eşler arası tartışmalar

didemankara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
1
0
42
ben 2,5 yıllık evliyim bir oğlum var. eşimi çok seviyorum fakat sürekli tartışıyoruz. bana doğru düzün ili göstermiyor.söyleyince de sen zaten hep fazlasını istersin diyor. aartık tartışmaktan yoruldum. sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

bence o ılgı gostermesını beklemeden bırsure sakin sakin akısına bırak ortamı o nasıl davranıyorsa sana sende oyle davran eminim birsure sonra durumu farkedıcektır.

cnm bu bizdede olur yan her ailede olan bişi takma kafana benimkide kendi kendine bişiler çikariyon diyo böyle deyince ama biliyomki beni çok seviyo bazi erkekler kadiunlar gb sürekli belli edemez sevgisini içten yaşar cnm

Eşiniz size "hep fazlasını istiyorsun" demiş, ben bu laftan sanki ilgi gösteriliyor ama bu size yetmiyor gibi anladım.
Yani sizin ilgiyi hangi dozda istediğinizi bilemiyoruz. Sonra bazı erkekler öyle her daim ilgi göstermekten hoşlanmazlar. Fazla takmayın kafanıza.

canım erkeklerin çogu ilgi göstermekten hoşlanmazlar...
olayı akışına bırakın...
eger sizin ona karşı olan ilginiz çok fazla ise sizde yavaş yavaş kesin.Fazla üstüne düşmeyin..
iyi şanslar..

ben anlamadım şimdi ne yani sürekli tartışıyoruz demişsiniz ilgi konusundamı sürekli tartışma halindesiniz:uhm: yada bunu tartışma konusu yapacak kadar ilgisiz ise tartışmaktan önce nedenlerini araştırmayı deneseniz:nazar: bu ilgisizliği ne zamandır var buda çok önemli tabi ..

evlendiğinizden beri hep böylemi çocuktan sonra mı yada bazı günler mi:nazar:mesela bizim evde pazartesi günleri eşimden ilgi beklemek kavgaya davetiye çıkarmaktırşakkıdı çünkü pazartesileri bankalar işler vs vs yoğun iş temposundan yorgun düşer ve kendini dinlemek ister ama bu gün bile çok ilgisiz diyemem yapılması gerekeni yapar konuşması gerekeni konuşur ..

sengözlerimebaksanab belkide eşinizin ilgisi aslında normaldirde size yetmemeye başlamış olabilir mi:uhm:

ben 2,5 yıllık evliyim bir oğlum var. eşimi çok seviyorum fakat sürekli tartışıyoruz. bana doğru düzün ili göstermiyor.söyleyince de sen zaten hep fazlasını istersin diyor. aartık tartışmaktan yoruldum. sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

sakinleş we eşinin hayatındaki önemini yerini düşün. iyi gelicektir ona olan kızgınlıklarını unutman için ii bir fırsat bence

X