Göz Çevresi Bakımı Avon göz çevresi jeli deneyen ya da bilgisi olan var mı?

artstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
30
1
39
arkadaşlar 24 yaşındayım.göz çevresi jeli kullanmam gerektiğini düşünüyorum. avonun göz altı jeli kullanan ve deneyimi olan varmı. bilgi verirseniz teşekkürler

Benimde gözlerimin altında morluklar oluyordu avongöz çevresi jeli kullandım yalnız benim her sürdüğümde yanmalar oldu bıraktım şimdi papatyayı kaynatıp süzüp buz kalıplarına koyup donduruyorum sonra çıkarıp göz çevremde yavaş yavaş gezdiriyorum morluk falan kalmıyor istersen bir dene hiç bir yan etkiside yok

benim gözaltı morlukları değilde mimik kırışıklıkları var. yada mimik kırışıklıkları için yaşıma önerebilceğiniz bi krem varmı

bilmiyorum ben cilt ürünlerinde avon kullanmıştım bi dönem pek memnun kalmadım bi daha kullanmayı düşünmüyorum ve pek iyi şeyler de duymadım ürünler hakkında

banada avon eskiden beri nedense bi güvenilmez gelir , hiç bi ürününü kullanmadım gerçi ama kullananlardan bi faydası olmadığı sonucu çok fazla ..

ben kullandım,bi zararı olmadı.gayet güzel nemlendirip elastikiyet kazandırdı.gözle görülür şekilde daha güzel duruyor.öneririm yani :KK70:

Merhaba ben de avon temsilciliği yapıyorum ve kesinlikle ürün eğitimine gitmeden satılan bu ürünler ne yazık ki hemen burada belli olmuş.Bir kere herşeyden önce siz bu kremi ne için kullanacaksınız sorusunu sormadan satılan ürünlerin hiç bir faydası yok 10,00 ytl ye alınan bir göz kremi hiç bir yarar sağlamaz bir tek kırışıklık olmadan sürekli kullanılırsa etkisi var ve ayrıca ben testır ve numune olmadan hiç bür müşterime ürün satmıyorum umarım diğer temsilcilerimiz de aynı yolu izler ve daha bilinli bir toplum oluruz.Her öne gelen ürünü kullanmamalıyız.Yazık olur paralarımıza.

bende kullandım avonun göz etrafı jelini ...aman yarabbim gözlerimi davul gibi yaptı daha beter oldu..bidaha elimi sürmem avonun cilt bakım ürünlerine ama makyaj malzemeleri güzel ...aldığım bayan da eğitimini gördüm harika bir ürün çok memnun kalıcaksın kapış kapış satıyorum demişti ama kandırılmışım başka kullananlarda oldu herkes çöpe attı ...bende alerjimi yaptı diye düşünmüştüm ama bir çok kişi şikayetçi yani bende kullanmayın paranıza yazık.....saf zeytin yağı en iisi kızlar akşamları sürün göz etrafına bakın nasıl oluyo göz etrafınız emio cilt öyle vıcık vıcık kalmıyo zaten ...şiddetle tavsiye ederim.ince kırışıklar tamamen kayboldu bu bi mucizeee ...en ii makyaj temizliicisidirde artık ona buna para dökmüyorum hemde fayda görüyorum ....

kızlar arkadaşım rosenın gül kremini kullanıyor göz çevresi için ve çok memnun.acana kullanan var mı menun kaldınız mı

Bende kullandım avonun göz altı jelini , hiçbir etkisi olmadığını söyleyebilirim..
Boşa para vermişim sadece..
Daha çok cilt için ürünler hazırlayan belli başlı markalardan bir ürün almanı tavsiye ederim.

her ürün herkese aynı etkiyi yapmıyor demek ki. benim yaşım genç ancak kırışıklık amaçlı değil de göz altımdaki morluk ve şişliklerden dolayı Avon Anew Clinical Eye Lift kulanmaya başladım.memnunum gerçekten.yanma, alerji olayı falan da olmadı.ama düzenli kulanmak lazım
daha önce kayısı yağı, buğday yağı denedim, ancak göz altımda ve kirpik diplerimde beyaz yağ bezeleri yaptı. sonradan göz yaşı kanallarımın da tıkandığını öğrendim doktordan.bu yağlar sebebiyet vermiş olabilirmiş.lens kullananlar dikkat etsin çok rahatsızlık yaşadım bu yüzden.

bende kullanıyorum avonun ürünlerini.göz çevresi jelinide kullandım fakat bir yararını göremedim.

bende kullandım avonun göz çevresi jelini ama hiç işe yaramıyor boşuna para vermişim attım

Ben Avonunkini kullandım ve çok memnun kaldım ama çok pahalı diye bıraktım.Yanlız aynı ürünü başka bir arkadaşım denedi memnun kalmadı yani birazda ciltle ilgili.

avonundan memnun kalmadım anlık çözümolduğu gibi birde kıllanma yaptı. içeriklerinde hangi madde var bilemiyorum ama hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum

avon anew kremini kullanıyorum fakat aman aman bi değişiklik yok bitmesini bekliyorum. olay'n göz bakım serumu varmış onu kullanıcam bakalım artık nasıl olacak:teselli:

X