Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

arkadaslar lahana suyu olsun sogan suyu olsun sirke olsun hepsini içtim olmuyo hiç bi şekilde bunlar sadece destekci illa diyet yapıcan bunlarıda içersen fayda ama diyetin yanında ben sogan suyunu denedim bi haftadan az bi süre kiloda milim oynama yok amqa sivilcelerim dehset sekilde azaldı yok derecesine geldi inanın gerci cok sivilcem yoktu ama çok kısa zamanda cok faydalı oluyo da bıraktıgın zaman yenileri geliyo ömür boyumu icicem napıcam ya:)

arkadaslar lahana suyu olsun sogan suyu olsun sirke olsun hepsini içtim olmuyo hiç bi şekilde bunlar sadece destekci illa diyet yapıcan bunlarıda içersen fayda ama diyetin yanında ben sogan suyunu denedim bi haftadan az bi süre kiloda milim oynama yok amqa sivilcelerim dehset sekilde azaldı yok derecesine geldi inanın gerci cok sivilcem yoktu ama çok kısa zamanda cok faydalı oluyo da bıraktıgın zaman yenileri geliyo ömür boyumu icicem napıcam ya:)

bu topikte soğan suyunu zayıflamak için kullananlar yok istersen diyet kısmına bak belki orada bu amaçla içenler vardır.

soğan suyu kürünü uyguladım ,ayrıca ara verdiğimde civanperçemini de uyguladım.adetim çok sancılı ve de çok yoğun geçti.soğan suyunu uygularken soğanın kırmızı dış kabuğu özellikle kaynatın hemen adeti söktürüyor.annemin dedsi eskiden çocuk düşürmek isteyen kadınlar soğanın kabuğunu kaynatsın gece ayazda bekletip ertesi gün içisin hemen adet gördürür dermiş.annem söledi bnde uyguladım.haftaya ultrasona gidicem inşllh miyomuda düşürmüşümdür:))

soğan kürü ve saraçoğlunun sitesinden sipariş ettiğim kürü kullandım geçen ay. adetimin 3. günü hormon testim temiz çıktı ve dün doktorda da ultrason görünüm de tertemizdi. 3.6 cm miyonum 3.2 olmuş. ama o pko görüntüsünü ilk defa görmedim ultrasonda oturup ağladım doktorun yanında sevinçten.:lepi: ben daha 3-4 ay yapmaya devam edicem. Allah inş sizlere de benim gibi güzel haberler almayı nasip eder.. vazgeçmeyin arklar sizler de. doktoruma söyledim yapmaya devam et dedi..

arkadaşlar ben geçen ay başladım küre
ama araya bayram girince sadece 5 gün yapabildim
bu y adetim 9 gn gecikti
sogandan olabilirmi acaba
sizlerde böle bi durum oldmu
adeti geciktirebiliyormu sogan?

ya arkadaşlar bende hiç bişey yok nerdeyse 10 gün oldu başlayalı başlarda kasıklarım falan ağrıdı çoookk az bi akıntı oldı bikaç gün sonra bişey yok.bende işe yaramadımı acaba.milletin akıntısı çok oluyomş rengi koyu falan oluyomş bende hiç böyle bişey olmadı.neden böyle oldu bilen varsa lütfenn yardım edin kızlarrrrrrrrrrrr

ya arkadaşlar bende hiç bişey yok nerdeyse 10 gün oldu başlayalı başlarda kasıklarım falan ağrıdı çoookk az bi akıntı oldı bikaç gün sonra bişey yok.bende işe yaramadımı acaba.milletin akıntısı çok oluyomş rengi koyu falan oluyomş bende hiç böyle bişey olmadı.neden böyle oldu bilen varsa lütfenn yardım edin kızlarrrrrrrrrrrr

bende kullandim simdi yine basladim bu kure, aynen benimde oyle ne kahverengi akinti, ne agri hicbir sey yok, doktorumda bana problemim olmadigini soylemisti, sanirim bu kur eger kist falan varsa onlari guzelce temizliyor ve temizlerkende akintiyla atiyor vucuttan, sanirim seninde kistin yok bence o yuzden birsey olmadi , ama bitene kadar devam et bence

ediyorum canm ya bırakmadım ama bana doktor pco var demişti hatta oyüzden çoçuğum olmuyo.acaba işe yaramadımı anlamdım bende

ediyorum canm ya bırakmadım ama bana doktor pco var demişti hatta oyüzden çoçuğum olmuyo.acaba işe yaramadımı anlamdım bende

