Göz Makyajı Lancome Hypnose mu? Cristiandior Diorshow mu? (rimel)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar bu iki rimelden birini alıcam ama hangisini almalıyım karar veremedim

sizler hangisini önerirsiniz

nedenleriyle birlikte yazarmısınız

not: ben dolgun görünüm istiyorum rimelde

şu ana kadar lorealin tüm serisini ve maxfactor master piece max, ve2000 calori kullandım

şu andada 2000 calori kullanmaktayım ama daha iyi bişeyler arıyorum artık

bu ikisinde karar kıldım ama şimdi hangisini almalıyım karar veremiyorum
:uhm:

Canım ben Lancome Hypnose rimel kullanıyorum. Sanada öneririm. Kirpikleri dolu dolu gösteriyor. Göz kalemi kullanmadığım zamanlarda bile sadece rimeli sür farkı hemen belli oluyor.

ben de aynı konuda kararsız kaldım hangi rimel daha iyi kızlar?

ben geçen gül rimel almak için sevil'e gittim makyajsız hepsini deneyip öle seçmek istedim..
lancome hypnose drama'nın fırçası felaket derecede kötü çok uzun ve sokup çıkarınca yapışıor fırçalar birbirine onu denemeden görür görmez bıraktım..
lancome virtuose ise sadece uzunluk verior hiç bir dolgunluk,kıvırma falan yok ...
hypnose volume beğendim fırçası güzeldi,diğerlerine göre...
Zira ben lancome almak çok istememe rağmen hayal kırıklığına uğradım ve ordaki kız bana
diorshow unlimitedi bir dene dedi ve sürdüğüm anda ba-yıl-dım dolgunluk,uzatma,kıvırma 10 numero,siyahın rengi de parlıor ve matlaşmıyor ki kirpiklerin yapışması,oraya buraya bulaşma kesinlikle söz konusu değil ...kahvesini ve saks mavisini de almayı düşünüorm kesinlikle öneririm...
bi de
diorshow waterprof da çok güzel di ama fırçası,yapısı bana daha çok uyduğu için unlimited aldım(gözlerim küçük,kirpiklerimde sarıdır)
ben diğer makyaj forumlarını da okumuştum almadan ama kendimi lancome şartladığım için görmezden geldim ama yazılanlara geldim gene bundan sonra kesinlikle değiştirmeyi düşünmüorm...
uuyyhh çok uzun oldu sıktıysam özür dilerim rimel görünce heycanlandım :)

a.s.

canım valla hiç sıkmadın ben de kararsızım çok iyi oldu diorshow blackout diyordum ama sen unlimited diyorsun benim kirpiklerim normal uzunlukta ben hem kıvrım hem dolgunluk hem de uzunlulk istiyorum sanırım unlimited benim istediğim gibi çok teşekkürler canım :)

yardımcı olduysam ne mutlu bana canım..
benim kirpiklerimde az ve kısadır gerçekten süper dolgunluk veriyor ve kıvırıyor...
blackoutta güzel ama benim gözlerim biraz küçük o da benim göz yapıma büyük geldi daha ggeniş büyük gözler için gibime geldi..dediğim gbi hepsini denedim tek tek,istersen sende bi dene en azında blackouta bi bak öle al..opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

hıım ben biraz iri gözlüyüm yani badem gözlü denir ya öyle acaba blackout mu alsam bir arkadaşım da hypnose almış çok memnun deneme fırsatım yok maalesef bulunduğum yerde bu tür makyaj ürünleri satılmıyor artık gözümü kapatıp alıcam birini çok sağol canım :)

rica ederim canım ama badem gözlüysen blackout daha uygun olabilir fırça olarak düşünüldüğünde:kedi:

aman blackout tan uzak durun!! paranızı sokağa atın en azından birisinin işine yarar.ben deneyip almıştım mükemmel duruyordu gel görki bir kaç saat içinde o siyahlık olduğu gibi göz altına geçiyor.pek çok kişiden duydum aynı şeyi,aldığım en kötü üründü bugüne dek

Dior'un hiçbir rimelinden memnun kalmadım. En son Extase'i kullandım ama tam bir felaket. Tabi bu ne aradığınıza da bağlı. Eğer uzunluk istiyorsanız belki işinize yarar ama kesinlikle daha uygun fiyata aynı uzunluğu hatta fazlasını veren bir rimel bulabilirsiniz. Eğer aradığınız dolgunluk ise Extase tam bir felaket!
Bir de size tavsiyem, kozmetik dükkanında rimeli kendiniz deneyin. Yani görevli bayana sürdürmeyin rimeli. Onlar profesyoneller ve çok doğru şekilde sürüyorlar. Eğer siz profesyonel makyöz değilseniz eve gelip kendiniz denediğinizde büyük bir hayal kırıklığı oluyor. Çünkü asla bayanın sürdüğü gibi durmuyor. Ben artık bayanın elinden alıp, ben kendim süreyim, diyorum. En doğru deneme şekli bence. Lancome'un hypnose rimelini denedim ama dramayı denemedim henüz. Hypnose da bence kötü. ben dolgunluk arıyorum, o yüzden beni hiç tatmin etmedi. Ama dramayı çok öneren var.
Dolgunluk arayanlar için şimdilik tek tavsiyem Loreal Volume x5'tir. Daha uygun bir fiyatta isterseniz de Innova High Volumizing var. Pek bilinen bir rimel değil ama kesinlikle dolgunluk açısından şaşırtıcı derecede başarılı. En azından denemenizde fayda var.

diorshow diyorumm gerçekten kiprikleri uzunluk ve dolgunluk veriyor

lancome hypnose kesinlikle :) gayet dolgun gösteriyo

drama çok kötü öncelikle çok çabuk fırçası bozuluyor likiti katılaşıyor içine badem yağı koydum açılır diye sonra hep aktı hiç mutlu olmadım tavsiye etmem

Lancome un fırçası bana çok dandik geldi. Hypnose, Doll Eyes, Hypnose Drama .. hepsinin fırçaları birbirinden kötüydü.

ben Diorshow İconic kullanıyorum ve deliler gibi tavsiye ederim :) Aynı fiyata Guerlain in iki fırçalı rimeline de bir bak derim.

ikisini de uzun sure kullandigimdan gozum kapali diorshow derim.

diorshow belki cabuk kuruyor ama ben kirpikleri bu kadar guzel dolgunlastiran, tek tek ayiran ve uzatan baska maskara kullanmadim, cabuk kurumasi belki de tek kusuru yani. bu soylediklerim de klasik diorshow icin digerlerini bilemem kullanmadim belki daha bile iyi olabilirler.

lancome hypnose cok hayalkirikligi oldu ben de, l'oreal alin kullanin daha iyi.

X