Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
evt banyodan çıkıp kurutunca kokmuyor ama bi islandi mı gene kokuyo

evet çok yıkamazsanız kokuyor.Çok şampuanlayıncada saç kuruyor zaten ama 1 gün yapıp,tekrar ertesi gün yıkarsanız saçınızı o zaman kokmuyor.alkisalkisalkis

Ben bugün yaptım benim saçlarımda boyadan yıpranmıştı çok mat bi görüntüsü vardı kazık gibi olurdu hep :KK70: Yumuşacık oldu görüntüsüde çok güzel benim saçlarım değil sanki zırt pırt aynaya bakıyorum saçlarımla oynuyorum :KK70:

bnde zeytin yağını ısıtmadan deniodum sonuç iiye gidiodu
ısıtarak denemyi bi kaç keredir kafamda planlamıştım
ee artık bu kadar tecrübeden sonra bnde denicm tşk.ler=))

bitlenme korkusu yaşayan arkadaşlar:KK70: ya o kadar çok yazan olmuş ki cvp vermeden edemicem o kadarcık zamanda bitlenmezsiniz ayrıca bizim köyde bitlenen saça zeytinyağı sürerler iyice bularlar güneşin altında beklerler bitler o yağı yedikçe sıcaktan bide mayışır ince bir tarakla tarayıncada defolup giderler :) korkmayın yani

bende sarmısak yağı,susam yağı,hint yağı,tatlı badem yağı,çam terebentini,zeytin yağını,jojoba yağını aynı miktarda karıştırıp ısıtıp içine evigen (e vitamini) ve bepanthene ampul koyuyorum en az 2 saat olmak şartı ile (ben 2saat bekletiorum) bazen gece sürüp bone geçirip sabah yıkıyorum kızlar benim saçlarım 3 ay içinde 2 kez röfle gördü dünyanın boyasını yaptım sürekli maşa düzleştirici ve fön kullanıorum ama inanın ne kırıklarını aldırıorum ne bişi ihtayaç olmuo sadece 3-4 ayda bir katlarımı düzeltiriorum bence yağlar süper işe yarıo bide her banyodan sonra glıss bakım maskesi sürüorum ama yağları yaptığım günler onu kullanmıorum

benim sacima yaramiyor yaramiyor.. ne sicagi ne sogugu.. ne zaman zeytinyagli bakim yapsam saclarim daha feci kuruyor.. yapmiyorum artik yagli bakimlar ben de..

aaa bende deniyodum zeytinyağı ama soğuk. birde sıcak deniyim bakalım sonucu yazarım :) teşekkürler

staec gecırmesek dırek yagladıktan sonra yukardan toplasak acıkta dursa ne olurkı

strec gecırmesek dırek yagladıktan sonra yukardan toplasak acıkta dursa ne olurkı

ya bn bişiyi Anlamadım.. zeytın yagı :S ne bılım yağ sonucta sacı ııce kotu yapmasın bıtlenmeyelım :KK43:

snanur ben haftada bi kere uyguluyorum güsel şampuanla yıkarsan hiç bişe olmuyo.. 1 aydır yapıyorum allaha sükür daha bitlenmedim.. sacımı siyaha boyatmıstım açtırdım röfle yaptırdım baya bi yıprandı ve ucları kırıldı.. sıcak zeytinyagı uyguladım gercekten süper. sacıda yumusacık yapıo.. herkeze tavsiye ederim..

Benmde sacımda rfle war fönleye fönleye ucları kırıldı.. saclarım düzdü sımdı bı değişik yün gbi.. zeytın yağını badem yağı yılan yağıyla azcık ısıttım.. surdum sacıma bıde sıcak havluya sardım beklıorum smdı.. sonuclarını yazarım tesk ederımm..:-)

zeytinyagı bende önceden soguk uygulardım ama bi faydasını göremedim.. sıcak dene dediler.. uygulamadım gercekten işe yarıo..

X