Göğüsten sıvı gelmesi

kızlar zaten abratmadım da ben süt gelmeseydi umursamazdım ya dedimki bu neyin nesi iltahap falan sandım ama iyikide gittim ya çok ilerleseydi Allah korusun yani netten araştırdımda bu hormonun yüksekliği normal değil Allahtan bende süt geldi hiç bi şekilde farkedemeyen kişilerde beyin de küçük tümörler oluşuyormuş ne bileyim düzgün bi fikrimde yok açıkcası doktorda ilaç verdi dostinex bide angustonmu ne öle bişe önemsenecek bişe olsaydı söylerdi ama iyikide gittim rahatladım en azından ya küçücük şeyler neresinden süt geliyosa:KK70::KK70::KK70:

ya ama en üst düzeyi 25 yani abartı derecede yükselklik yok bende ama yani düzene girmeli normali neyse o olmalı değilmi sağolun arkadaşlar burda sters atıyorum görmüyoruz birbirimiz ama inanın moral sanal bile olsa işe yarıyo....muck

yaa ne kadar ihmalkarım hala gitmedim dr.mirmirmirmir
en kısa zamnda gitcem
sayenizde bilgilendim çok saolun kıslarra.s.

benimda sağ göğüsümden sıvı geliyor nezamandır farkındayım ama doktora gitcem pazartesi bunun için ama şuanda soğna suyu ve hayıt suyu içtiğimden gitmek istemiyorum gideyimmi sizce kızlar ya

benimde bir arkadaşımın bu şekilde olmuş, ona da arkadaşların söylediği ve halk arasında süt hormonu olarak bilinen hormonun neden olduğu söylenmiş, yumurtamayı da etkiliyomuş, nasıl emziren anneler emzirdiği sürece koruma altında oluyolar, yumurtama olmuyo, (istisnalar hariç) işte seninki de ona benzer bir durum bence, hatta bir gün tvde emziren annelerin 6 ay boyunca hamile kalma açısından koruma altında olduğunu söylemişti bi doktor, yani emzirmek hamile kalmayı önlüyomuş, eğer bebek de düşünüyorsanız bu hormonun seviyesini düşürmek için tedavi görmen lazım, hayırlısıyla da bebeğini kucağına alırsın inşallah

ya benimde sadece birinden geliyo kimi iltahaptır diyo ama of ya gidecem gidmiyom doktora açıkcası utanıyorum açıp bakarsa diye of ya

sen bi hamile kal bi doğur da hele ben seni o zaman görecem, kaydirigubbakcemile3ben evli olduum halde böyle diodum, ama daha sonra tedavi görüyoz hayde git drun altına yat, bazen karısı bakar bazen kocası bakar, hemi vajinal ultrason yaparlar, hamile kalırsın sürekli ultrasona girersin, ilk aylarda benim dr da vajinal ultrason yapmıştı yine, sonra doğurmaya gidiyon, poposu açık bi önlük giydiriyolar, herbiyerin açıkta, sezeryan oldum ben, ameliyathanede kadınlı erkekli bi sürü insan etrafında geziniyo ve senin heryerin açıkta koyun gibi bekliyosun, utanma falan kalmıyo anacım, hiçkimse de senin oranı buranı merak etmiyo zaten korkma kaydirigubbakcemile3 hem sağlık bu ihmale gelmez, valla ben şimdi hiç utanmıyom, cart diye açıveririm heryerimi, bi kere damarım çatladı artık yapcek bişey yok :roflol:

benimde bir arkadaşımın bu şekilde olmuş, ona da arkadaşların söylediği ve halk arasında süt hormonu olarak bilinen hormonun neden olduğu söylenmiş, yumurtamayı da etkiliyomuş, nasıl emziren anneler emzirdiği sürece koruma altında oluyolar, yumurtama olmuyo, (istisnalar hariç) işte seninki de ona benzer bir durum bence, hatta bir gün tvde emziren annelerin 6 ay boyunca hamile kalma açısından koruma altında olduğunu söylemişti bi doktor, yani emzirmek hamile kalmayı önlüyomuş, eğer bebek de düşünüyorsanız bu hormonun seviyesini düşürmek için tedavi görmen lazım, hayırlısıyla da bebeğini kucağına alırsın inşallah

canım bebeğin çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

2 haftadır gögüslerim taş gibiydi adet göremediğim için rahatlamak için masaj yapıyım dedim gögsüme bi baktımki 2 meme ucundanda her sıktıgımda sıvı geldi sarımtırak tatlı taasız bişey tadı bile yok hiç farketmemiştim ilk defa dün aksaş farkettim ve hala sıktıkça geliyor bende tırstım açıkcası zaten adet göremiyordum yumurtalıklarım çatlamıyornuş dogru düzgün 2 aydır hormon ilaçlarıyla görmeye çalışıyordum bide bu çıktı acaba ilaçlardanmı kalıntı oldu anlamıyorum ki:KK43:(

