memelerden süt gelmesi

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
15
40
slm kızlar.benim göğüslerimden süt gelmedi ama mart anneleri sayfasında dolaşırken gördüm ve kimilerinden süt gelmiş.sizde böle birşey yaşayan oldumu???acaba benim sütüm olmayacakmı??çok sancım oluyor bazen özellikle soğukta yada hafif bir rüzgarda hemen başlıyor sızlamaya ama sütüm felan gelmiyor.çok korkuyorum bebeğimi emzirememekten

alla allaaa bende de birşey yok ..ilk belirtilerdeki ne saancı kaldı gögüslerimde nede ağrı sadece şiş..
umarırım bizimde sütümüz bol bol olur ve minikleri emziririz:nazar:

süt gelmesi damlama falan şeklindeyse bende de yok
fakat meme ucunda kurumuş bişeyler oluyor arasıra temizliyorum bir kaç gün sonra yine oluyor krem-sarı arası kurumuş küçük parçacıklar

kızlar telaş yapmayın ..süt gelmemesi normal..ben 9. aydayım ve benden de gelmiyor ..herkes aynı olmaz ..bizde birikiyor merak etmeyin..zaten süt doğumdan sonra bebeğin emmesiyle gelir..bu gibi şeyleri kafaya takarsanız stresten ve düşünmekten gelmez..hepinizin sütü bol bol olacak meraklanmayın..

süt gelmesi damlama falan şeklindeyse bende de yok
fakat meme ucunda kurumuş bişeyler oluyor arasıra temizliyorum bir kaç gün sonra yine oluyor krem-sarı arası kurumuş küçük parçacıklar

bende de aynısı oluyor..öyle damal seklınde fılan degıl..sadece kurumus parcalar..krem veya beyaz oluyor..o kadar.birde gögüslerım ilk dönemdekı gibi aggrımıyor..ayrıca gögüs damarlarım iyice belırgınlestı..hepsi bu kadar..

aman serçecik dikkat
benim de damarlarım belirginleşmişti ardından da çatlaklar baş gösteriverdi

benimde bişey yok göğüslerimde ileride sütün olup olmamasıyla şimdi akmasının alakası yok bence

kızlar benden süt gelmeye başladı geçen sütyensiz oturuyordum eşim farketti bluzum ıslaktı birkaçgün öyle devam etti ama şimdi yok birşey

kızlar teşekkür ederim cevaplarınıza.inşallah bol bol sütlerimiz olur ve bebeklerimizi iyi besleriz.

kızlar çok ilginç benim 4. aydan beri geliyor, hatta geçende öyle bir geldi ki, eşimde şahit oldu, şaşırdık, çok güzel birşey yaaa.

X