''Çocuk Odası Dekorasyon'' Yarışma Anketi

Çocuk Odası Dekorasyon Anketi

• 1. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 33 7,0%
  • 2. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]1. darkinangel:hooray:[/COLOR]

OY: 156 33,1%
  • 3. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 36 7,6%
  • 4. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. unvere:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 5. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 3 0,6%
  • 6. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]2. meysever:hooray:[/COLOR]

OY: 76 16,1%
  • 7. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 8. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 7 1,5%
  • 9. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 4 0,8%
  • 10.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 5 1,1%
  • 11.Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. ece_emine:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 12.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 8 1,7%
  • 13.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 14.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 6 1,3%
  • 15.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%
  • 16.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 0 0,0%
  • 17.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%

• Ankete Katılan
    472

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
10
''ÇOCUK ODASI DEKORASYON'' FOTOLARI

1. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

yyy1qz3.jpg

yyy2yv0.jpg

2. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

ddd1sk9.jpg

ddd2ll0.jpg

3. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

ya1hz4.jpg

ya2bq7.jpg

4. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

uuu1iv2.jpg

uuu2jy2.jpg

5. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

lll1sq2.jpg

lll2oz9.jpg

Son düzenleme:
6. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

my1lu4.jpg

my2fo7.jpg

7. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

dddd1mg2.png

dddd2pw6.png

8. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

ayy1cv4.jpg

ayy2qp0.jpg

9. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

dd1ie5.jpg

dd2pz5.jpg

10. ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Fotosu

72599744wg6.jpg

21616002em6.jpg

Son düzenleme:
11. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

eee1kk8.jpg

eee2rd7.jpg

12. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

hh1kw7.jpg

hh2te5.jpg

3. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

kkk1iy7.jpg

kkk2ug2.jpg

14. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

ee1xg7.jpg

ee2qf4.jpg

15. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

iii1ua2.jpg

iii2ro0.jpg

Son düzenleme:
16. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

lev1sd1.jpg

lev2sz3.jpg

17. ''Çocuk Oda Dekorasyon'' Fotosu

tt1gp6.jpg

tt2xs6.jpg

Son düzenleme:
Yarışma Kuralları!!!

1* Yarışmalarımıza nicklerle değil,yönetimce verilecek numaralarla katılabileceksiniz.Çalışmalarınızı verdiğimiz adrese postalarken,nickler mutlak belirtilecektir.

2* Bu yarışmaların adil olmasını istediğimizden,yönetimle ortak hareket ederek,bir JÜRİ oluşturduk.Jüri her kategoride değişecektir.
Bu jüri;her adaya aynı mesafede olan,adil olacaklarından gram endişe duymayacağımız arkadaşlarımızdan oluşuyor.(jüri üyelerinin nickleri,yönetimle ortak fikrimizdir)

3* En çok oy alan adayların çalışmaları(görsel yarışmalar hariç),son durak olan jürinin önündeki masaya yatırılacaktır.
Bu durmda,anormal bir şekilde oyu artmış(kurnazlık karışmış)bir çalışma bile,jüri engeline takılacak,onlar tarafından tarafsızca değerlendirmeye alınacaktır.. Sonuç olarak;ister özelden,ister msn vasıtasıyla,oy arttırma çabaları sonuçsuz kalacaktır.

4* Yarışmacı adaylar,özellikle’’ paylaşım geçmişinde’’,eserlerini öne çıkaracak,bilgi,yorum,ima ve yönlendirmelerden uzak dıuracaktır..Aksi taktirde bu diskalifiye sebebi olacaktır.

5* Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar,şayet böyle bir yorum olursa silinecektir.

6* Aynı şekilde adayların da,ilgi başlık içinde ve hali hazırda oylama devam ederken,dikkatleri kendi çalışmasına çekecek,yorum ve imalardan uzak duracaktır.
Yarışmalarımız; rekabet ve eğlence doğrultusunda bizlere keyif versin,örnek olsun..En önemlisi; ''Hakeden Kazansın'' fikrinden sapmayalım!

KADINLAR KULÜBÜ

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Oylama 7 Kasım 2008 günü son bulacaktır...

Not: Her üyenin bir oy kullanma hakkı vardır arkadaşlar.