merhaba gamze21 benimde göğüsümde aynen senin anlattığın gibi bir sorun var nedir bu diye araştırma yaparken yazdıklarını gördüm ve bu siteye üye oldum. bende de bir akıntı yok sadece eşimin ağzına gelen kötü bir koku var, bebek sahibi olmak istiyoruz ama olmuyor bir türlü geçen ay aşılama yaptırdım onun da sonucu olumsuz. doktoruma göğüsümdeki olayı sonunda cesaret edip söylediğimde prolaktin değildir onda koku olmaz dedi. merak ediyorum da sen bir sonuca ulaşabildin mi yardımcı olabilirsen çok sevinirim...

merhaba gamze21 benimde göğüsümde aynen senin anlattığın gibi bir sorun var nedir bu diye araştırma yaparken yazdıklarını gördüm ve bu siteye üye oldum. bende de bir akıntı yok sadece eşimin ağzına gelen kötü bir koku var, bebek sahibi olmak istiyoruz ama olmuyor bir türlü geçen ay aşılama yaptırdım onun da sonucu olumsuz. doktoruma göğüsümdeki olayı sonunda cesaret edip söylediğimde prolaktin değildir onda koku olmaz dedi. merak ediyorum da sen bir sonuca ulaşabildin mi yardımcı olabilirsen çok sevinirim...

Selamlar,

Senin soylediginin aynısını bizimde başımızda :KK43: Esim ayıp olmasın dıye soylemiyormus bana ama gecen gun farkettım sordum evet ama ben rahatsız olmuyorum filan dedi ama utandım ben de :KK43:
Kotu bir koku geliyor agzına sogan gibi filan seninde mi aynı acaba?

Bu konu ihmale gelmez arkadaşlar. Benim kız kardeşimin de yüksek prolaktin hormonu. Bekarken yıllarca söylememiş bize bir gün yüzüstü yatarken aşırı derecede süt gelip ıslanınca korkmuş söyledi 4 yıldır tedavi görüyor hala 100lerde.
Prolaktin hormonu hamile kalma oranını düşürür imkansız değildir fakat zaten bu tedavi görülürken hamile kalınmaması gerekir..

Benim yaklaşık 1 senedir göğüslerimi hafif sıkınca sıvı geliyor. Sevgilimde bunu dile getirdi bikaç kere göğüsünden sıvı geliyo dedi. Ama doktora gidip gösteremedim. 3 gün önce yine aynı şey oldu ve şuan hafifce sıkınca yine sıvı geliyo iki göğsümden de. Çok ihmal ettim. Umarım kötü sonuçlar olmaz. En kısa zamanda doktora gidip göstericem korkmaya başladım yorumları görünce. Böyle şeyler ihmale gelmiyo. Çok sıkıcı bi durum. :KK43:

Canlarım benimde göğüslerimden süt ve sarı sıvı geliyo bebek için dokt. Gitmiştim. Dokt göğsümde sıvı olduğu için gebe kalmam tedavi ister dedi. Şükret adet görüyorsun dedi. Hormon testi yaptı prolaktin die. Yüksek çıktı ve ilaç verdi sütü durdurmak için. Yoksa bebek olmaz süt seni koruyor dedi. Bilgilerinize

bunu utanarak yazıyorum ama ben ilişkiye girdim ama vajinal bölgeye penis değmedi ve girmdei de diye biliriz ama anal sex yaptık akımada sadece anal bölgenin dış kısmına geldi yani zar yırtılmadı bir kaç güğn öncede göğüsümden sıuvı geldi birşey olmuşmudur

Can'ım merhaba bendede aynı sorun var sorununu hallettin mi

Merhabalar bende sol göğsümde sulu bir akıntı var kolumun altı ağırlıyor ultrasyona girdim kist var dediler genel cerrah sonra kadın hastalıkları na gittim prolactin dedi ama düşük cıktı sıvıdan aldı teste gönderdi temiz çıktı doğum kontrol hapı kullanım dedi siz hangi ilacı kullandınız Real ettimbende akıntı devam

Merhabalar canım geçmiş olsun bendede durum aynı sarımsı renkli bır sıvı nokta gibi sütyeninde görüyorum prolactin yüksek diye dostınex verdiler şimdide agunacastin ama sıvı halen var ve ağrım cok sol göğüste özellikle adete yakın ne yapacam bilemedim

X