bebeğinize hangi bakım ürünlerini kullanıyosunuz?

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
39
selam kızlar hangi marka bebek bakım ürünleri kullanıyorsunuz?
memnunmusunuzz?
bana hediye olarak niveanın atta çantası gelmiştii.doğduğundan beri kullanıyoruzz..ancak 1 haftadır bebeğimin kafası pütür pütür olduu:KK43:ben niveanın ürünlerinden pek memnun kalmadım..)bebek yağı güzel.pişik kremide fazla ii gelmedii.mustelanın pişik kremi süper.doktorumuz mustelanın şampuanını önerdi.sizler neler kullanıyosunuzz??saçtaki konaklar için ne yapılabilirr..her banyodan sonra bebe yağı sürüyorum..o gün bişey yok ertesi gün eski haline dönüyo yine kafasıı..

cnm ben jojnson's baby nin BEDTİME serisini kullanıyorum... vücut şampuanıyla yıkıyorum. sonra losyonuylada vücuduna masaj yapıyorum. gece yatarkende yapıyorum masajını.. kafasınada sürüyorum yağını mis gibide kokuyor... ben memnunum.. tavsiye ederim. cildi yumuşacık..

ben sadece yüzüne ne sürmem gerektiğine karar veremedim.. siz yüne ne kullanıyorsunuz..

konaklar için banyo öncesi zeytin yağı sür canım.biraz bekle saçlarını arkaya doğru tara bak nasıl çıkacak.bunu her banyo öncesi tekrarla

memnunmusunuzz?
bana hediye olarak niveanın atta çantası gelmiştii.doğduğundan beri kullanıyoruzz..ancak 1 haftadır bebeğimin kafası pütür pütür olduu:KK43:ben niveanın ürünlerinden pek memnun kalmadım..)bebek yağı güzel.pişik kremide fazla ii gelmedii.mustelanın pişik kremi süper.doktorumuz mustelanın şampuanını önerdi.sizler neler kullanıyosunuzz??saçtaki konaklar için ne yapılabilirr..her banyodan sonra bebe yağı sürüyorum..o gün bişey yok ertesi gün eski haline dönüyo yine kafasıı..
bizdede konak olduydu inanamadım annem zeytin yağı sür dedi sürdüm ve ertasin gün hiç bişey lamadı.bebk ürünlerindende sebamed tercih ediyorum ama doktorlar mustelanın tamamen doğal olduğunu söylüyor.deneyen biarkadaşım var çok memnun

nurcancım cnm bende jojnson's baby nin BEDTİME serisini kullanıyorum çok memnunum misler gibi kokuyolar oğluşumda bizdede yeni oldu konak çok az ben daha bişe sürmüyorum zaten yavaş yavaş kendilinden dökülüyo yüzü içim unibaby nin kremli ıslak mendilinin ucuna sütümü sagıp onunla siliyorum ondan sonra kendi yüzümü siliyorum mis gibi oluyo direk sütümü yüzüme süremiyorum öyle sürebiliyorum benim cildimde acaip güzelleşti bu şekilde

bedtime serisiyle yatmadan önce masaj yapın bacaklarına falanda... çok rahat uyuyor.. deneyin bence.. hem rahatladıkça mutlu oluyor.. gülücükler atıyor ...

memnunmusunuzz?

canım bende nivea kullanıyorum ama geçen ay kızımın yüzüde ve saçında ufak ufak sivilceler çıkmıştı dr mustelanın yüz şampuanı ve kremini verdi onu kullandıktan sonra yüzündeki sivilceler kurudu bi kaç yıkamadır mustela kullanmıyorum sanırım bu yüzden saçının içinde sarı sarı döküntüler olmaya başladı annemde zeytinyağı ii gelir dedi bide onu kullanacagım bakalım geçecek mi

ben dalın kullanıyorum ve memnunum.konaklar için karbonatla zeytınyagını karıştırıosunuz pamukla suruyosunuz yarım saat sonra tarayın ve yıkayın o zmn cıkıo yoksa hıc gecmıo.bıze doktor soledi annem soylemıstı ama dr dıyene kadar yapmamıştım ben:)

bebeğimi doğduğundan beri has zeytin yağ sabunyla yıkıyorum.sampuan olarakta sebamet kullanıyorum.15 günde 1 kere yıkanmadan 1 saat önce damla damla zaytinyağıyla masaj yapıp altını bağlamadan uyutuyorum kalkınca da yıkıyorum.Ben doğal ürünlerden yanayım.hiç bişey almadım oğluma...

X