Cilt Bakımı Ürünleri OLAY Marka kremi hakkında yardım ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Tonik temizleme jeli ve gündüz kremi üçlü set olarak almıştım. zararını gördüm diyemem ama hiç bi faydasını görmedim. çok düzenli kullanmadım bikaç gün kullandım. sürdükten sonra yüzümde hiç yumuşaklık görünümde canlılık olmadı. ben de bıraktım. herkeste aynı etki olmaz tabi.cildim genel anlamda kuru ve açık tenliyim.

olay total effects leke kremini ilk kez aldım, bir kaç aydır kullanıyorum. Açıkçası vaat ettiği özellikleri ben göremedim. Yüzümde güneş lekeleri var. Henüz hiç bir etkisi yok. Tek güzel olan yanı, çok az da sürseniz etmesi ve çok güzel emilmesi. Sürdükten sonra yüzünüz nemleniyor ancak, hiç yağlanma ya da parlama etkisi yok. Bu yönden çok olumlu. Başka da bir özelliği yok ne yazık ki. Ha bir de fiyatı boyuna ve kullanımına göre uygun sayılır.

OLAY kremini kullananız var mı ?
Kullanıpta memnunmusunuz ?
Olay anti wrinkle day serum kullanıyorum çooookk memnunum su bazlı ve harika nemlendiriyor bu serum 30 yaş üstü ben 23 yaşındayım ama yinede kullanıyorum nemsiz ve yağlı bir cildim vardı bu yüzden yüzümde kızarıklıklar oluşuyordu dermatoloğum nemsizlikten olduğunu söyledi ben de kuzenimin tavsiyesiyle bu serumu kullanmaya başladım artık yüzümde kızarıklık filan yok tavsiye ederim

Olay total effects 7 gece gündüz ve göz bakım kremini kullanıyorum.ayrıca da tonik.cildimi kararttı bu ürünler.aynı sorunu yaşayan var mı

Bu markanın yüz temizleme jeli vardı birinden hediye gelmişti onu kullanıyorum ben çok memnunum bu arada marka ismini hiç beğenmiyorum uyduruk bir marka izlenimi yaratıyor ben de ancak öyle değil diyebilirim

X