Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ben yaptım çok da memnun kaldım teşekkür ederım içine bal katarak denemeyi düşünüyorum ama biraz korkuyorum bal katarak deneyen varsa bir yardımcı olabilirmi ne kadar katıcaz balı :KK55:

kızlar onun yerine siz de 2-3 ayda bir incelen uçlardan az bişey aldırsanız çok daha sağlıklı saçlara sahip olursunuz aslında... ben öyle yapıyorum düzleştirici vs.. kullanmamama rağmen gene de kesim istiyor benim bile. Arada maşa yapıyorum dalgalı.. Ki düzleştiriciyi çok sık kullanıyorsanız kesinlikle aldırın uçlar incelince kötü oluyor ama tabii bakımını da aksatmayın. Ben argan yağı kullanıyorum uçlara aşırı yumuşatıyor..

Son düzenleme:
Ben de deneyeceğim...
Zeytinyağı bakımını ısıtmadan yaptığım olmuştu ama ısıtarak denememiştim..

Arkadaslar bende yapmayi dusunuyorum bunu ama kirli saca mi yapicaz temiz saca mi? Bide benim soaphiadan aldigim bi yag karisimi var onu isitip yapsam ayni sonucu alir miyim ya da iyi gelir mi? Bide ben sacima surene kadar soguyabilir sonradan kurutma makinesi tutsam da ayni sonucu alabilir miyim? Yardim ederseniz sevinirim tesekkurler.

Arkadaslar bende yapmayi dusunuyorum bunu ama kirli saca mi yapicaz temiz saca mi? Bide benim soaphiadan aldigim bi yag karisimi var onu isitip yapsam ayni sonucu alir miyim ya da iyi gelir mi? Bide ben sacima surene kadar soguyabilir sonradan kurutma makinesi tutsam da ayni sonucu alabilir miyim? Yardim ederseniz sevinirim tesekkurler.

Her türlü yağı benmari usulü ısıtabilirsiniz fakat cezvede değil, cam bir kap içinde yapacaksınız bunu.

Ben eskiden sprey şişe içerisine koyar o şekilde sıkardım artık pamukla uygulama yapıyorum daha kolay oluyor ve %50 daha hızlı uyguluyorum.

Saç kurutma makinesi yerine boneleyip sıcak havlu kullanmak daha iyi sonuç verir.

X