cinsiyet tahmini

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
:sm_confused:arkadaşlar ben birşey duydum ne kadar dogru???bır arkadasım ıkıncıyı dogurmak ıstedıgını ve erkek cocuk cok ıstedıgını soylemıs doktora ve o da hele sen o zaman gel yardımcı oluruz demıs... bu ne kadar dogru olabılır ????boyle bırsey mumkunmu hesaplamalarla felan hane???cok merak ettım

valla bence doktorların daha bildiği çok şey var ama bizim haberimiz yok olabilir bence ama her zaman için hayırlısını istemek lazım

şaşırdım doğrusu bi çok kadın doğum uzmanı bunun mümkün olmadığını söylüyorlar
özel yöntemler var tabi ama bu yine özel durumlarda kromozomlar seçilerek tüp bebek gibi yöntemlerde olabiliyor ama normal bi şekilde olacağını sanmıyorum
öyle olsaydı herkes istediği cinsiyette bebek sahibi kolayca olabilirdi a.s.

:1shok: :1shok: :1shok: gerçekten mi?
dr böle bişi mi sölemiş...? :1shok: :1shok: :1shok:

bende dr söyledim erkek bebek istedigimi ama bizm elimizde degil erkek olması dedi anca tüp bebekte olabilir böyle birşey dedi.
çin takvimine görede ayarlayan oluyor heralde o takvime göre hareker edersem sene sonuna kadar hamile kalırsam hep kız diyor ama hayırlısını istemek lazım kızı erkegi farketmez

Valla bende bu aralar bunu araştırıyorum arkadaşlar. Bir yakınımda Çin takvimi var kime baksa doğru çıkıyor. Ama bana bu Allah'ın işine karışmak gibi geliyor. O yüzden cesaret edemiyorum. Hayırlısını ve sağlıklısını ve kızım olmasını diliyorum. Eğer Erkek olursada bu kadar dileğim karşısında Allah'ın bir bildiği vardır diye düşünüyorum....

ya arkadaslar itiraf edelim illakı böyle içimizden bırseyler gecıyor cinsiyet konusunda benımde ıkı tane kızım var mesela bı tanede oglum olsun ısterım tabıkı saglıklısı hayırlısı olacaksa...ama ben duydum boyle bırsey.. benımde arastırmalarıma gore tam yumurtlama gunumuzde ilişki olursa erkek bundan üç gun önce olursa kız dıye okudum çok.heralde net olarak yumurtlama gununu bılmek gerekıyor. belkıde doktorlar boyle hesaplıyor olabılır. bırde bız çin takvımınde hıc dogruyu tutturan gormedık... ama tabe tüp bebekte kesın cinsiyet belırlenıyor..aşılamada da olabılır degılmı belki????????

---------------------------------------------------

Son düzenleme:
Canim ,benim 1cİ BEBEĞİM KIZDI ikinci bebeğim yumurtlama sorunum olduğu için klomen ve çatlatmayla oldu.. Ve yumurta çatlamasindan sonra ilişki olursa erkek olur demişti dr'um .. şimdi bu gün dr dan geliyorum ..dr erkek dedi çok mutlu oldum tabi önce sağlikli olsunlar ama ne yalan söyliyim gönlümdende erkek geçmiyor değildi hani.. Allah gönlüne göre versin canim ..

Canim ,benim 1cİ BEBEĞİM KIZDI ikinci bebeğim yumurtlama sorunum olduğu için klomen ve çatlatmayla oldu.. Ve yumurta çatlamasindan sonra ilişki olursa erkek olur demişti dr'um .. şimdi bu gün dr dan geliyorum ..dr erkek dedi çok mutlu oldum tabi önce sağlikli olsunlar ama ne yalan söyliyim gönlümdende erkek geçmiyor değildi hani.. Allah gönlüne göre versin canim ..

canım allah hayırlı evlatlar versın ne guzel allah gonlune gore vermiş..bende seneye üçüncüyü yapmayı planlıyorum doktorumla konusacam bende.. hamıle kalmamla ılgılı bır sorun yok ama belkı doktorum bana da yardımcı olur.. şu yumurtlama catlamasından sonra hemen erkek oldugunu cok duydum alah gonlumuze gore verır inşallah

giznur cum sen hemsıresın belkı bılırsın hane ben gebe kalmada sorun yasamıyorum ama boyle yumurta catlama felan doktor bana yardımcı olabılırmı o gunu kesın bılmem acısından tesekkur ederım:teytey:

canım yumurta çatlatması olmadan da takip yaptırabilirsin .. yumurtan ölçülüyo kaç mm olduğu genelde bi sorunun yoksa 20-22 mm olunca kendiliğinden çatlıyo..o günlerde usgyle dr bakıp yumurtanın çatladığını follikilün şeklinin bozulmasından anlıyo.hemen sana düşen iş koşa koşa eve gidip görevini yapmak kalıyo geriye :eek:.çünkü yumurta 24 saat yaşıyo bu zamanda olursa erkek olma ihtimali yüksek olur ..dr unla konuşursan bu uygulamayı yapabilirsin canım .

