Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar bugun yağ karışımlarınızı okudum we saçlarım gercekten cok kötü yıprandı röfleden şu an yaşadığım yerin hawasıda çok kuru saçlarım neme alışmışken kuru hawaya alışamadı:bbo: kupkuru we kırık...

okuduklarımdan yola çıkarak we ewdeki malzmlrle bende zeytin yağı,bal,yumurta karışımı yaptım sürerken çok koktu yaa zor dayandım ama şu an kokmuyor bir saat bekletecem bakalım ne olacak:Saruboceq:

ya kızlarr ben butun yazıları okudum kacırmıs olabılırım ne kadar tutuyorsunuz bu karısımları saclarınızdda:)

ya arkadaslar bende yaptım ama onceden saclarım ucusmazken sımdı elektrıklenmeye basladı kurutukktan sonra bi terslik mi var anlamadım yaaa:KK43:

iyi temizlemezsen olabilirkaydirigubbakcemile3
sıcak suyla bi güzel akıttım ıkı kere şampuanladım hiç bişicikler olmadı...önemli olan suyun sıcak olması

benim bildiğimdee saçınaaa yağ sürdükten sonra soğuk suylaaa akıtılmasııı.. tvdede çıkmışttıı.

sıcak suylaa yıkarsanızz yağ yapışır daha cok diyee ::bbo:

iyi temizlemezsen olabilirkaydirigubbakcemile3
sıcak suyla bi güzel akıttım ıkı kere şampuanladım hiç bişicikler olmadı...önemli olan suyun sıcak olması

bu yaşımdada bitlenirsem çok garip olur kaydirigubbakcemile3

peki şimdi sıcak suylamı temizleyeceğim soğuk suyla mı?

benim bildiğimdee saçınaaa yağ sürdükten sonra soğuk suylaaa akıtılmasııı.. tvdede çıkmışttıı.

sıcak suylaa yıkarsanızz yağ yapışır daha cok diyee ::bbo:

20 günde iki kere yaptım ne kepeklenme ne bişi war saçımda gayet parlak we canlı oldu ayrıca
soğuksu bana mantıklı gelmeıo acıkcası

o kadar bakım yaptım uçlardaki kırıkları düzeltemeyi başaramadım ben bi türlü.
ayda 1-2 cm evde anneme kestiriyorum ancak öyle kendine geliyo saçlarım bunuda bi denicem sağol emeğine arkadaşım.
boshayallersmile

şimdi bişi sorcam benim saçlarda da kırıklar ve belime kadar uzamıyor :KK43:
bu işlemi yapıp kırıklarından kurtulan arkdaşlar var mı ?
bir de şu kirpik için bişiler demiş arkdaşın biri neden yazmamış anlamadım ?

süper bende şimdi yaptım saçım çok yumuşak oldu teşekkürler ben hic denememiştim. bunu kaç haftada bir yapıcaz ???

bende dün yaptım saçlar fena olmadı ama şu küvetin içi de yapış yapış oldu ya uyus oldum ona :KK43:haftada 1 yapılması uygun sanırım yerimseniben

teşekkürler canım ben balla yapmadım sadece zeytinyagi balla yapisir diye :) haftada 1 yaparız o zaman

X