Hamılelık belirtisinde sarı akıntı

daha almadım saat 2de alıcam çok heyecanlıyım anlatamam size

nihalcik nerde kaldın ya..3e geliyo saat..çoktaan öğrendin..inşallah yüzün gülüyodur..biyerlerde boynunu büküp ağlamıosun demi??? :çok üzgünüm:

inşallah hevesiniz kursağınızda kalmaz müjdeli habeler verirsiniz umarım pozitiftir sonucun...

haarikaa..:dance:.inan içim içimi yedi bi saattir...çookkk sewindim arkadaşımmm..tebrikler..:teytey:.Allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin....hadi şimcik belirtilerini bi annat bakiimm

kızlar benımde adet tarıhım ayın 9 daydı fakat hastalanmadım bıde 15 gundur suren akıntım var sarı ve yavruagzı karışımı gıbı test yapmaktanda korkuyorum.kadın doguma gıdıp göstermek ıstıyorum neden acaba dıye

T&S cim bebek düşünüyomusunuz?? iltihabi bi durum da olabilir..günün epey geçmiş test yapmadınmı

T&S cim bebek düşünüyomusunuz?? iltihabi bi durum da olabilir..günün epey geçmiş test yapmadınmı

yok canım oglum küçük oldugu ıçın duşunmuyorum testte yapmadım akıntımda devam edıyor gecen hamılelıgımdede aynı durumu yasamıştım ondan korkuyorum dr gıtmektende cekınıyorum muayene eder dıye

eczane yok mu canım yakınlarda bi yerlerde..bi test al..günün epey geçmiş çünkü..warsa da yoksa da belli olur enazından..belirsizlikten iyidir.ama eğer yoksa da hemen doktora git derim..ihmal etme...

canlarım öyle mutluyumki bende bide içim geçer gibi oluyordu adet sancıları gibi bel ağrısı uyku hali gögüslerde dolgunluk baş dönmesi arada çok sevinçliyim çok o akıntıda vardı sarı bide kahve

kıyamam ayy..nası da heycanlısın,yazdıklarından bile belli..yerinde duramıyosun dimi şimdi?? hihoyyytrabbiim bana da tüm istiyenlere de nasip etsin inşallah hayırlısıyla hayırlı zamanda..dua et e mi???

hayırlı olsun bebişin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

allah tamamına erdirsin inşallah kucağına almayı nasib etsin......

cnm çookk sevindiimm ..allah kucağına almayı nasip etsiinn..ne güzeeeelllll allah bu heyecanı tüm isteyenlere yaşatsınn inşş...

X