Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

canım soğan kürü bittkten sonra ne zaman başladın incir kürüne.ya bence bikaç kere daha yap hemen pes etme okadar çok kişide işe yaramışki bizdede yarar inş.umudumuzu kaybetmiyelim güçlü olmalıyız

arkadaşlar sizlere birşey soracağım, bende çikolata kisti vardı geçen ay soğan kürü yaptım bu ayda tekrar başladım soğan kürüne onun yanında birde bitki karışımı içiyorum baharatçı vermişti.bu aralar bende pembe akıntı geliyo bazen kesiliyo 2 gün sonra tekrar oluyo şimdi baktım yine kahveyle kırmızı karışık akıntım olmuş acaba bu soğan kürünün işe yaradığınımı gösteriyo inşallah kisterim eriyodur ya valla ne çok sevinirimmmmmmmmmmm sizlerde böyle akıntılar oldumu arkadaşlar

kızlar size benden örnek vereyim.KIZLAR BEN 3 AYDIR SAĞ TARAFTA Bı KıSTLE MÜCADELE VERıYOPRUM BENDE FAZLASIYLA SANCI YAPIYORDU. DOKTOR ÖNEMLı BıŞE DEĞıL ZAMANLA GEÇıCEK DEDı. ÇOCUK ıSTıYORUZ DıYE DOĞM KNTROL HAPINI ÖNERMEDı. BEKLEMEYE ALDI BENı SÜREKLı TAKıP EDıCEZ DEDı. EN SON KASIM 28 DE ADET OLDUM 5 GÜN SÜRDÜ BıTTı. VE ARDINDAN SOĞAN KÜRÜNE BAŞLADIM.15 GÜN UYGULADIM. VE BU AY ADETıM GEÇTı ıDRAR TESTı YAPTIM 2.Cı ÇıZGı SLıKL ÇIKTI. ARALIK 31 DE DOKTORA GıTTıM KANDA GEBELıK DEĞERıM 106,84 ÇIKTI :) HAFTAYA KISMETSE KESEYı GÖRMEK ıÇıN ÇAĞIRDI ıNŞ HAYIRLISIYLA ONUDA GÖRÜRÜM DE . DıCEĞıM ŞU KIZLAR SOĞAN KÜRÜNÜ DENEYıN LTFN HıÇ Bı SAKINCASI YOK

kızlar size benden örnek vereyim.KIZLAR BEN 3 AYDIR SAĞ TARAFTA Bİ KİSTLE MÜCADELE VERİYOPRUM BENDE FAZLASIYLA SANCI YAPIYORDU. DOKTOR ÖNEMLİ BİŞE DEĞİL ZAMANLA GEÇİCEK DEDİ. ÇOCUK İSTİYORUZ DİYE DOĞM KNTROL HAPINI ÖNERMEDİ. BEKLEMEYE ALDI BENİ SÜREKLİ TAKİP EDİCEZ DEDİ. EN SON KASIM 28 DE ADET OLDUM 5 GÜN SÜRDÜ BİTTİ. VE ARDINDAN SOĞAN KÜRÜNE BAŞLADIM.15 GÜN UYGULADIM. VE BU AY ADETİM GEÇTİ İDRAR TESTİ YAPTIM 2.Cİ ÇİZGİ SLİKL ÇIKTI. ARALIK 31 DE DOKTORA GİTTİM KANDA GEBELİK DEĞERİM 106,84 ÇIKTI :) HAFTAYA KISMETSE KESEYİ GÖRMEK İÇİN ÇAĞIRDI İNŞ HAYIRLISIYLA ONUDA GÖRÜRÜM DE . DİCEĞİM ŞU KIZLAR SOĞAN KÜRÜNÜ DENEYİN LTFN HİÇ Bİ SAKINCASI YOK

canım inşallah allah sağlıkla kucağına almayıda nassip eder birşey sorucam senin kistin çikolata kistimiydi yoksa normal basit kistlerdenmiydi ve kaç cm di

Kızlar, regl dönemi bittikten 1 hafta sonramı başlıcaz bu küre?
Hemen başlasak olmazmı?

hayır canım regl bttikten bir hafta sonra kalınlaşma başlıyo ve zaten çikolata kisti bu rahim içinde olması gereken tabakanın yumurtalıkta veya başka yerlere yerleşmesinden oluşuyo normalde rahimde oluşması gerekiyo bu tabakanın yani sonrada döllenme olmayınca adet kanaması olarak dışarı atılıyo ama yumurtalıklarda oluşan kanlarda dışarı çıkamadığı için kiste dönüşüyo canım.o yüzden rahim kalınlaşmaya başladığı zaman soğan kürüne başlanıyoki kistlerin oluşmasını engellemek hemde oluşan kistlerin erimesi için

