Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

hayırlı geceler kızlar
bu gece dualarınıza amcamı da eklermisiniz lütfen
biraz önce haber geldi, bir yıldır kanser tedavisi görüyordu kendisini kaybettik
Rabbim mekanını Cennet eylesin , böyle güzel günlerde kavuştu Rabbine. inşaallah kabri nur olsun
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar
Allah razı olsun
çok üzgünüm çoooooookkkkkk senağlama

Allah rahmet eylesin:Saruboceq:

hayırlı geceler kızlar
biraz önce haber geldi, bir yıldır kanser tedavisi görüyordu kendisini kaybettik
Rabbim mekanını Cennet eylesin , böyle güzel günlerde kavuştu Rabbine. inşaallah kabri nur olsun
Allah razı olsun
canım ALLAH sabır versin mekanı cennet olsun başın sağ olsun...

Nasıl kullandığınızı paylaşabilir misiniz?Bende kullandım soğan suyunu adetim çok sancılı geçti ve parça fazla geldi....Ben adetten 10 gün önce falan kullanmıştım.2 orta boy soğandan yaptım ve dolaba koydum hergün 2 bardak içtim.3 gün yetiyordu bana o kür.

canım 1buçuk su bardağı suyu kaynattım içine orta boy bi soğanı sadece ince sarı kabuğunu soydum ve dörde bölüp daha sonra o dörde böldüğüm her bir parçayıda 3 e kestim iyice suyu çıksın diye çok parçaladım sonra 5 dk kaynattım ılıyınca çıkarrtım soğanları ılıkken ve yemekten yarım saat önce içtim öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden önce ben şok oldum resmen bu kadar çabuk etki göstermesine belkide bende iltahap çok ondan böyle oldu sende olmassa çıkmaz canım takam kafana kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
haa canım bu arada her seferinde taze hazılıcan günlük 2 bardak ya ayrı ayrı hazırlıcan onu bile. ibrahim saraçolu öyle diyo ben bu kürle ilgili videosu var ordan dinledim googleden bulabilirsin esra ceyhanın programında anlatmıştı

Arkadaşlar soğan küründe bugün 12. günüm.
İlaçlarla hastalanabiliyodum ancak.En son adet temmuzda oldum ve adetimin 13,14 ve 15. günleri lekelenme şeklinde kanamam oldu(yumurtlama kanaması diyorlar ama sanmıyorum mucize olması gerek yumurtlamam için sanırım), bu arada pko hastasıyım. Sonra soğan kürüne başladım. Başladığım günden beri kasık ağrısı, bel ağrısı dışında bir değişiklik yok. akıntı da pek yok gibi yani eskiden ne kadarsa daha fazlası değildir. Soğan kürü işe yaramıyor olabilir mi?CADIARZU Büyük umutlarla başlamıştım. Belki dedim ilkinde kistlerimi temizler ikinci kürde de belki bebek için fayda sağlar. Sanırım bu bile kahrolası kistlerime fayda etmeyecek.:1no2:

Kimse bunu görmedi galibaCADIARZU

merhaba arkadaşlar. adetim 1 hafta gecikti dr a gittim kist olduğunu söyledi. farlutal verdi adet oluncada yasmin verdi kullanmam için. farlutal yanında soğan suyu ve civanperçemi içmeye başladım. 8 gündür içiyorum farlutalda c.tesi bitti. hala adet olmadım.

NANELİ ŞEKERİM başın saolsun allah rahmet eylesın yattıgı yer nur olsun ınsallah... kalanlara allah sabır versınnn....

canım sakın umutsuz olma olucana inan soğan kürü çok etkili bizim bi komsu 6 aydır adet olmuyomuş adetini getirmiş bu kür her şeye faydalı kistlerindende kurtulursun bence kaydirigubbakcemile5

Valla sağol canım bi sen cevap verdin. Bugün son günüm bakalım bitince ne olacak çok fazla bel ağrım oluyo belki de adet olucam bakalım bekliyorum.Tekrar saolŞeniz

Kimse bunu görmedi galibaCADIARZU

meraba canım kimse görmedi diye kırılmışsın. ben amcamı kaybettim ve kafam allak bullak bi haldeyim yoksa burda herkes yazılan mesaja cevap vermeye çalışır diğer arkadaşlarında eminim gözünden kaçtı yoksa onlarında cevap vereceklerinden eminim...

