Şişkinlik ve Sol kasık ağrıları hakkında....

E

EU3

Ziyaretçi
Öncelikle;
Merhaba bayanlar; sitelyi çok beğendim, konuşmalarınız ve konularınızı bütün sitresimi alıyor, harikasınız. Bende bazı arkadaşlar gibi hamiş kalmak isteyenlerden birisiyim.Neyse fazla uzatmayalım :)

Ben bir konu hakkında sizlere danışacağım, yardımcı olursanız sevinirim.

Adetime 1,5 hafta var, aşırı şişkinlik var sol kasığımda ara ara ağrı, bununla ilgili bir bilginiz varmı varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şimdiden yardımlarınızı için teşekkür ederim.

Bu siteden öğrenmiştim 1 aydır Maydanoz suyu içiyorum, faydası olmuş mudur acaba..

NOT: Konunun yeri burasımı bilmiyorum ben daha yeniyim aranızda yanlış yere açtıysam pardon :)

canımm yumurtlama belirtisi olabilir.........

evet canım yumurtlamadır bencede bu günlerini iyi değerlendir bence

Öncelikle;
Merhaba bayanlar; sitelyi çok beğendim, konuşmalarınız ve konularınızı bütün sitresimi alıyor, harikasınız. Bende bazı arkadaşlar gibi hamiş kalmak isteyenlerden birisiyim.Neyse fazla uzatmayalım :)

Adetime 1,5 hafta var, aşırı şişkinlik var sol kasığımda ara ara ağrı, bununla ilgili bir bilginiz varmı varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şimdiden yardımlarınızı için teşekkür ederim.

Bu siteden öğrenmiştim 1 aydır Maydanoz suyu içiyorum, faydası olmuş mudur acaba..

NOT: Konunun yeri burasımı bilmiyorum ben daha yeniyim aranızda yanlış yere açtıysam pardon :)

Merhaba Neşe,

Bende de aynı problem var, sen nedenini öğrenebildinmi? Doktor muayenesi gerekirmi sence yoksa sadece yumurtlamamı? bende daha önce yumurtlama dönemimde böyle ağrılar olmuyordu, sanki başka bir sebebi var gibi hissediyorum :KK43:(

Öncelikle;

canım sen maydonoz suyumu içiyorsun sakın ha maydonoz suyu bebek varsa düşüğe bile sebep veriyor, kim tavsiye etti bilmiyorum ama sakın içme hatta yeme adnan saraçoğlunun kitabında maydonoz için hamile kalmak isteyenler ve hamileler kullanmasın diye uyarı vardı. ağrının sebebi yumurtlama büyük ihtimalle.

X