Canım bende de hiiiçbişiy yapmadı
Sadece o ay bir hafta erken adet oldum
Yani 28. günde değil
21. günde adet oldum
1 kere yaptım
15 gün
ama ben kabukları ile yapmıştım
Daha sonra Saraçoğlu ile görüştüm telefonda
O da kabukları ile değil demişti
O yüzden olmuş olabilir
Fakat o adetim çok rahattı ağrım yoktu sancım yoktu
hatta rengi bile açık kırmızıydı diyebilirim

bu adetim o kürü yaptıktan sonra 3. adet
dr kontrolüne gittim
yumurtalıklarım yine minicik minicik yumoşlarla dolu
yani canım ben de pkoluyum
sadece görüntü ve hafif hormon dengesizliği var
lh fshın yaklaşık 2 katı kadar
başka bişiy yok düzensizlik yok kilo yok tüylenme yok

bu arada adetli olduğum için vajinal bakmadı dr
karından baktı usg ile
Ama sanki çapları küçülmüş gibi geldi bana

ama soğandan mı değil mi bilmiyorum

Benden bu kadar kızlar
Umarım yardımcı olmuşumdur

Canım bende de hiiiçbişiy yapmadı
Sadece o ay bir hafta erken adet oldum
Yani 28. günde değil
21. günde adet oldum
1 kere yaptım
15 gün
ama ben kabukları ile yapmıştım
Daha sonra Saraçoğlu ile görüştüm telefonda
O da kabukları ile değil demişti
O yüzden olmuş olabilir
Fakat o adetim çok rahattı ağrım yoktu sancım yoktu
hatta rengi bile açık kırmızıydı diyebilirim

bu adetim o kürü yaptıktan sonra 3. adet
dr kontrolüne gittim
yumurtalıklarım yine minicik minicik yumoşlarla dolu
yani canım ben de pkoluyum
sadece görüntü ve hafif hormon dengesizliği var
lh fshın yaklaşık 2 katı kadar
başka bişiy yok düzensizlik yok kilo yok tüylenme yok

bu arada adetli olduğum için vajinal bakmadı dr
karından baktı usg ile
Ama sanki çapları küçülmüş gibi geldi bana

ama soğandan mı değil mi bilmiyorum

Benden bu kadar kızlar
Umarım yardımcı olmuşumdur

ya benimle aynı problemn seninde banada doktor pco var dedi ama bende de tüylenme kilo adet düznszliği falan yok.sadce hormonlarımda problem var.bende bu ay soğan kürünü yapayım dedim ama hiç bi şey yok.heralde benim bünyemde işe yaramadı diye düşünüyorum artık.adetimin 13 günü kontrolüm var sabırsızlıkla bekliyıorum bakalım küçülme yada kaybolma varmı tam olarak ozaman belli olacak işe yarayıp yaramadığı.canım senin çoçuk varmı yada istiyomusun.

adetin hangi günü başlanıyo. bir de o ay korunuyor musun?

adetin başlangıcından itibaren başla saymaya ve 10.günü başla.ben öyle yaptım.sitesindede öyle yazıyodu.ve korunmana gerek yok canım öyle birşeye hiçbiyerde rastlamadım ben çok okudum bu soğan kürünü.zaten hamile bile kalmış olsan bebğe bi zararı yok.için rahat olsun yani

ya benimle aynı problemn seninde banada doktor pco var dedi ama bende de tüylenme kilo adet düznszliği falan yok.sadce hormonlarımda problem var.bende bu ay soğan kürünü yapayım dedim ama hiç bi şey yok.heralde benim bünyemde işe yaramadı diye düşünüyorum artık.adetimin 13 günü kontrolüm var sabırsızlıkla bekliyıorum bakalım küçülme yada kaybolma varmı tam olarak ozaman belli olacak işe yarayıp yaramadığı.canım senin çoçuk varmı yada istiyomusun.

yok canım henüz
2.5 yıllık vliyiz
9 aydır korunmuyoruz
ama hala tek kişiyim bu bedende

merakla bekliyorum canım sonuçlarını
beni de haberdar et

ederim tabi canım ya
zaten sabrsızlıkla bekliyorum ogünü inş.bizede bigün 2 canlı derler.sen bana göre daha yensin bizde 2.5 yıldır evliyiz ama 14 ay oldu korunmyrz ama olmadı hala
her ay aynı heycanla bekliyorum ama hep hayal kırıklığı.bakalım inş. soğan kürü derdimize çare olur.ben bu bittkten sonra bide incir kürü var onu yapıcam.sen yapıcakmsın yavruceyla1

ederim tabi canım ya
zaten sabrsızlıkla bekliyorum ogünü inş.bizede bigün 2 canlı derler.sen bana göre daha yensin bizde 2.5 yıldır evliyiz ama 14 ay oldu korunmyrz ama olmadı hala
her ay aynı heycanla bekliyorum ama hep hayal kırıklığı.bakalım inş. soğan kürü derdimize çare olur.ben bu bittkten sonra bide incir kürü var onu yapıcam.sen yapıcakmsın yavruceyla1

canım ben onuda soğanın peşine 21 gün yaotım
yani iki kere yapmadım
bi kere uyguladım
ama hala tek kişiyim

X