fincan kutusunu makyaj kutusu yaptım :)

temmuziki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
8.571
182
fincan takımı kutusu vardı evde
mekanizması fln hoşuma gitti atmıyım degerlendiriyim dedim
bakın nasıl olmuşgamyoncuiremsu
saçaklı ipten örgü örüp kutunun üstünü kapladım

içine de kumaş koydum üstüne de içindeki kumaştan fiyonk yaptım

maay8.jpg

ma1xf5.jpg

süper olmuş eline emeğine sağlık.a.s.

bişi soracam aynı tarz fincan kutusu bend de var bende atmayı düşünmedim nasıl değerlendirsem diye .banada güzel fikir oldu bu. ördükten sonnra yapıştırdınmı yapıştırıcı kullandıysan iplerin arasından çıkmadı yapışkan .anlatırsan sevinirim :1hug:

süper olmuş eline emeğine sağlık.a.s.

bişi soracam aynı tarz fincan kutusu bend de var bende atmayı düşünmedim nasıl değerlendirsem diye .banada güzel fikir oldu bu. ördükten sonnra yapıştırdınmı yapıştırıcı kullandıysan iplerin arasından çıkmadı yapışkan .anlatırsan sevinirim :1hug:

çok tşk ederim:eek:
slikonla yapıştırdım şeffaf oldugu için kurudugunda görünmüyor
slikon tabancası var bende onunla yaptım
ben de atmaya kıyamadım çünkü açılıp kapanması güzeldi demirli fln atmak olmazdıkaydirigubbakcemile2

çok tşk ederim:eek:
slikonla yapıştırdım şeffaf oldugu için kurudugunda görünmüyor
slikon tabancası var bende onunla yaptım
ben de atmaya kıyamadım çünkü açılıp kapanması güzeldi demirli fln atmak olmazdıkaydirigubbakcemile2

slikon tabancam yok almam gerekiyo .çok teşekkür ederim canım cevap yazdığın için a.s. aynen benimkide demirli ve çok güzel .atmaya bende kıyamadım :eek:

böyle el işlerinde silikon tabancası kullanmak çok pratik oluyo
hem saga sola elimize fln da bulaşmıyo önerirrim

gerçekten hoş olmuş ellerinize sağlık aynen bende evlendiğimde hediye olrak gelen iki adet fincan takımımın kutuları vardı onları kapladım brirni takı birini toka tarak kutusu yaptım gerçekten derli toplu oluyo çekmeceler

canım emeğine sağlık seviyorum ben yaa böyle becerikli hatunları :)
ama şunu anladımki silikon tabancası her eve lazım...
en kısa zamanda bitane edineyim bende :)

çok başarlı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık....

ahh nerde ben de böyle kabiliyetlr :)

Çok hoş olmuş ellerine sağlık güle güle kullan benim böyle kutum yok olsa kesin yapardım delikafaduldendelikafadulden

çok akıllıca .. süper ... emeğine sağlık tatlım.. güle güle kulallanın inşallah....

X