3 aylık iğneler

E

elif eylül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif eylül
Merhaba arkadaslar ben 3 aylık koruma iğneleri kullandım ve horman yapım tamamen bozulmuş 199 mak. ostrojen sınırım 211 e kadar çıkmış ve sorun buyuk benden sıze sakın jinekolok deneımı harıcı kullanmayın ben simdi fakultelerde uğraşıyorum ve sonucunda belkı 2. cocuğa hıc sahıp olamayacağım

• Konu Sahibi elif eylül
slm arkadaşım ben de kullandım ama sadece 1doz ve 1 yıl adet görmedim şimdi iki aydır geliyor ama tam düzene girmedi hormonlarım normal değerlerde çıktı şükür sana yan etkileri nasıl oldı birde 6 kilo aldım

• Konu Sahibi elif eylül
Bende 1 yıla yakındır aylık iğneyle korunuyorum.Şimdiye kadar bir şey olmadı fakat bu konuda yazılanlar endişelendiriyor beni.Bende 2.ci bebiş düşünüyorum.Bundan olumsuz etkilenir miyim acaba?

• Konu Sahibi elif eylül
Selam canim evet ben 4 yil kullandim ve simdi hormaonal dengem kayboldu ve onlarin yukselttiği hormonal dengeler belkide kanseri tetikleyiciymiş

• Konu Sahibi elif eylül
nasıl yani 4 yıl kullanılır mı bu iğneler ben tek dozda pes ettim hala yan etkisi var hamile kalamıyorum iğneyi vurunalı 14 ay oldu sana hiç yan etkisi olmadımı elif eylül

• Konu Sahibi elif eylül
:1shok: Bu kadar kötü mü etkiliyo yaa. :çok üzgünüm: Bende igneyle korunurum diye düşünüyodum.Kolay gelıyodu. Öfff ne zormuş kadın olmak .Neyse önce dr gitcem zaten bakalım. hepinize geçmiş olsun.a.s.Bebek isteyenlere allah hayırlısını versin inşallah

X