Göğüsten sıvı gelmesi

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.384
4.295
38
nasıl sölesem bilmiyorum biraz utanç verici ama çok rahatsız oluyorum :çok üzgünüm:
3 aylık evliyim eşim gögüslerimi emdiği zamn azına bi tat geldini söledi bende seviştikten sonra baktım kendi kendime azcık sıkınca gögsümü ucundan süt geldii..:1shok:
napcam ben yaa bu normal mi...
nasıl kurtulabilirm bundann
yardım edninn....

canım bu prolaktin hormonun yüksekliğinden kaynaklanıyo olabilir bence doktora görün ilaç tedavisiyle tedavi edilebilir....

ewt canım prolaktın hormonun yuksektır ben bekarım ve bendede oluyodu suan ilaç kullanıyorum kesilti ama kesin doktora git

gecmıs olsun guzelım arkadaslar soylemıs sagolsunlar prolaktın yukseklıgınden dıye
eklemek ıstedım bu hormonun yukseklıgı yumurtlamayı bozuyor yanı gebelıgı onluyor
haberın olsun bende bu hormonla ılgılı sorun yasamıstım bebek dusunurken

canım bu sorun kızkardeşimde de vardı. evlendi bebeklerı olmayınca doktora gitmişlerdi. bu hormanun fazlalıgından oldugunu ögrendık ve tedavi oldu. 2 yasında ikiz ogullarımız oldu:))ama kesin tedavi şart gecmiş olsun arkasdasımm

offf yaa bende çok fazla emdiği için olmuştur diyodum kendi kendime...
şimdiye kadar hiç olmadı 2 gündür oluyo
kadın dogum doktoruna mı gitmem lazım şimdi benim...
bizde bebek düşünüyoduk...
olmazmı şimdiii
senağlama

Son düzenleme:
ya benimde sadece birinden geliyo kimi iltahaptır diyo ama of ya gidecem gidmiyom doktora açıkcası utanıyorum açıp bakarsa diye of ya

offf yaa bende çok fazla emdiği için olmuştur diyodum kendi kendime...
şimdiye kadar hiç olmadı 2 gündür oluyo
kadın dogum doktoruna mı gitmem lazım şimdi benim...
bizde bebek düşünüyoduk...
olmazmı şimdiii
senağlama

evet canım bi kadın doğum dr.na görün.benimde adetimde düzensizlik olmuştu ve göğüs ucumda pis kokulu bi akıntı vardı tahlil istedi benden prolaktinim yüksekmiş.ilaç vermişti düzeldi.hamileliği engelliyomuş ama cok yüksek olunca.benimki o kadar yüksek değildi.sen en iyisi doktora bi git tatlım canınıda sıkma bizim bi abla vardı prolaktini yüksekti ama hamile kaldı a.s.

sorunla alakasız ama okumuşken yazmadan geçemedim..
karaçiçek ve sevgi okyanusu arkadaşa ithafen.. ikiniz de benim gibi göğüs büyütme için çırpınanlardansınız. prolaktin sorununu yaşadığınıza göre acaba bu kullandığımız yöntemlerden dolayı olabilir mi? doktorlarla hiç konuştunuz mu? şundan soruyorum, ben 3 sene önce saw palmetto kullanmıştım göğüs de büyümüştü. kullanmayı bıraktıktan 3-5 ay sonra tahlil yaptırdığımda prolaktin biraz yüksek çıktı. korkumdan doktora söyledim böyle bi hap kullandığımı. kesin ondandır dedi. sonra bırakalı çok oldu ama dedim kadın tereddütle bilmiyorum olabilir dedi artık beni caydırmak için mi anlayamadım.