neyse gelelim soğanın faydalarına aklinialirimsmile
ben adet bitiminde başlamıştım.15 gün yapıp 3 gün ara şeklinde yapmıştım. bu şekilde 2 ay yaptım.
günde iki kez bir sabah birde gece yatmadan önce içtim.
bu kürden sonra adetlerim daha yoğun olmaya başladı. çok fazla sancılı olurdu hatta o sancılar bile azaldı.
bende çok fazla sayıda myom vardı, rahim alınsa yeridir diyordu doktorlar. o kadar kötüydü. onun için yapmıştım şimdi ise çok şükür hiç bişi kalmamış.
sende ümidini kaybetmeden uygula derim olumunekankayizsmile

Valla sağol canım bi sen cevap verdin. Bugün son günüm bakalım bitince ne olacak çok fazla bel ağrım oluyo belki de adet olucam bakalım bekliyorum.Tekrar saolŞeniz

canım bak şunu önemle belirteyim ki 15 gün uygulayıp 3-4 gün ara veriyordum.
sen de mutlaka buna dikkat et. yerimseniben
Rabbim şifa versin cümlemize
bana bu kürü tavsiye eden kişi,
şifa verecekse Yaradan, verir beğenmediğin kuru soğandan demişti.
ben hep duayla hazırladım, besmeleyle içtim
inşallah senin içinde iyi olur canım

meraba canım kimse görmedi diye kırılmışsın. ben amcamı kaybettim ve kafam allak bullak bi haldeyim yoksa burda herkes yazılan mesaja cevap vermeye çalışır diğer arkadaşlarında eminim gözünden kaçtı yoksa onlarında cevap vereceklerinden eminim...

neyse gelelim soğanın faydalarına aklinialirimsmile
ben adet bitiminde başlamıştım.15 gün yapıp 3 gün ara şeklinde yapmıştım. bu şekilde 2 ay yaptım.
günde iki kez bir sabah birde gece yatmadan önce içtim.
bu kürden sonra adetlerim daha yoğun olmaya başladı. çok fazla sancılı olurdu hatta o sancılar bile azaldı.
bende çok fazla sayıda myom vardı, rahim alınsa yeridir diyordu doktorlar. o kadar kötüydü. onun için yapmıştım şimdi ise çok şükür hiç bişi kalmamış.
sende ümidini kaybetmeden uygula derim olumunekankayizsmile

canım bak şunu önemle belirteyim ki 15 gün uygulayıp 3-4 gün ara veriyordum.
sen de mutlaka buna dikkat et. yerimseniben
Rabbim şifa versin cümlemize
bana bu kürü tavsiye eden kişi,
şifa verecekse Yaradan, verir beğenmediğin kuru soğandan demişti.
ben hep duayla hazırladım, besmeleyle içtim
inşallah senin içinde iyi olur canım

Biliyorum canım yaniden başın sağolsun. Ya işe yaramıyor diye çok gerginim aslında o yüzden cevap için bu kadar acele etmem kusura bakma:1hug:

Ben adetlerim düzensiz olduğu için normalde gelmesi gereken güne yakın içtim ama dediğim gibi hiçbi etkisini görmedim şimdiye kadar sadece bel ağrısı ve yumurtalıklarım kist dolu sanki yumurtalıklarıma bi şeyler batırıyorlar bi de o var.Bu gün kür bitti bekliyorum ama kaç gün sonra adet olurum bilmiyorumboshayallersmile İncir kürüne başlayayımdiyordum ama daha bunun etkisini görmeden başlayamam heralde şimdi birkaç gün ara verip yeniden başlıcam umarım faydasını görürüz. Senin için de şifa olsun inş:Saruboceq:

Biliyorum canım yaniden başın sağolsun. Ya işe yaramıyor diye çok gerginim aslında o yüzden cevap için bu kadar acele etmem kusura bakma:1hug:

Ben adetlerim düzensiz olduğu için normalde gelmesi gereken güne yakın içtim ama dediğim gibi hiçbi etkisini görmedim şimdiye kadar sadece bel ağrısı ve yumurtalıklarım kist dolu sanki yumurtalıklarıma bi şeyler batırıyorlar bi de o var.Bu gün kür bitti bekliyorum ama kaç gün sonra adet olurum bilmiyorumboshayallersmile İncir kürüne başlayayımdiyordum ama daha bunun etkisini görmeden başlayamam heralde şimdi birkaç gün ara verip yeniden başlıcam umarım faydasını görürüz. Senin için de şifa olsun inş:Saruboceq:

Saraçoğlu'nun sitesinde soğan kürüne incir kürünü de eklerseniz daha etkili olur yazıyor. soğan kürü her gün, incir kürü de haftada 3-4 gün yapılacakmış.

