bütün uzmanlar bakım neyle yapılırsa yapılsın sıcak olmasını tavsiye ediyorlar. öyle daha etkili oluyormuş kızlar. bakım benim o günden beri sac dokulmelerimde %50 azalma oldu diyebilirim. acayip bir şekilde dökülmeye başlamıştı...

Bu gece bende saçıma zeytin yağı sürdüm ama size bişey sorucam bu yağı kafanızdan nasıl çıkarıyorsunuz. Ben 4 kere sabunladum iki kerede sampuanladım anca oldu. Siz ne yapıyorsunuz? Bu kadar çok yıkayınca bi anlamı kalır mı?

Bu gece bende saçıma zeytin yağı sürdüm ama size bişey sorucam bu yağı kafanızdan nasıl çıkarıyorsunuz. Ben 4 kere sabunladum iki kerede sampuanladım anca oldu. Siz ne yapıyorsunuz? Bu kadar çok yıkayınca bi anlamı kalır mı?

tatlım fazla yıkyıınca bı anlamı kalmıyo malesef ben ılk önce cok duruluyorum sıcak suyla o zaman cok cabuk cıkıyooa.s.

arkadaslar unutmayınkı sacı cok yıkamak zararlıdır ve butun uzmanların savundugu,sacın kendı yagına ıhtıyacı oldugu kendı yagıyla baslendıgı soylerler,haftada 2kere sac yıkamak yeterlıdr,ayrıca yagların sacdan kolay arınması ıcn ve parlaklık saglaması ıcın 1lıtre suyun ıcıne 2yemek kasıgı bal katın durulama suyunda kullanına.s.

ya aslında benim saçlarım çok problemli değil çok kişi beğeniyo ama ben daha gzel olsun istiyorum ben zeytin yağı cennetinde olduğum için bu fikir ilaç gibi geldi bana:)kısa zamanda deneyeceğim bal ve zeytin yağı:KK66:

valla ben öyle yaglı şeyleri süremiyorum bi ton su dökmem gerekiyo sonra
su sıkıntısı var diyolar yazık olur şimdi :)

arkadaslar merhaba ya aynı sorun bendede varr saclarımı platın rengıne boyattıkdan snraa acaıp kotu olduu ucları abartmıorum 2 hfdada bırr kırıklarını aldırmama ragmen banyodan cıkıncaa ucları yün gıbı oluoo sevmıorum o yuzden saclarımı sureklı fonl cektırmem gerekıo bazen onada vaktım olmuoo tavsıyenızı gozonune alacam paylasımınız ıcın tskkurler

X