Cilt Bakımı Ürünleri OLAY Marka kremi hakkında yardım ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
çok memnunumm yalnız göz makyajı çıkarma kremi gözlerimi yaktı onu bıraktım ama olayın diğer tüm ürünleri süper 7-8aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Ben NİVEA dan hiç memnun kalmadım, bu yüzden OLAY ı denemeyi düşünüyorum. Temizleme sütünü, toniğini, gündüz nemlendiricisini ve göz kremini almayı düşünüyorum ama almadan önce görüşlerinizi öğrenmek istiyorum.

Siz OLAY ın hangi ürününü kullanıyorsunuz ?

nemlendiricilerini kullanıyorm ben vücut,yüz için olanları dediğim gibi benim gözlerim çok hassas olduğu içindir belkide ama göz mak.temizleyicisi benim gözlerimi çok yaktı temizleyicilerde hemen hemen her markayı denedim diyebilirim ama body shop un ürünleri çok güzel onu tavsiye edebilirim

ben yüz kremini kullandım ama hiç memnun kalmadım.yüzde kalıp gibi duruyor ve kaşındırıyor el kremi olarak bile kullanmam.

olabilir herşey herkeste aynı etkiyi gösteremiyebiliyo:nazar: ama dediğim gibi benim için süper bu krem:dance::teytey:

ben iki farklı ürününü denedim, alerji yaptı ikisi de..hassas cildin olduğunu söylemiştim hem de güzellik uzmanına ama ısrar etti...şimdi neutrogena kullanıyorum, süper!

Benim beğendiğim ve bende hiçbir problem yaratmamış bir marka...Kendi klasmanındaki diğer markalara göre daha başarılı buluyorum...Beklentileriniz büyükse,çok hassas bir bünyeye sahipseniz yetersiz veya faydasız gelebilir, o da ayrı tabi...

ben de c vitaminli pırılıtılı olanını almıştım ben de pek beğenmedim cildimn kuruya yakın karma ve hassas.evet biraz kalıp gibi oldu ve kaşınma yaptı.ama sen bir dene yine de

ben kullanmadım ancak şunu söylemek istiyorum , total 7 almak istedim yaşım 28 bana satıcı 35 yaş üstü için uygundur dedi, yani 35 üstü kulanım için iyi bir ürün kullanıp memnun kalanları biliyorum

kızlar bende olay in mandalina özlü ışıltı veren nemlendiricisini kullanıyorum çok memnunum

hiç memnun kalmadım.karma ciltler için olan serisini aldım .cildim alerjik aynı zamanda.sürünce yüzümü yakıyor.sivilce çıkmayan yüzümde sivilce çıktı.of buda yaramadı ne kllanacam ben.herkesin övdüğü şeyler bana hiç yaramıyor

Bu OLAY kremini deneyim bir gün, ama değişik kremleri var hangisini almam gerek acaba bilemedim.

NEMLENDİRİCLER: SPF 15 gündüz korumalı gündüz kremi
NEMLENDİRİCLER: SPF 15 gündüz korumalı losyon
NEMLENDİRİCİLER: Gece kremi
TEMİZLEYİCİLER: yüz yıkama jeli, temizleme sütü.

ve ANTI-AGING serisi var.

Hangi seriyi kullanacağımı bilemedim. Yardımcı olabilirsiniz ?

ben gece kremini ve göz altı kremini kullanıyorum
memnunum

gündüz kremini de kullanmıştım
karma bir cildim olduğu için her krem sonuç vermiyor cildimde ama olayın gündüz kreminin herhangi bir yan etkisi olmamıştı,memnun kalmıştım
tekrar almayı düşünüyorum

bana bu kremleri satan danışman arkadaş,olay'in max factor'un yan markası olduğunu söylemişti
o nedenle güvenerek almıştım yoksa bildiğim bi marka değildi o zamanlar

bende kullanıyorum makyaj temızleme tonık ve nemlendırıcısını memnunum.dıger urunlerınıde denemeyı dusunuyorum

hiç memnun kalmadım.karma ciltler için olan serisini aldım .cildim alerjik aynı zamanda.sürünce yüzümü yakıyor.sivilce çıkmayan yüzümde sivilce çıktı.of buda yaramadı ne kllanacam ben.herkesin övdüğü şeyler bana hiç yaramıyor

mrb.canım. Sana bir krem tavsiye etmek istiyorum. Kendim yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bu kremi. Yüzüm stresten çok kötü olmuştu, bu kremi kullanır kullanmaz faydasını gördüm. Bir de kendimi bildim bileli acı badem sütü ve kreminide kullanrım , bebek gibi de cildim var. Bahsettiğim kremin adı ilvina salyangoz özlü krem. Akatarlarda ve organilçilerde bulabilirsin. Ben çok memnun kaldığım için paylaşmak istedim. Umarım sana yarayacak bir krem olur. Sevgiyle kal...

olaın cilt kremlerinden total serisini kullanıyorum cok da memnunum bence hem uygun fiyata sahip hem de kaliteli..cildin cok sorunlu değilse kullan..hassassa daha iyi bi şe al ama paranı çöpe de atma sakın.ben lancoma clinic de kullandım ve o kara para verdim onlara olayla ne farkı vardı sanki...su an bod shop ı merak ediyorum denicem onu da..

X