Cilt Bakımı Ürünleri Vichy normaderm kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

rosebatum

🍀Güzel günler göreceğiz Çocuklar..🍀
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
3.158
4.486
merhaba arkadaşlar
aranıza yeni katılmama rağmen burayı gerçekten çok sevdim
bir ara normaderm serisini duymuştum aranızda kullanan varmı
geniş ve düzensiz gözeneklere sahip olanların gözeneklerini sıkıştırıp düzeltiyormuş ve cildi yeniden yapılandırıyormuş
fakat benim cildim kuruya meyilli karma cilt
acaba sadece yağlı ciltler içinmi bu seri
bilen varmı yada kullanan
:sm_confused:

canım sen bana kozmetik konusunda her ürünü sorabilirsin kullanmadığım birşey kalmadı çünki cildin nasıl yağlı ve gözeneklerin tıkanmışsa kullanabilirsin iyiy geliyor ama 1-2 ay falan sabah akşam kullan birde bu aylarda güneşe çıkamdan önce en az 20-25 faktörlük koruyucu krem kullan yoksa sivilcelerin varsa leke kalabilir çünki böyle ürünler kullanınca cilt hassaslaiıyor ve daha çabuk tahriş oluyor bana çekinmeden mesaj atabilirsin burcukaratas880 kendine iyi bak

arkadaşlar benim cildimde çok sorunluydu normadermi iki kutu kullandım seri şeklinde hiç bir işe yaramadı.herbalife ın temizleme setini kullanıyorum 1.5 yıldır cildimde hiç sorun kalmadı tamamen bitkisel çünkü

ben de vichy nin bir çok ürününü kullandım .ama verdiğim paraya hiç değmedi.resmen boşmuş vaadleri.her ne kadar da eczanede satılan bir ürün olsa da kesinlikle almayacağım bir marka.
paranızı boş yere harcamayın derim.onun yerine la roche possay yada avene daha iyi bence.

vichy nin ürünleri cabuk etki yapıyo ama kullanmayı bıraktınnmı yine geriye dönüyosun verdiğin paraya değmez ben bayabi verdim pişman oldum valla onun yerine gül suyu kullan daha iyi hemde fiyatı makul....

burcu karatas abla.. mademki herşeyi iliyosun benım derdımede bi çare bul.benim cildim güneşten cok fazla yandı ve karardı.. bu cildi dökecek kavlatacak bi ürün varmı?vichy normaderm kullansam işe yararmı?

Dışarıdan alınan hiç bi şey fayda etmiyor.Sorun sivilceyse ağızdan ilaç almak lazım
ilaç çok etkili.Doktor kontrolünde içiyorsun.

ben vichy nin güneş kremini kullanmıştım memnun kalmıştım ama bu ürünü bilmiyorum...

bir arkadaş herbalife tamamen bitkisel demiş
içeriklerine baktım
tanıtıma gelmişlerdi
en az diğer markalar kadar kimyasal
aynı şekilde rosensede
bütün koruyucuları kıvam arttırıcıları herbişeyi içeriyorlar
ama pazarlama taktiği tamamen bitkiseliz diyorlar
mutlaka içeriğine bakın arkadaşlar

Kesinlikle işe yaramıyor 2 set halinde kullandım cildimde hiç çıkmadığı kadar sivilce çıkmıştı yani anlayacağın hiç fayda etmeyen bir ürün parana yazık. ayrıca benim cildimde gözenekler var fakat bunlara hiç bir etkisi olmadı gülsuyu daha iyi geldi gözeneklere yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

normadermi eski sivilce lekerlim için ve minik minik çıkan sivilcelerim için kullanmayı düşünüyordum.yorumalrı görünce vaz geçtim.
acaba gerçekten hiç faydası yok mu ?hem de bir dolu para:
gülsuyunu neşkilde kullanoyorusnuz ,bi anlatırsanız sevinirm. teşekküler.

Valla Annem Normaderm Kulladandi Hic Bi Fayasi Olmadi Hhatta Annemin Yuxunu Gerecegi Yerde Yumusacik Etti Daha Yaslimsiiii Bi Hal Aldi Uc Defa Kullandiiii Okdar Para Saydii Hic Bir Ise Yaramadii Hic Tavsiye Etmmem

kesinlikle kullanmayın paranızı çöpe atmış olursunuz dahada önemlisi cildinizi mahvedersiniz düzeltmekten çok mahvetti benim cildimi sakın almayın

kesinlikle kullanmayın tamamen faso fiso vichy nin selülit kremi de öyle ztn 2 set kullandım normadermi hiç etkisi yok dermatoloğum da tavsiye etmedi şimdi clinique kullanıyorum veçok memnunum

normadermi eski sivilce lekerlim için ve minik minik çıkan sivilcelerim için kullanmayı düşünüyordum.yorumalrı görünce vaz geçtim.
acaba gerçekten hiç faydası yok mu ?hem de bir dolu para:
gülsuyunu neşkilde kullanoyorusnuz ,bi anlatırsanız sevinirm. teşekküler.

Canım gülsuyunu rosense marka köpük ile yüzümü yıkadıktan sonra pamukla yüzüme uyguluyorum çok iyi geldi yüzüme.

arkadaşlar vallaha ben de almayı düşünüodum bu ürünü yorumlarınızı gördüm vazgeçtim :)) iyki bakmışım. bişe sorucam size ar5kadaşlar ya ben de sürekli yağlı cildim olduğu için sivilce çıkıo çok yoğun deil ama pek eksik de olmuo çok çektim çok.ne kullansam acep yardımcı olsanız???gerçi yarın bi dermatoloğa gidim diyom bakalım :KK66:

sakın ama sakın alma paranı çöpe atmış olursun üstüne cildinde çıkmayan yerde sivilce çıkar ben 2 ay kullandım faydasından çok zarar oldu yanklarım pürüssüzdü sivilce çıkardı iz kaldı sakın alma üstüne parada verseler alma derim

ben kullanıyorum.. yorumları okuyunca çok şaşırdım çünkü gerçekten çok çok memnunum.. bi daha hayatta değiştirmem nemlendiricimi..
ben önce derginin içinden çıkan tester'ı kullanmıştım, minicik bişey.. iki gün sürdüm o bile fark etti.. sonra gidip aldım eczaneden.. olay jel krem yüzünden cildimde alerji gibi bişey olmuştu.. kabardı böyle, nadir çıkan sivilceler azdı birden bire.. dokunuyorum böyle pütür pütür geliyodu cildim :çok üzgünüm:
clean&clear seti aldım (jel ve tonik) nemlendirici olarak da normaderm.. şimdi inanılmaz düzeldi cildim.. hatta iki resim koycam birazdan farkı gözün diye yerimseniben

X