Türkiye'nin Hatıra Defteri adlı belgesel için Nebil Özgentürk'e teşekkürler

BenLiLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.200
29

Gözyaşları içersinde uğurladım ekranımdan Türkiye’nin Hatıra Defteri adlı belgeselini…
Bu kadar güzel bu kadar sıcak ve iki günde bizleri ekranlara bağlamış olan, kimimizin belleğindeki anı kırıntılarını tekrar canlandıran
Bilmeyenlerimizi ise o yıllara götüren bu farklı belgeselde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
Zaman zaman bizlere unutturulmaya yok sayılmaya çalışılsa da ülkemizin gerçekleri…
Türkiye'nin yakın tarihi bu kadar gerçekçi bu kadar yalın ve bu kadar anlaşılır bir şekilde aktarılmamıştı biz izleyicilere…

Şiirsel cümleleriyle, öyküsel replikleriyle ustaca işlenmiş, asıl kültürümüzü bize anımsatan alışılmışın dışında konusuyla ekranlara bağlayan tam anlamıyla dram, komedi, belgesel karışımı bir sanat eseri haline gelmiş bir programdı Türkiye’nin Hatıra Defteri…
Bu bir teşekkür mailidir ve bunu tüm kalbimle yazıyorum…
Türkiye’mizin güzel ülkemizin yakın tarihini en güzel şekilde işleyip Atv ekranlarından bizlerle buluşturduğunuz için sizlere kalbimden teşekkür ediyorum…

Başta siz Sn. Nebil Özgentürk olmak üzere
Bu projede yer almış değerli yönetmenlerimize, oyuncularımıza emeği geçen herkese ama herkese yüreğimle teşekkür ediyor önünüzde saygıyla eğiliyorum…

a.s.

Not:bu yazıyı mail olarak hazırlayıp Sn Özgentürk'e ilettim umarım kendisine ulaşır...

X