canım benim prolaktinim bu göğüs büyütme çabalarına başlamadan önce yüksekti.2sene önce falandı.ama aslında yine bi baktırmakta fayda var .insallah bu göğüs büyütme çabalarımız ilerde bizim basımıza bi iş açmaz

sorunla alakasız ama okumuşken yazmadan geçemedim..
karaçiçek ve sevgi okyanusu arkadaşa ithafen.. ikiniz de benim gibi göğüs büyütme için çırpınanlardansınız. prolaktin sorununu yaşadığınıza göre acaba bu kullandığımız yöntemlerden dolayı olabilir mi? doktorlarla hiç konuştunuz mu? şundan soruyorum, ben 3 sene önce saw palmetto kullanmıştım göğüs de büyümüştü. kullanmayı bıraktıktan 3-5 ay sonra tahlil yaptırdığımda prolaktin biraz yüksek çıktı. korkumdan doktora söyledim böyle bi hap kullandığımı. kesin ondandır dedi. sonra bırakalı çok oldu ama dedim kadın tereddütle bilmiyorum olabilir dedi artık beni caydırmak için mi anlayamadım.

canım benimde aklıma geldi gelmedi değil ama ben sadece küç kullandım çok az da rezene çayı içmiştim gidecem doktora inş haberdar ederim diyorum diyorum bi türlü gidemiyorum ama inş gidecem bu sefera.s.

bak bu süt kanallarının açık olmasıylada alakalı bir durum ben evli değilim bekarım ama bende de oluyo bu durumu bana doktorum şöyle açıkladı ben ameliyat oldum göğsümden başka bir nedenden meme salgısı yoğun olan ve süt kanalları küçük ama kanalların açık olması durumunda bu sıvının gelmesi normal dedi önce meme endokrin bölümüne git bence ultrasonda süt kanallarının açık ya da kapalı olduğuna ortaya çıkar

bugün doktora gittim yarın sonuçları alcam bakalım neymiş paylaşırım arkadaşlar sizinle......

prolaktın fazla çıktı arkadaşlar iki tane ilaç verdi 15 gün sonra tekrar gel dedi gideceğim bakalım ne olacak ilaçların birnin adı agnucaston bitkiselmiş diğeride dostinex bu kimyasal galiba dua edin arkadaşlar....

prolaktın fazla çıktı arkadaşlar iki tane ilaç verdi 15 gün sonra tekrar gel dedi gideceğim bakalım ne olacak ilaçların birnin adı agnucaston bitkiselmiş diğeride dostinex bu kimyasal galiba dua edin arkadaşlar....

bende öyle düşünmüştüm zaten,gecer hayatım sıkma canını.bu arada kaç cıktı prolaktinin?cokmu yüksek?dedim ya benimde öyleydi,gecti.a.s.

canım hemen meraklama bazı kişilerde oluyo benimden birinden geliyo bazen oda sıkınca çok az sonra prolaktin baktırdım normal çıktı hemen paniğe kapılma bir doktora görün canım...

bende öyle düşünmüştüm zaten,gecer hayatım sıkma canını.bu arada kaç cıktı prolaktinin?cokmu yüksek?dedim ya benimde öyleydi,gecti.a.s.

32,6 çıktı sağol canım ama netten etkilerine bakınca inan canım çok sıkıldı hamile kalamama evli değilim ama ne bileyim işte bilirsnizi böle durumlarda daha hassas oluyo insan herşey düşünüyo doktor bişe olsaydı söylerdi ilacı kullan gel dedi düzelir inş çok sağol tatlıma.s.

canım aynı şey benim başımada geldi.banada eşim söylemişti gögsünden süt gelıyo dıye kadın dogum doktoruna gıttım.prolaktin hormonuma bakıldı.yüksek çıkmıştı.39 doktorum dostinex verdi.pazartesi,perşembe yarım olarak kullandım.prolaktin hormonum 2 ye düşmüş inş başka sorun çıkmazda en kısa zamanda hamiş kalırım.allah isteyen herkese versin..bebiş.. amin

32,6 çıktı sağol canım ama netten etkilerine bakınca inan canım çok sıkıldı hamile kalamama evli değilim ama ne bileyim işte bilirsnizi böle durumlarda daha hassas oluyo insan herşey düşünüyo doktor bişe olsaydı söylerdi ilacı kullan gel dedi düzelir inş çok sağol tatlıma.s.

hiç sıkma canını hayatım,o kadar yüksek değilmiş,benimde 35lerde falandı,düzeldi,bazı doktorlar bu kadar yüksekliğe ilaç bile vermiyolar,aynen bende senin gibi düşünmüştüm ya ilerde hamile kalamazsam diye,ama inan bu kadarcık yükseklikten bişey olmuyomuş:teselli:

X