Sea band

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
kızlar sea band kullanan varmı ,
ben çok kötüyüm midem felaket ne yersenm çıkarıyorum ya yiyemiyorum hiçbişey ,

sea band etkilimi kullanan varmı

bende çok kötüydüm 3 ay tamamlanana kadar 24 saat midem bulanır kusardım hayattan bezmişdim nasıl kötü bir duyguydu ve o bantı araştırmışdım kullananlara fayda etmemiş canım tek yapacağım sabretmek geçiyor ben geçmez diye çok korkmuşdum ama benim bulantılarım 6 haftalıkken başladı 14 haftalıkken yavaş yavaş geçdi merak etme geçiyor ve unutuyorsun.

dayanılcak gibi değil daha 3gün oldu ama mahvoldum ,
ayağa kalkacak halim yok
ağzıma bişey koyamıyorum

çok kötüyüm ya
gaviscon duymadım araştırıcam

dayanılcak gibi değil daha 3gün oldu ama mahvoldum ,
ayağa kalkacak halim yok
ağzıma bişey koyamıyorum

çok kötüyüm ya
gaviscon duymadım araştırıcam

hiç birşey yiyemiyorum bebeğim nasıl gelişecek

gavisconu eşim almaya gitti bakalım inşallah işe yarar ,
nöbetçi eczanede bulursa hemen bu gece başlayacağım valla
dr metpamid yazmış ama prospektüsünde yazanlar pek hoşuma gitmadi

sedacım bence bu gavisconu dr.una danışmadan kullanmamlısın,bana da mtmapid verdi,ama bende yaznlardan dolayı kullanmadım,çok kullanan varmış,hiç bir sorunla karşılaşmamışlar,görümcem hemşire ona sordum ,iç dedi ,bişey olmaz dedi.haberin olsun cnm.

dünden beri içiyorum gavisconda işe yaramadı çok kötüyüm buzdolabının kapağını açamıyorum.
napıcam ben ya hiç birşey yiyemiyorum

dünden beri içiyorum gavisconda işe yaramadı çok kötüyüm buzdolabının kapağını açamıyorum.
napıcam ben ya hiç birşey yiyemiyorum

sedacım bu gaviscon mide bulantısını kesmezki cnmyerimseniben,ben hamile olmadan önce kullanmıştım ,dr.gastrit için vermişti,ülsere çevirmesin diye,bence metpamide başla istersen bir an önce,bu ilacı kulanan çok kişi var

ama prospektüsünde bebeğe geçer yazıyor.
ve bir çalışma yapılmadığı için zararlı bir etkisi varmı yokmu bilinmiyor
ne biliyim korktum ben ya

ben kullandım sea bandı. faydasınıda gördüm. çok şiddetli midem bulanıyordu. butun herseyden tiksiniyor, yemek falan yiyemıyordum. sea band bende işe yaradı fakat sadece yatarken çıkartıyordum kolumdan. bunun için de bandın oldugu yerler baya agrıyor tabi. bu arada faydasını gördüm derken tamamen geçirmiyor tabiki. sadece çok az hafifletiyor. kullanılmasını tafsiye ederim. sabretmekten baska yapılabilecek çok birşey yok ama Allah yardımcınız olsun. o gunlerimi hatırlamak bile istemıyorm :)

canım ya ben de kullanıyorum sea bandı ama pek işe yaramadı bende. bence almadan önce deneme yap. o seaband o kadar uyduruk bişey ki evde kendin de yapabilirsin o kadar para verme. mühim olan bilek çizginin üç parmak altına, iki tendon arasına fındık büyüklüğünde bir şeyin baskı yapması. yani tam o noktaya bi bez yardımıyla fındık bağlasan da olur. bir de tv de duydum o noktaya buzla masaj yapın diyodu. önce ufaktan dene işe yarayacaksa al. seaband denilen şey de zaten örme bir bileklik üzerinde de plastik bi top var. ben almadan önce eşim bileklerimi tutup başparmağıyla baskı yapıyodu. pek işe yaramıyodu ama belki orijinali yarar die aldım olmadı. çok para 21,5 ytl eczanede bulursan, internetten getirtirsen 30ytl falan oluyo. olmadı bana mesaj at tekrar konuşalım..

sea band kullandım ben.sabah bulantılarıma çokta ıyı geldı bünyeye göre değişiyormuş bıleklıklerı taktıktan 5 dk sonra bulantım gecıyodu akapuntur yöntemiymiş medıcel parktakı mehtap hanım tavsıye etmişti istersen bı dene işe yarayabilir :)

sea band aldım 3 gün önce.hiçbir halta yaramadı.bir dünya da para verdik.çinden 1 tl ye geliyor burada eczaneler 70 tl ye, internetten de 35 tl ye satılıyor.ayıptır. kanmayın bunlara

X