Maske Tarifleri Tavsiyemdir:Evde uygulanabilir doğal peling tarifi!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar size uzun zamandır uyguladığım bir cilt bakım sırrımı anlatmak istiyorum.Bu karışımı 2 veya 3 haftada bir uyguluyorum sonuç mükemmel cildi özellikle kışın çok kuruyanlar için harika bi formül.Şimdi basitçe anlatayım 2 tatlı kaşığı çiğ susamı demir sahana koyun özellikle çiğ olmasına özen gösterin onra bu susamı yılmadan usanmadan krem haline gelene kadar ezin ezin ezin ....hatta arada bi eşinize verin o devam edin susamımız krem haline gelince içine eczaneden aldığınız SAF badem yağından 1 çay kaşığı katın sahanın döveceğiyle bunları karıştırıp ezmeye devam edin birbirine iyice girsin.sonra bu karışımı temiz yüzünüze masaj yaparak sürün susamın un gibi pütürünü hissedeceksiniz işte bu peeling etkisi yapıyor masaj yaparken bunu bekletebildiğiniz kadar bekletin ve en son gül suyuyla yüzünüzü silin.işte size inanılmaz bir cilt.ben bunu göz çevrem dahi tüm yüzüme uygularım uzun zamandır.bence yapmadan karar vermeyin.pişman olmıcaksınız.işte sırrımı açıkladım vatana millete hayırlı olsun...

canım çok sağol önerin için de bu dediklerin tüyleri beslemez mi? yani böyle bişey oldumu sende deneyeceğimm canım teşekkürler öptümmm

X