Saraçoğlu'nun sitesinde soğan kürüne incir kürünü de eklerseniz daha etkili olur yazıyor. soğan kürü her gün, incir kürü de haftada 3-4 gün yapılacakmış.

Valla daha soğan kürünün etkisini göremeden incir kürüne başlamaya cesaretim yok. Belki bi kür daha soğan yaparım sonra o bittiğinde incire başlarım.Bi adet olayım da:Saruboceq:

valla ben soğanı bıtırdım ıncıre gectım sıkıldım yarısında bıraktım.. ama hala buraya takılıyorum... bu ıncır kuru cokmu faydalı acaba herkes basladım notunu yazmıs bıtırdım sonuc aldım dıyen yok yaa..

valla ben soğanı bıtırdım ıncıre gectım sıkıldım yarısında bıraktım.. ama hala buraya takılıyorum... bu ıncır kuru cokmu faydalı acaba herkes basladım notunu yazmıs bıtırdım sonuc aldım dıyen yok yaa..
aynen cnm ben harfi harfiyen hergün taze olarak hazırladım kullandım tık yok tabi bana etki etmemiş olabilir inş.sende işe yarar

hayırlı geceler kızlar
Allah razı olsun
ALLAH RAHMET EYLESİN CANIM.Başın sağolsun.Allah mekanını cennet etsin..:Saruboceq:
canım 1buçuk su bardağı suyu kaynattım içine orta boy bi soğanı sadece ince sarı kabuğunu soydum ve dörde bölüp daha sonra o dörde böldüğüm her bir parçayıda 3 e kestim iyice suyu çıksın diye çok parçaladım sonra 5 dk kaynattım ılıyınca çıkarrtım soğanları ılıkken ve yemekten yarım saat önce içtim öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden önce ben şok oldum resmen bu kadar çabuk etki göstermesine belkide bende iltahap çok ondan böyle oldu sende olmassa çıkmaz canım takam kafana kaydirigubbakcemile5
Teşekkür ederim canım.

haa canım bu arada her seferinde taze hazılıcan günlük 2 bardak ya ayrı ayrı hazırlıcan onu bile. ibrahim saraçolu öyle diyo ben bu kürle ilgili videosu var ordan dinledim googleden bulabilirsin esra ceyhanın programında anlatmıştı

Sen ne zaman başladın ve ne kadar süre yaptın.Benimde 2-3 gündür akıntım çoğaldı.Adetimde olduğu zamanda çok az geliyor 3 günde tamamen bitiyor nerdeyse.Kahverengi oluyor genelde baştan bu yüzden geçen ay kullandım 2 gün çok sancı çektim ama normal koyu renkte kan geldi 4-5gün sürdü.Benim adetim geçeli çok oldu şimdi başlasam olur mu ki soğan suyuna??????

Sen ne zaman başladın ve ne kadar süre yaptın.Benimde 2-3 gündür akıntım çoğaldı.Adetimde olduğu zamanda çok az geliyor 3 günde tamamen bitiyor nerdeyse.Kahverengi oluyor genelde baştan bu yüzden geçen ay kullandım 2 gün çok sancı çektim ama normal koyu renkte kan geldi 4-5gün sürdü.Benim adetim geçeli çok oldu şimdi başlasam olur mu ki soğan suyuna??????[/QUOTE]

tatlım ben 5 gün falan yaptım sonra yumurtlama tarihim geldi bıraktım şimdi ayın birinde test yapcam hamile değilsem tekrar başlıcam ve doktor kontrolüne gidicem bakalım haberdar ederim opuyorumnanaktan adetten 14-15 gün önce başlayın deniyo bi ark.a mail atmış ibrahim saraçoğlu öğle yazıyomuş ben bu ay işte rahimi temizlesin diye 5 gün içtim o bile işe yaradı bakalım artık bence sen başla Allahın izniyle bebişlerimiz gelsin amin

X