Kas problemi!

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.025
556
kızlar ya 3 senelik bir sevgilim var, ara ara spor yapardı böyle kaslarım belli olsun diye. biz 6 ay kadar önce ayrılmıştık. 2 ay öncede geri barıştık biz ayrılınca bu kendini spora vermiş ama normal spor değil ağırlık kaldırıyo. ve baya kaslı olmuş evet tamam olsun ama sınırını bilmiyo. baya bir irileşmiş ve kendini hala kasım yok olarak görüyo.

kaç kere güzelce anlattım bak abimde böyle yaptı biliyosun sakatladı eklemlerini seninde öyle olacak giydiğin aşırı kastan yakışmayacak diye ama yok nafile. bide tutturdu ben olimpiyatlara katılacağım diye. hani şu iğrenerek baktığımız adamlar gibi olmak istiyormuş.

ve bu konu beni çok rahatsız ediyo. kendine böyle bişi yapması çok üzüyo beni. güzelce anlattım zararlarını yok dedi. tehdit ettim ben seni böyle istemiyorum dedim sökmedi. aklına koymuş bir kere.

tişört alalım dedik denedi hepsi bir tuhaf duruyo artık üstünde kollar omuzlar dapdar beli bosbol. hala hergün gidip kilolarca ağırlığın altına giriyo. ve bileğini sakatlamış durumda durup dururken eli boşalıyo tuttuğu şeyi düşürüyo. boynu deseniz onu da sakatlamış. ne yapsam da bu hevesinden vazgeçirsem bilemiyorum kendine zarar veriyo ve benden başka kimseyi dinlemez. en yakın arkadaşımızla sürekli söylüyoruz yeter bu kadar diye ama yok dinlemiyo. yardım edin lütfen ne diyim ki bundan vazgeçsin. senağlama

Merak etme yakında bırakır....
Zaten baksana sakatlamaya başlamış bile kendini...
Bi kaç antraman sonrası o ağırlıkları kaldıracak gücü bulamaz kendinde...
Sen ısrar ettikçe o inatla yapmak isticek... Bilirsiniz yasaklar tatlıdır...

valla bırakcak gibi değil deli gibi grip oldu buna rağmen hergün gitti o salona. ve inat ne kelime keçiyle köprüde karşılasca keçi öfff be tamam der çekilir yolundan o derece

ne desem de kendimi dinletsem bilemiyorum. ilerde bebeğinin olmasını çok istiyo. sırf bu yüzden yalan bile uydurdum bu sporla çok uğraşanların bebek sahibi olmaları zorlaşıyomuş diye olsun evlat ediniriz diyo yahu.

yakismiyor de bence.
Internetten bir arastirmaya baktim, bayanlar fazla kasli erkeklerden hoslanmiyormus de.
Benim icin bir tek sen varsin gibi birsey derse, bende bayanim bende hoslanmiyorum dersin.

Hakkaten dogru ama fazla kas erkege hic yakismiyor.
Herseyin ayari olmali.

Insallah vücuduna cok fazla zarar vermeden birakir canim.

ooo seninki abartmış anlaşılan....:1shok:
benimde eşim yıllardır bu spor dalıyla ilgilenir...
haftanın 4 günü spor salonuna gider...:nazar:
ama kararında yapar kocacım..Şeniz
öyle tvlerde gördüğümüz yaratıklar gibi değil kötükedihüso
dediğim gibi kararında...
ve ben onun bu halini çok seviyorum..:asigim:
kaydirigubbakcemile3en basiti uzun yolda otobüste giderken koluna yatıyorum yastık gibi pufur pufur:nazar:

ben seni bu halinle istemioyorum bile demişssinz.Daha ne diyeckseniz ki vazgeçsin..
Kendi haline bırakıp sakatlanacak aklı başına gelip bırakcak gibi..yada hevesi geçince bırakır...

X