Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben hep soğuk sürerdim :bbo: bi de böyle deneyelim bakalıma.s.

ben bişe sormak istiyoru bu yagı ısıttık diyelim nemli saça mı sürcez kuru saça mı

Bende denedm bunu güzel oldu gibi...CADIARZU Denemeye devam etcem ama düzleştiriciyi bırakamadığım için yine kırılcak..Neyse en azından bakım olur :lepi:

Ben nemli saça uygulamıştım ama doğru mu yaptım acabaa?:kedi:

kızlarr selamm benim saçlarımda çok kırık ve 2 senedir aynı boyda =( dipler sağlıklı ama uçlar =( kırık ve kırılıyor hiçde uzamıyor ben hiç aldırmadım altından kırıklaırmın valla aldırmamda kısa saçı sevmiyorum =( gittim lokman hekimden 20 tane yağ karışdırttım saçıma 2 ay boyunca bakım yabdım hiç bi işe yaramadı =( elimde makasla geziyorum ben kırık uç görüdğümde kesiyorum hep ama yinede başedemiyorum zeytinyağı ve için bir yumurta sarısı çırpıp saçımın diplerine ve uçlarına yediriyorum poşet sarıp bekliyorum 1 saat (bitlenme korkusu var içimde ) sonrada yıkıyorum lorealın koparak dökülmelere çözüm şanpuanı ve kremini kullanıyorm bilmiyorum ama sanki buklelerim daha güzel oluyor saçım biraz olsun toparlandı formülü haftada 1 yapıyorum 2 günde birde muhakkak duş yaparım şimdi ISITARAK YAPICAM bugün hemen başlıycam bu formülee saol canım (= umarım dahada etkili olur ve kırıklarla savaşımda KAZANAN BEN OLURM

TATLIBADEM...ben de merak ettim ne olduğunu ...merakla cevabını bekliyorum...

kızlarr selamm benim saçlarımda çok kırık ve 2 senedir aynı boyda =( dipler sağlıklı ama uçlar =( kırık ve kırılıyor hiçde uzamıyor ben hiç aldırmadım altından kırıklaırmın valla aldırmamda kısa saçı sevmiyorum =( gittim lokman hekimden 20 tane yağ karışdırttım saçıma 2 ay boyunca bakım yabdım hiç bi işe yaramadı =( elimde makasla geziyorum ben kırık uç görüdğümde kesiyorum hep ama yinede başedemiyorum zeytinyağı ve için bir yumurta sarısı çırpıp saçımın diplerine ve uçlarına yediriyorum poşet sarıp bekliyorum 1 saat (bitlenme korkusu var içimde ) sonrada yıkıyorum lorealın koparak dökülmelere çözüm şanpuanı ve kremini kullanıyorm bilmiyorum ama sanki buklelerim daha güzel oluyor saçım biraz olsun toparlandı formülü haftada 1 yapıyorum 2 günde birde muhakkak duş yaparım şimdi ISITARAK YAPICAM bugün hemen başlıycam bu formülee saol canım (= umarım dahada etkili olur ve kırıklarla savaşımda KAZANAN BEN OLURM

Evt zeytinyağı ve yumurta kırıkları tedavi edior ama düzenli kullanmak lazım ve düzleştiriciden vazgeçmek:jeyyar: Isıtarak yapcaksan yumurta koyma çünkü zeytinyağını ısıtıp yumurtayla karıştırırsan malum yumurta pişer...sırnaşık şey

düzleştiriciden vazgeçtim bennn....!! ama kırıklar yok mu aDamı hasta eden onlardan kurtulamadım :sinifsinif:
bu zeytinyaqını duydum ama anem diorki çıkmıyor saçtan bitlenir kalırsın başıma hakikatten çıkmıyormu bit fln yaparmı ben napıyım nerelere gidiym nasıl kurtulacam ben bu kırıklardann :çok üzgünüm:

şu an saçlarımda ısıtılmış zeytinyağı var...denedim...fafat zeytinyağını sürerken bayağı zorlandım....streç geçirdim ve sonucu merakla bekliyorum...elbette ilk denemede fayda vermeyebilir,üşenmeden denemeye devam edeceğim....kozmetiğe para akıtmadan iyidir bence.....

bende dün yaptım gerçekten yumusacık oluyo :) sampuanımda çamterebenti olmadıgı için zor arıttım :) bide saçlarım çok kuru ben yarım saatten biraz fazla beklettim

kızlar bizde bu formulu denedik kırıklar için bir yorum yapamayacağım ama saclar inanılmaz parlak ve sağlıklı gözüküyor.

Evet bende zeytinyağını ısıtmadan yapıyordumm..
Bgün az bişey ısıttım,
ıçine bal koydum,
Bide bıldırdın yumurtası kırdım içinee zemuszemus
Sonra masaj yaparak yedirdim saçlarıma,
Duşta ılık suda bi arıttım
Sonra yıkadım bi güzell arındı saçımdan
Durulama suyunada elma sirkesi ekledm
Sonuç: Kırıklarımda azalma gördüm fakat pek yumuşamadı ya :eek:lmaz:

2 ampul bepanthene 2 ampul e vitamini 3 tatlı kaşığı tatlı badem yağı 3 tatlı kaşığı hint yağı ve aynı miktarda susam yağı kesinlikle kırıklara ve matlığa birebir ha bu arada miktarları azaltabilirsiniz kızlar benim saçım kalçamın altında olduğu için biraz fazla sürüyorum:)) hadi kolay gelsin...

Evet bende zeytinyağını ısıtmadan yapıyordumm..
Bgün az bişey ısıttım,
İçine bal koydum,
Bide bıldırdın yumurtası kırdım içinee zemuszemus
Sonra masaj yaparak yedirdim saçlarıma,
Duşta ılık suda bi arıttım
Sonra yıkadım bi güzell arındı saçımdan
Durulama suyunada elma sirkesi ekledm
Sonuç: Kırıklarımda azalma gördüm fakat pek yumuşamadı ya :eek:lmaz:

elma sirkesindendir o herkes işe yarıyo dedi ama benim saçlarım acaip sertleşti ya:) hemde sen pekçok bakımı aynı anda deneme bence saçına yazık dinlenme payı bırak arada bir önce zeytinyağı yap diğer banyonda sirkeyi dene öbüründe başka bişe bikereden herşeyi sürme kafana saçın yıpranır:)kaydirigubbakcemile

canim peki bu zeytinyagi (isitarak ki ben hic isitarak kullanmadim ama bu sefer oyle yapacagim) sadece bakim mi yapiyor yoksa uzamasina da etkili mi bi de bu maskeyi ne kadar araliklarla yapmak gerekiyor tesekkurlerr

selamm kızlarr bnmde saçımmı uzatmakla uğraşıyorm belime geldi düzleştiriciden dolayı uçları cansız ve kırık mafoldumben zeytinyağını denicem ve badem yağını acaba zeytinyağı markasında değişiklik olsa bişey olurmu :kedi: yemeklik zeytinyağındanmı kullancazz yardım edinn şimdiden tşk

X