BENıM KıSTıM NORMAL Bı KıSTı AMA TEHLıŞKESı VARDI. AŞIRI SANCI VE AĞRI YAPIYORDU hatta kalkamaz hala geliyordum. 3,5-4 mm arasıydı. güzel duların içi,nde teşk ederim ALLAH razı olsun hepinizden . rabbim hepinize nasip etsin inş.
kızlar adet BıTıMıNDEN 7 GÜN SONRA BAŞLANIYOR SOĞAN KÜRÜNE. AMA BEN BU NU BıLMEYEREK ADET BıTıMıNıN ERTESı GÜNÜ BAŞLADIM VE 15 GÜN ıÇTıM

kızlar sımdı net olarak ne kadar kullanılıyo nasıl hazırlanıyo yazartmısınız herkes baska baska kullanmıs cunku

kızlar sımdı net olarak ne kadar kullanılıyo nasıl hazırlanıyo yazartmısınız herkes baska baska kullanmıs cunku

ben adetim bittiminden sonra 7.günü başladım.15 gün yapıcam.sabah akşam yemeklerden 10 dk önce içiyosun.soğanın kabuğunu soy 2 bardak kaynamış klorsuz suya soğanları 2ye 3 böl suya at ve 5dk kaynat.ılınınca iç.umarım işe yarar sende cnm:Saruboceq:

kızlar bi de sorum olacak ben de başlayayım diyorum 8cm kistim var bi umut belki kaybolur ama dün doktor bana iltihap söktürücü antibiyotik verdi hem hap kullanıp hem kürü yapmanın bana zararı olur mu ki ?

kızloar merhaba:kedi:

ben bugün hormon testi ve ultrason sonuçlarımı aldım...ultrasonda ufak bi kist çıktı ama tam olarak pco değil galiba...hormon sonuçlarım da fena dğeildi,testosteronum çok az yüksek çıktı..
lazer epilasyoa başlamam için diane35 verdi doktor,3 ay kullan dedi...
ama benim acaip midemi bulandırıyor o ilaç, diane35 i hiç içmeyip direk soğan suyu kürü uygulasam olur mu?
çünkü çok kötü durumda değil hormonlarım ve yumurtalıklarım..
teşekkürler şimdidenopuyorumnanaktan

kızloar merhaba:kedi:

ben bugün hormon testi ve ultrason sonuçlarımı aldım...ultrasonda ufak bi kist çıktı ama tam olarak pco değil galiba...hormon sonuçlarım da fena dğeildi,testosteronum çok az yüksek çıktı..
lazer epilasyoa başlamam için diane35 verdi doktor,3 ay kullan dedi...
ama benim acaip midemi bulandırıyor o ilaç, diane35 i hiç içmeyip direk soğan suyu kürü uygulasam olur mu?
çünkü çok kötü durumda değil hormonlarım ve yumurtalıklarım..
teşekkürler şimdidenopuyorumnanaktan

cnm eger tuylenmen coksa dıaneyı ıhmal etme ben ıhmal ettım önüne geçemedim sonra...

bişey sorucam kızlar ben başladım bugün ama kokusuna dayanamıyorum ya bi öneriniz var mı annem karanfil atsak nasıl olur dedi ama bilmiyorum bu gidişle içemeyeceğimmafoldumben

cnm eger tuylenmen coksa dıaneyı ıhmal etme ben ıhmal ettım önüne geçemedim sonra...

şimdi de ibrahm saraçoğlunun nane kürünü duydum canımhihoyyyt
hormon bozukluğuna bağlı kıllanmalara iyi geliyomş,1 aylık bi kür..
ona bi başlıycam eğer fayda görürsem doğum kontrole başlamyca hiç
sen de bi araştır istersena.sa.s

hayır canım regl bttikten bir hafta sonra kalınlaşma başlıyo ve zaten çikolata kisti bu rahim içinde olması gereken tabakanın yumurtalıkta veya başka yerlere yerleşmesinden oluşuyo normalde rahimde oluşması gerekiyo bu tabakanın yani sonrada döllenme olmayınca adet kanaması olarak dışarı atılıyo ama yumurtalıklarda oluşan kanlarda dışarı çıkamadığı için kiste dönüşüyo canım.o yüzden rahim kalınlaşmaya başladığı zaman soğan kürüne başlanıyoki kistlerin oluşmasını engellemek hemde oluşan kistlerin erimesi için

Teşekkür ederim tatlım.

arkadaşlar şuan okadar mutluyumki bunu anlatacak kelime yok.bende artık HAMıLEYıM.ve bunu soğan kürüne borçluyum ümidinizi kırmadan devam edin Allahın izniyle işe yarycaktır.Rabbim isteyen herkese nasip etsn

şimdi de ibrahm saraçoğlunun nane kürünü duydum canımhihoyyyt
hormon bozukluğuna bağlı kıllanmalara iyi geliyomş,1 aylık bi kür..
ona bi başlıycam eğer fayda görürsem doğum kontrole başlamyca hiç
sen de bi araştır istersena.sa.s

Canım aynı problem bende de var ve ben de geçen gün nane kürüne denk geldim tesadüfen.. Benim de testesteron hormonum fazla. Doktor bana da doğum kontrol hapı verdi ama bi faydası olmadığı için ben de bitkisel yöntemleri araştırmaya başladım.
En kısa zamanda başlıcam ben de naneye. Bir de adaçayı içmeyi düşünüyorum o da doğal östrojen salgılıyormuş.
Umarım faydasını görürüz de kurtuluruz şu kıllardan :) :dance:

X