tesekkur ederım canım ...doktorumla konusup seneye mutlaka bunu yaptırcam...banada cok mantıklı gelıyor tabe canım elimden geleni yapacam ozaman tabıkı yıne hayırlısıve saglıklısı olsunda

bu tip şeyler haberlerde de gösteriliyordu bi zamanlar. açıkçası doğru bulmuyorum. düşünsenize erkek popülasyonu ne kadar artar.

bu tip şeyler haberlerde de gösteriliyordu bi zamanlar. açıkçası doğru bulmuyorum. düşünsenize erkek popülasyonu ne kadar artar.

ya canım mesela benim iki kızım var ya birde erkek çocugum olsun dıyorum mesela anladınmı bu herkeste vardır ya tabe canım iilla dıye bırsey yok ama bız hane soyle bır dusunup arastırıyoruza.s

ya canım mesela benim iki kızım var ya birde erkek çocugum olsun dıyorum mesela anladınmı bu herkeste vardır ya tabe canım iilla dıye bırsey yok ama bız hane soyle bır dusunup arastırıyoruza.s

anladım ablacım da hani oluyor ya kız evlat yada kız torun istemeyen tipler :eek:klava:lafım onlaraydı. böyle bişey duysalar hepsi uygular yerimseniben Allah erkek ve hayırlı evlat verir inşaallah.

ne guzel herkes ıcın hayrlısı olsun arkadaslar bende 6,haftamdayım acaba gıtsem bebek kesesı gorunurmu sızce yada kalp atısı duyulurmu henuz doktora daha gıtmedım esım haftaya gıdelım daha net gorruz dıyo onu beklyrum haftay ınsallah gorucem bende

Merhaba hemşerim seni çok iyi anlıyorum benimde 2 kzım var ve bende oğlum olsun istiyorummm bazı arkadaşlar cinsiyet ayrımı yaptığımızı sanıyorlar ama kesinlikle öyle birşey yok ,kızı olan oğlan oğlu olanda kız istiyor bu aynı şeyyy
bende gelecek sene sene düşünüyorummm
araştırdığın konuları bende duydummm mesala kız çocuğu içinnn reglden sonra sık sık birlikte olursan yumurtlama zamanına kadar kız olu diyorlar benimde böyle olmuştuuu
şimdi bende yumurtlama takibiyle hamile kalmak istiyorummm
bak sana bir forum linki vercemm bu linkte genelliklee annelerimizde erkek istiyor burdakii arkadaşlarla daha rahat yazışabilirsin canımm

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/218539-super-anneler.html

ne guzel herkes ıcın hayrlısı olsun arkadaslar bende 6,haftamdayım acaba gıtsem bebek kesesı gorunurmu sızce yada kalp atısı duyulurmu henuz doktora daha gıtmedım esım haftaya gıdelım daha net gorruz dıyo onu beklyrum haftay ınsallah gorucem bende

canım benım ıkı gebelıgımdede 6 haftalıkken keseyıde kalp atısınıda görduk duyduk allah tamamına erdırsın:1hug::1hug:

Merhaba hemşerim seni çok iyi anlıyorum benimde 2 kzım var ve bende oğlum olsun istiyorummm bazı arkadaşlar cinsiyet ayrımı yaptığımızı sanıyorlar ama kesinlikle öyle birşey yok ,kızı olan oğlan oğlu olanda kız istiyor bu aynı şeyyy
bende gelecek sene sene düşünüyorummm
araştırdığın konuları bende duydummm mesala kız çocuğu içinnn reglden sonra sık sık birlikte olursan yumurtlama zamanına kadar kız olu diyorlar benimde böyle olmuştuuu
şimdi bende yumurtlama takibiyle hamile kalmak istiyorummm
bak sana bir forum linki vercemm bu linkte genelliklee annelerimizde erkek istiyor burdakii arkadaşlarla daha rahat yazışabilirsin canımm

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/218539-super-anneler.html

hemşom bende bu yaz kalmayı planlıyorum ya kızlarım için ölürüm ama bırde oğluşum olsun istiyıorum başka bı amacım yok tabıkı:teytey:

X