Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

kızlar soğansuyunu içeli 13 gün oldu ve ben regl oldum yaaa.:çok üzgünüm:ama bıkmadan devam etçem inş.rüyalarımda hep bebiş görüyorumm:ecrin_bebek:.Allah bütün evlat hasretiyle yanan herkese nasibetsin o meleklerden.:emir_bebek:

kızlar soğansuyunu içeli 13 gün oldu ve ben regl oldum yaaa.:çok üzgünüm:ama bıkmadan devam etçem inş.rüyalarımda hep bebiş görüyorumm:ecrin_bebek:.Allah bütün evlat hasretiyle yanan herkese nasibetsin o meleklerden.:emir_bebek:

Sogan suyu içerken adet olunabiliyor canım ben başladıktan 10 gün sonra olmuştum. Bence bırakma

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bi sorum olucak yanıtlarsanız çok sevinirim klomen kullanıyorum bugün 2. günü. bunun yanısıra soğan kürünüde yapayımmı acaba bi zararı olurmu bilen varsa nolur aydınlatın teşekkürler
:Saruboceq:

Merhaba fatoş bu konuda sana söyliyeceğimiz bir şey belki seni yanlış yönlendirir. Bildigimiz kadarıyla klomen hamile kalmak için uygulanan bir tedavide kullanılan bir ilaç , sssoğan suyuda kistleri temizliyor. ıkisi bir arada belki sorun yaratır. Sen istersen doktoruna danış üzüleceğin birşey yaşamanı istemeyiz. Klomen tedavin bitince başlarsan için daha rahat olur.

Arkadaşlar soğan kürüne son adetinizden 10 gün sonra başlayıp 15 gün devam edin,bu 15 günün sonunda (hamile kalmak isteyenler için) 21 günlük incir kürüne başlayın (incir kürü yumurtlama döneminize denk gelecektir bu şekilde ) 21 gün bitince 7 gün ara vererek bir 21 gün daha incir kürüne başlayın.. ıbrahim saraçoğlu hocanın kendisi böyle diyor ...Sevgiler

bende hiç akıntı falan olmadı kızlar neden acaba?herkes akıntıdan bahsediyor

kızlar 15 gün boyunca soğan suyu içtim diana-35 ile birlikte şimdi adet oldum bir daha ki soğan kürüne ne zamn başlıcam acabaa?

kızlar bu soğan kürünü ne zaman yapmaya başlayabilirim?şuan adetimin 4. günündeyim...birde yaptığım dönemde hamile kalmamı engellermi?desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim...

minel aşk cevabım çok geç oldu kusura bakma. Ben suyunu içerek 1 ay kullandım, pcosluydum, rahimde de 4,5 cm civarında miyom var, onun içinde soğan faydalıymış, şimdi onun için içmeye başladım iyi haberleri umarım tekrar paylaşırım .

kızlar bu soğan kürünü ne zaman yapmaya başlayabilirim?şuan adetimin 4. günündeyim...birde yaptığım dönemde hamile kalmamı engellermi?desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim...[/QUOTE

ismail saraçoğlu hocanın sitesinde okuduğum bilgilere göre soğan kürü hamile kalmayı engellemez arkadaşım

Hamile kalmak istiyorsan adetin bitince soğanı da bırak, ıncir kürü yap derim, soğan kürü rahim ve yumurtalıkları temizlemek için...

minel aşk cevabım çok geç oldu kusura bakma. Ben suyunu içerek 1 ay kullandım, pcosluydum, rahimde de 4,5 cm civarında miyom var, onun içinde soğan faydalıymış, şimdi onun için içmeye başladım iyi haberleri umarım tekrar paylaşırım .

canım sagol ilğilendiğin için bende başladım 15gün kulllandım ilaçla birlikte sonra adet oldum.bu sogan kürüne 10 gün mü ara vericezzz?bende gidicem hastaneye hepimiz burda ii sonuçlar paylaşırzz inşallahh

merhaba kızlar bu topiği görünce yazmadan geçemedim eylül ayında bir tane 5.5 cm lik kistim vardı 2 ay tedavi gördüm ama sonuç vermedi ve laparoskopiyle aldırmıştım sanırım şubat gibi tekrar 2 tane oluştu ve ben artık kist olduğunu doktora dahi gitmeden anlayabiliyordum hatta doktora benim yine kistim var gaaliba diyerek gittim.ve dediğim gibi 2 tane kistim vaardı doktorum ilaç verdi 2 aylık ben 1 ay hem ilacı hemde soğan suyunu içtim ve bu kist o kadar berbat bişeyki yok olduğunu bile hissedebiliyorsun.soğan suyunu içmeye başladıktan abartmıyorum bikaç gün sonra şikayetlerim yok oldu ve o ay adet olduğumda ilk başlarken sanki sağ kasığım yani kist olduğu taraf resmen bıçakla kazınıyormuşçasına ağrıdı ve yattığım yerden doğrulduğumda sanki ordan bişey koptu.pedime baktığımda çok acayip bişey düşmüş olduğunu gördüm ve geçen ay doktora gittiğimde ikisininde yok olduğunu öğrendim.bu Allahın bir mucizesi bayanlar için bence .rabbimin eczanesinde ölümden başka herşeyin ilacı var aslında biz kullar bulmak için uğraşmalı sadece.............

arkadaşlar ben yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.ilk kullanımdan 2-3 gün sonra iltihaplı akıntılar başladı önceleri siyaha dönük ve pıhtılıydı,şu sıralar kırmızıya ve pembeye döndü.adetime 4 gün var ve ben hala ped kullanıyorum.akıntılarımdaki o pis kokular ve kasık ağrılarım yok oldu.inşallah bebek içinde işe yarar.:ecrin_bebek:

bendede sivilce çıktı.zaten saracoğlu hoca da sivilcelerin çıkmasının normal olduğunu,iltihabın dışarıya atıldığını söylemişti.korkmana gerek yok.

kızlar soğan kürünü uyguladığım ay korunmalımıyım.bide ben adetimin başladığı gün kullanmayı düşünüyorum 15 gün.ne dersiniz

X