omega-3 kullanan var mı?

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
44
balık yağı zeka kemik gelişiminde çok önemli bir paya sahip ben bebeğime kullanmaya başladım seven seas diye bir marka aldım aranızda kullanan var mı

bende başladım carlson balık yağı günde bir çay kaşığı veriyorum.

ben kendim içiyorum marin cap diye bir kapsül.omega 3 tamamen.
doktorum içmemi bebeğin zekasına fazlasıyla katkıda bulunacağını söyledi.
doğumdan sonrada emzirirken yine içecekmişim.sütten bebeğime geçecekmiş.

bende dr a sormustum en son kontrolde cok az omega-3 ve vıtamın ıceren minadex surup tavsıye ettı bızdede polıvıt var o bıtınce minadex alacagım.

hamileyken bende kullandım solgar doğumdan sonrada dört ay kullandım.ama henüz bebeğe kullanmadık iyi hatırlattın bende radevumuzda görüşeyim doktorla

ben kendim içiyorum marin cap diye bir kapsül.omega 3 tamamen.
doktorum içmemi bebeğin zekasına fazlasıyla katkıda bulunacağını söyledi.
doğumdan sonrada emzirirken yine içecekmişim.sütten bebeğime geçecekmiş.

Canım sen başladın mı ben son üç ay çok önemli diye okudum.Dr a daha sormadım eğer başla derse ben de başlıyım o zaman.

kızlar kaç aylıkkken başlanıyor ben yaşında sanıyordum bebegim 3,5 aylık midesi kaldırılmı acaba bişey olmasın

balık yağı zeka kemik gelişiminde çok önemli bir paya sahip ben bebeğime kullanmaya başladım seven seas diye bir marka aldım aranızda kullanan var mı

canım bebegin 7 aylık dr mu dedi kullan diye bende kullanmak istiyom bebeğime hamileyken bana vermedi dr o yüzden bebegime kullanmak istiyom reklamlarda zinco gördüm eczacı 1 yaşında başlanıyor dedi

Toprak'ın kilosu ne kadar. Doktorunuz önermişmiydi?? bende kullanmak istiyorum ama ayın 13 de gideceğim doktora. İçimi nasıl kolay içiyormu??

dra sormadan aldım ama sağlıkçı arkadaşlarımın bebekleri içiyor bana bu markayı önerdiler çok rahat içiyor daha küçükken bile başlanabilirmiş (oğlum 8.500gr)

dra sormadan aldım ama sağlıkçı arkadaşlarımın bebekleri içiyor bana bu markayı önerdiler çok rahat içiyor daha küçükken bile başlanabilirmiş (oğlum 8.500gr)

Çok teşekkür ederim. Benim oğlum hiç ek gıda almıyor. Ne kahvaltı, ne çorbalar ne de meyve suları. Demir damlasını tükürüyor. Zekasında sorun olacak diye o kadar çok korkuyorum ki..:çok üzgünüm: Bende hemen başlayayım. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler..

kizlar bende evimde devamli omega 3 yagi kullaniyorum yemeklerime salatalarima ...
ama bebislere kac ayliktan sonra verilir bi bilgim yok

ya arkadaşlar bebeklere 7 aylıkkenmi 1 yaşındamı hem senede belli aralıklarla verecekmişiz sürekli değilmiş bilen yokmu

seven seas'ın sitesinde demesine göre nerdeyse 40 günlük bebeğe bile içirecekler. öyle anlatmışlarki . ben doktora sordum şuanda gerek yok dedi eczanede tanıtımına denk geldim birgün o da omega3 yönünden zengin balık yedirmemi önermişti. zaten balık yemeye başlamadan balık yağı içirmek mantıklımı ki? balıkyağının iştaha bir etkisi yokmuş duyduğum kadarı ile.. bende arısütüne başladım iştah için iştahı açılsa omegasını doğal veriyim diyorum :)

SLM ARKASLAR BENIM OGLUM SUANDA 11 AYLIK BIZE DOKTOR 7 AYLIKKEN BASLADI BALIK YAGINI SEVEN SEAS BASLADIK FAKAT BIZ DVIT VERMEI KESTIK CUNKU ONDADA DVIT OLDUGU ICIN COK GELIR ARKADASLAR 6 AYDAN ONCE BALIK YAGINA BASLAMAYIN 1 YASINDAN SONRA NE YAPCAZ BILMIYORUM SADECE BILGINIZ OLSUN ISTEDIM YINEDE DOKTORUNUZA DANISMADAN YAPMAYIN VE VERILEN BALIK YAGINDA D VITAMINI VARSA DVITI KESIN HA BU ARADA BIZ BALIK YAGINI YARIM CAY KASIGI VERIYORUZ SAKIN FAZLA VERMEYIN IYI GUNLER:1no2:

kızlar dr.bana vitamin verdi multi vitamin içinde balık yağıda var...günde 1 çay kaşığı....

X