Not: İlk kez foto kullanacak arkadaşlar için bir hatırlatma!!

Fotolardan favori fotonuzu seçip,konunun yukarısında bulunan anket tablosundan o fotonun numarasını seçip,yanında ki daireyi işaretliyoruz ve anket panosunun altından oyumuzu kullanıyoruz..

Yarışma Kurallarını mutlaka okuyunuz!!

Hepinize kolay gelsin deyip,yarışmamızı oylamaya açıyorum...

Katılan tüm adaylarımıza iyi şanslar..

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Son düzenleme:
Uzmanacim valla ellerine saglik ne kadar hizliisn ...Bne daha bugun acilmaz zannediyordum.Katilamadigima simdi daha da cok uzuldum senağlama Fotolarda dedigin kadar varmis.Karar veremedim yaww 3 tanesi aklima takildi..Hangisine oy kullansam digeri iicn uzulecegim.Allah juriye kolaylik versin,,,

bencede hepside süper ama 2.fotoğraftaki oda tam bir masal gibi......çok renkli ama çok ta sevimli.....ben 2.den yana kullandım oyumu......

Ahiretliğim,
emeklerinize sağlık,yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim,hepsi gönlümüzün birincisi,birbirinden güzel çocuk odaları gözlerimi kamaştırdı ama birine oy vermem gerekiyordu.
Oyumu kullandım,hayırlı uğurlu olsun

Aman aman Uzmancım..
Valla dediğin kadar varmış,hepsi birbirinden güzel odaların..:nazar:
Allahım sağlıklı,hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin o güzel odalarda inşallah..:Saruboceq:
Süper bir yarışma olmuş,öncelikle senin sonra diğer katılan tüm arkadaşların ellerine sağlık..a.s.

hepside çok şeker.sağlıkla büyüsünler inşallah tatlı odaların tatlı sahipleri.

acaba yarismaya katilanlarda kendi fotosu haric diger fotolar icin oy kullanabiliyormu ?
aeo :)

Yarışmaya katılan adaylarda oy kullanabilir..Ama her üye sadece tek oy hakkına sahip..İster kendi fotosuna verir ister başka adayın fotosuna..

Bir üye = Bir oy

Yalnız adaylar hiçbir şekilde şu foto benim,ben şu foto ile katılım yaptım vs.vs. kendilerini belli edecek mesajlar yazamazlar..Bunlar ''Yarışam Kuralalrı'' içinde mevcut,tekrar hatırlatmak istedim:))

BÜTÜN ODALAR ÇOK GÜZEL...
HEPSİ AYRI BİR ZEVKİN EN RENKLİ TABLOSU.
OY VERMEK EPEY ZOR OLACAK :)

KEŞKE BENDE KIZIMIN ODASININ RESMİNİ GÖNDEREBİLSEYDİM.
ÇÜNKÜ BENİM MELEĞİMİN ODASI DA MASALDAN ÇIKMIŞ GİBİ...

YARIŞMAYA KATILAN ve KATILMAYAN TÜM ARKADAŞLARIMA BEBİŞLERİYLE SAĞLIKLI HUZURLU BiR ÖMÜR DİLİYORUM.

OYUM ÇOK GİZLİ

süper yaa hepsi harika kafam karıştı valla hangisine oy versem die ama 6ya verdim pembeelere bayıldım

ellerinize sağlık tüm odalar harika dizayn edilmiş tüm emeği geçen arkadaşları kutlarım :)
herkesin şansı bol olsun inş.......
teşekkürler uzman.....

Ben hala karar veremedim .2-6 ve 15 i begendim.....zaten 2 ile 6 nin tarzlari birbirine benziyor...Ayyyy cok kiskandim simdi benneyaptımki Uzmancim bu yarismanin 2.si duzenlenmez mi??

hepsi çok güzel.Herkese yavrularıyla beraber mutlu,sağlıklı yaşamayı nasip etsin allah...

Ben hala karar veremedim .2-6 ve 15 i begendim.....zaten 2 ile 6 nin tarzlari birbirine benziyor...Ayyyy cok kiskandim simdi benneyaptımki Uzmancim bu yarismanin 2.si duzenlenmez mi??

Neden olmasın..İlerleyen zamanlarda yaparız yineyerimseniben

X